Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Abstinující alkoholik a sex
#15072
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Nudný? Kdybych měl vypsat všechno co prožívám ve střízlivosti, tak se můžu stát redaktorem novin na plný úvazek. Naposledy minulý týden jsem přešel přes 500° žhavé uhlí a nebo přes střepy skla.
Ano když budu koukat na svět, jak si to vesele šupajdí kolem mne,tak se stane šedivým a nudným místem. Tak jsem ho vnímal i já,když jsem abstinoval. Tedy pouze přestal pít. Celková změna myšlení- to je nutnost pro skutečné alkoholiky.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15084
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Jak se Vam, Stando, prosim, podarilo tak 'naprogramovat'? Obdivuhodne a jiste inspiritativni...
pipina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15086
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
To právě taky nechápu, mě to prostě nejde a cca. po měsíci mě ta chut porazí
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15087
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Ahojky. Ale vždyť já to tady stále píšu. Je to program uzdravení Anonymních Alkoholiků. Návod na změnu myšlení, která vás osvobodí z otroctví pití. Otevře vám mysl a vy sami přirozeně prahnete po tom o čem jste jen snili ve svých alkoholických touhách. Všechno je v naší hlavě, doslova celý svět a v barvách které jsme nikdy nepoznali. Problémy současnosti jsou pouze úkoly k vyplnění. Probudíte svoje sny a přání a skrze své očištěné emoce je začínáte naplňovat. Strach můžete transformpovat do energie, která vám dává ohromnou sílu jí tam, kam jste se dřív neodvážili...
To všechno je možné a ještě mnohem víc...je to ve VÁS, stačí se otevřít a přijmout myšlenky, které se příčí s vaším přesvědčením a začít s AKCÍ v programu uzdravení AA!
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15090
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Stadno, podporuji Vás ve Vaší abstinenci. Ale po tak krátké době po léčbě jsem si myslela, že mám cejch na čele, že jsem byla v léčebně,že mě všichni pozorují. Každý má naprogramovaný určitý režim z léčebny, kdy sex je potlačen, a je velkou snahou jen abstinovat za každou cenu. Někdo má spojený sex s dopřáním si něčeho lepšího, třeba deci vína.Bojí se zklamání a pak už je vztah zralý na manželskou poradnu. Existují léky ve formě antidepresiv/ Triticco/, které podporují sex. aktivitu.
Neléčí se s vysokým tlakem,kdy by bral léky na tlak?
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15091
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
... nejsem alkoholik, pritel je. Chut do zivota me presla po te, co jsem ho poznala, resp. prejala jsem jeho alkoholicke postoje, ztratila jsem spolecenskou aktivitu, neumim se bezstarostne bavit.. on je ted na intenzivnim AA programu, ma sveho sponzora, je teprve na zacatku.. podporuji ho, ale zaroven sama hledam, jak tu chut do zivota ziskat zpet.. uvazuji o Al-anon skupinach, jen sebrat tu odvahu a energii.. clovek se tak snadno necha semlit dennim stereotypem: do prace, z prace, resit problemy doma, debaty.. nevim, jak z toho ven, proto mate muj obdiv.
pipina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15097
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Jsi spoluzávislá a nemůžeš za to. Onemocněla tvoje radost. Ten stereotyp zatlačil lásku a vysává energii.Jestli dovolíš dám ti několik typů, které praktikuji osobně. Ráno až se probudíš, řekni si že jsi KRÁLOVNA. jsi ten nejúžasnější člověk , kterého znáš. KRÁLOVNA nebojuje, ale vládne. Celý den si to připomínej po dobu cca 3týdnů! Další věc je toto. Kaaždý den si připomeň za co jsi vděčná. Cokoliv. ŽE TEČE VODA Z KOHOUTKU, ŽE MÁŠ KDE BYDLET,ŽE MÁŠ CO JÍST ATD..Zapisuj si to a nahlas přečti. Napřemýšlej proč to deláš, ale věř, že se ti zvýší o 40% pocit štěstí. A tady je vstupní brána pro pozitivní energii....Přeji nádherné dny, naplněné láskou a radostí...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15098
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Stando, asi budu oponovat. Vy abstinujete, pokud se nemýlím , roky. Ale čerstvě propuštěný závislý z léčebny? byl jste schopen jím po střepech, žhavém uhlí? Určitě jste měl taky problém vyjít na ulici,podívat se blízkým do očí, atd.
Po třech letech abstinence jsem se střepy nepokusila projít, ale mám zpět rodinu, práci, jsem šťastná a jsem ráda, že to ostatní vidí. Člověk rychle zapomíná, jak jej každej překračoval, dívali se na něj s despektem. Chce to čas a hlavně řešit včas.
hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15099
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
V pohodě oponujte, nejsem guru střílivosti. Pamatuji si vše velmi dobře i po čtyřech letech. Začátek není jednoduchý, ani nemůže. Ale každý stokilometrový pochod začal prvním krokem. Já jsem ho udělal a mnoho dalších. Mluvím o naději a opravdovém životě ve střízlivosti...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15100
Re: Abstinující alkoholik a sex Před 10 rok, 7 měsíce  
Asi si budeme tykat,ne? Ale taky závisí na síle osobnosti a dalších okolnostech, což mi neznáme. Co třeba tys mě donutila jít se léčit a mě to nevyhovuje?Pil jsem a byl jsem schopen sexu, teď mám strach. Do toho vidí jen ti dva nejbližší, my ostatní se jen můžeme domnívat. Co když ten první krok byl z donucení, ty další jsou jen důsledkem? My jim u postele nestojíme, já ani nechci.
Hana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter