Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: nyní abstinuji
#12738
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Přesně tak,přestat pít nestačí.Z počátku jsem si to myslel,ty první měsíce byly kruté,hospodám jsem se vyhýbal a obchody také jen proletěl,abych náhodou něco nekoupil,pak postupně jsem začal vystrkovat růžky,vracet se do normálu...Člověk se s tím musí naučut žít.Všechno má svůj čas a vývoj.Je to teď fajn,vlastně tak srovnaný jsem se vším v životě nebyl jak teď.Až mně to samého překvapilo.
Jinak Silvestr byl super,užil jsem si ho líp jak před rokem,tehdy jsem se taky nenapil,ale ještě to nebylo cosi ono...za ten rok se to zase trochu změnilo...k lepšímu
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12799
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Tak a letos první živý sen,v tom snu jsem váhal jestli se napít,říkal jsem si jedno tě nezabije a pil jsem lahváče,probudil a nevěděl jsem pěknou chvíli jestli je to pravda nebo ne...Ale už to nebylo tak divoké jak jindy.Jde to tak ve vlnách,po nejhoších několika měsících byl zase pár měsíců relativní klid a ono se to vrátilo a pak zas chvíli klid...No,pak sem ještě po dvou hodinách usnul a zdálo se mi o moři,kde jsme před lety byli,to sem ani nečekal takový pěkný sen..A jinak je to v pohodě,už bych nikdy nechtěl do toho spadnout.Pro mně je krásnější žít bez nějakých oblbováků.
Držte se jak možete,stojí to zato.
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12800
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Co to bylo za noc?Já také ve snu pila, jenže já se probudím a jsem naštvaná,na ten chlast, jak otravuje,pak těžce usínám.Snů ještě bude, no a?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12801
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Já měl napřed šílený strach,že je to pravda,úplné zděšení.Naštval jsem se taky,že to zas otravuje,těch snů bude,ale to nás nerozhodí.Jinak mám noci rád,většinou si odpočinu a zdá se mně něco pěkného a někdy mně to šrotuje a převaluju se,vrací se mně ta minulost.Situace se u nás zas trochu zlepšila,akorát mně mrzí,že sem se neodhodlal u ženy změnit jednoho doktora dávno.To jí dávali půl roku a teď je neuvěřitelně spravená.
A hned se žije zas líp.
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12802
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Jasně, žít se musí, a jak žijeme, záleží nejvíc na nás.K tomu životu stačí málo, aby byl klid na duši, úsměv na tváři.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12806
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
to je zvláštní, mě tyhle sny vůbec nenaštvou, naopak jsem šťastná, když se probudim, že to nebyla pravda... i když v první chvíli taky nevim... já na to, jak jsem na tom byla blbě i občas cíleně vzpomínám a mám uplně bezvadnej pocit, že teď je všechno tak skvělý...
zrovna teď ve svých 40letech šprtám na zkoušky a těšim se zejtra do svojí vysněný práce a moc dobře vim, jak by to teď vypadalo, kdybych se přad lety na ten chlast nevysr...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12808
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
To já také mám radost, že to živé, hnusné, byl jen sen, ale po tolika letech už by mně mohl dát ten chlast pokoj, a on ne!Ale zase je to dobře, aspoň neusnu na vavřínech, honem rychle si vzpomenu, jak to bývalo hrozné, ....a dnes taky žiju hezky, klidně, sem tam studuju, Universitu 3. věku, je to záhul, už jsem stará, vypitá hlava....ale baví mně to.Tak šprtám, vnuci jsou paf, babka musí do školy, je to sranda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12937
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Zdravím po delší době,fórum zapsané,venku zima,mám co číst
Libo no to Tě obdivuju studovat Uni třetího věku,já sem neštudoval šest let a asi ani teď bych si netrouf,nějak mně to ve 35 opouští,už mám problém ovládat nové technologie Ne,dělám si srandu,jen sem si odvyk a dělám co mně baví.S tím alkoholem je to zvláštní,po prvních krutých měsících fáze klidu,pak mně to začlo zas kapku otravovat a poslední dobou pohoda.Vzpomněl sem si až sem si lupnul rumové pralinky,ty já moc k vůli zvýšenému cukru nemůžu,ale to jsem nezvlád,chuť byla veliká,kafe a sladké bývaly moje...Naštěstí na alko se chutě nezjavily tak pokračuju vesele v abstinenci.Pokoušet to nebudu,vím co to se mnou vývadělo,když jsem po čase okoštoval.Jen neusnout na vavřínech,držte se všichni
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12945
Re: nyní abstinuji Před 11 rok, 2 měsíce  
Diky a ty se taky drž Ondro!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13999
Re: nyní abstinuji Před 10 rok, 10 měsíce  
Přejde pár měsíců a je mně fajn,žádné pití a nějaká psycha kolem toho,co víc si přát?Zdraví ženě,jinak už nic.Mně se zlepšil i ten cukr,dietka a pohyb,sem teď zdravý jako řepa.Včera sem se bavil s jedním známým,co neví,čím jsem co se týče chlastu prošel a prý všichni ti,co měli nějaké problémy s pitím a byli v odmašťovně mu připadají nějací divní,je to na nich vidět a jakési plky kolem toho...no není to kůň teda? Když to říkal,tak se mi zdálo,že něco v sobě měl,na pivo si taky dycky donde.No lidi sou holt různí.

Mějte se všichni krásně i v tom hnusném počasí.
OndraX
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter