Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Přestal jsem pít
*
#11232
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
Pro Petru (petratu),

teď jsem teprve kontroval poštu na yahoo, nedošlo mi od Tebe nic. Chyba je ovšem na mé straně mail má vypadat takto Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tri O jsou trochu moc...
Jinak tuto adresu moc často nekontroluji.

Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11239
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
díky petře
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34012
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 11 měsíce  
Z hlubin si dovolím vytáhnout toto vlákno.

Jak jsem již dřív psal, po čtyřech měsících abstinence přišly první vážnější problémy. Týkalo se to práce - poslední roky jsem byl spíše zaměstnán coby freelander, jelikož to bylo vzhledem k způsobu mého žití schůdnější. Nyní se mi nečekaně přerušil shodou různých okolností přísun práce a s tím ruku v ruce přísun peněz. Od ledna, kdy jsem začal abstinovat se práce začala valit a byly dny, kdy jsem nevěděl kam letět dřív. To mi však pomohlo rozjet se a dostat se z nejhoršího. Podotýkám, že když jsem se rozhodl skoncovat s pitím, že práce ve výhledu nebyla žádná. Ale pak se to náhle zlomilo a šlo to... Teď jsem byl před rozhodnutím co dál. Probíhalo období nejistoty. A právě toto období bylo takovou zkouškou. Každý z Vás, kdo řešil tyto problémy ví o čem mluvím. Dřív bych veškeré obavy a chmury řešil sháněním univerzálního léku Fuckitolu, nebo se jednoduše ožrat a vysrat se na všechny problémy a ono to nějak dopadne...

Nová doba - abstinenční si žádala nových postupů. Zavrhl jsem cestu alkoholovou a Fuckitol nejde sehnat. Na rozdíl od předchozích období jsem drobet zapracoval. A co se týče práce - sorted! Peníze nejsou zas takovej problém, takže paráda. Zajímavý je, že jsem zase spolíhal na Toho tam... Byl jsem relativně v klidu. Sice racionální uvažování říkalo něco jiného, vnitřně jsem byl přesvědčen, že Ten tam mě v tom nenechá. Nenechal mě nikdy ve štychu a to jsem byl v horších srajdách. Každopádně čistá hlava a přístup, který by volilo 95 procent "normálních", se vyplatilo. Drobet štěstí k tomu a je hotovo. Další důkaz, že abstinence je fajn. Jsem vyloženě rád, že jsem to vyřešil tak jak jsem to vyřešil. Zas to abstinenční mimino bude malinko větší a silnější. Baví mě to.
Po zbytek května se budu věnovat doháněním administrativních restů po jejichž vyřešení mi bude odměnou pěkná sumička a samozřejmě se budu věnovat včelám.

Přeji i Vám ostatním čistou hlavu. V střízlivosti všechno jde líp.

Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34016
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 11 měsíce  
Vcelari, presne jak pises. I ja jsem ted v praci zvladala veci, ze kterych bych driv mela nervy a snazila bych se je obejit, nebo zcela vynechat. Ted me to "bavi", naopak je rozvijim, dokonce mam za lubem i nove podobne projekty (ono to totiz jde!!!) a mam z toho radost. A taky uz sklizim ovoce v podobe duvery nadrizene a i financni, coz potesi. Tak jsem rada, zes prekonal to pracovní nepriemno a ze seTi zase dari.
Preju pekny ctvrtek vsem aEduarda viram a verim, ze to tentokrat zvlafne. Budu se tesit na jeho prispevky =<]
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34017
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 11 měsíce  
Oprava: Edu vitam a verim, ze to zvladne. Ty preklepy, ach jo.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34264
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 11 měsíce  
Zdravím ve spolek,

tento víkend jsem byl a do zítřka ještě jsem sám. V pátek jsem odvezl na vlak. S milou jsme se loučili v poněkud napjaté atmosféře, jelikož jsem byl v nedobré náladě. Pátek k večeru, sobotu a dnes jsem se věnoval včelám. Též jsem zacházel do garáže. V pátek se to podobalo cikánskému skladu smetí a čorovanýho tovaru. Tento barák jsem koupil v roce 2010. To ta garáž byla naposledy uklizená. Od tý doby se tam hromadily klumpy a když jsem něco potřeboval, vyloženě jsem se tam musel brodit. Už v pátek jsem začal s úklidem. Všechno jsem vytřídil, nepotřebné navozil do sběrného dvora a světe div se, dnes mám hotovo. K večeru se za mnou stavil úplně nejvíc nejlepší kamarád - kolega 70let mladý včelař. Poklábosili jsme, popili kafe, do toho chytili roj. Na rychlo jsem ještě nařezal a vyrobil dno k úlu a nyní už mám nové včelstvo usazené. Je paráda, když mám řezivo na jednom místě, pěkně roztříděné. Garáž vymetená. Tolik prostoru najednou. Asi Vám to připadá jako kravina, ale pro mě je to obrovskej skok. Považuji to za jeden z největších počinů od tý doby co jsem přestal chlastat. Znáte to, ono, když je člověk nametenej, tak je rád, že je rád, že se někam zaklidí, natož se obtěžovat nějakým ordnungem. Před chvíli jsem přijel od včel, uklidil nářadí v garáži, uvařil si čaj z čerstvé máty s medem, sedím u včel, nasávám vůni, která se line z včelých úlů, poslouchám v dálce hřmění a je mi tak nějak krásně. Vyloženě jsem tak nějak v duchu šťastný a sám se sebou spokojený.

S pocitem blaženosti Vás zdraví

Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34265
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 11 měsíce  
začnu uvažovat o tom, že před máčknutím odeslat si to budu po sobě číst a opravovat chyby. Jinak v pátek jsem odvezl svoje holky na vlak...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34271
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 11 měsíce  
Leah, Stephen King píše v knize svých vzpomínek na spisovatelské začátky, že byl po prvních úspěších a slávě - těžký alkohlik a šnupal koks, jen pil a psal, uzavřený před světem, o chod domácnosti se starala manželka, byl spisovatelská mašina, dokud to šlo - no a pak se složil. Popisuje odvykání nepití, velmi sugestivní.

Já ho přestal číst, prostě horory jsem nechtěl už, měl jsem dost svýho /chacha/ - ale tuhle knížku si seženu.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34272
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 11 měsíce  
Včelaři, já celej víkend taky uklízel a uklízel-letní místo, kde jsem loni pařil. A viděl jsem celý to zoufalství, pevně věřím, že bejvalý. Už nechci, jako /velmi předčasně/ starej a nemocnej chlap pomalu a s bolavou hlavou lízt ze zasviněnejch hadrů. Nechci mrhat energií na tuhle kravinu. Vím a věřím, že je to nemoc a že jde ale vyléčit. Celý sem to tam vyšůroval a v té své první životní 100 ce a víc-sady střízlivých dnů-chci pokračovat.
Zdar!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34273
Re: Přestal jsem pít Před 7 rok, 11 měsíce  
Koukám, že to musela bejt nějaká hustokrutopřísná konstelace hvězd, která činila z profi bordelářů uklízeče.

Též jsem uklízel jedno ze svých kalicích doupat. Dokonce jsem si teď při uklízení vědomě říkal, že všechno je připravený na nějaký pivko...jako za starých časů, ale světe div se, vůbec jsem neměl chuť.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter