Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Co bude dal?
#25046
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Ahoj.....ja tam prsve byla uz mnohokrat....i s lecebnou jsme byli telefonicky ve spojeni,i u zdejsiho psychiatra,ktery alk.leci ambulantne....v drivejsi dobe pry na tyto pripady paky meli,dnes uz ne.....zavisi to na
nem....tenkrat ho ani sanita nechtela odvest,ze byl opily,ikdyz vedeli,ze mu jde o zivot
anetak

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25050
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Tenkrát!Zkus to znovu.Vím, že je to těžké, nic jiného nezbývá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25236
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Mimo je......to je.......už musím i dobře volit slova,dokáže se nastvat kvůli čemukoliv.....ted ho opět do toho všeho trápí zde.problémy.......ty jeho nohy......padnul na ne........nedojde ani na WC.......Škopek ma pod sebou a prosi mne,at mu vdovezu vino,ze se boji abstaku...........při abstaku mívá halucinace......
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25241
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Zavolej mu sanitku, po vínu spadne znovu, co pak?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25242
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
On nespadnul.......padnul na nohy.....jako ze mu skoro vůbec nefungují.........sanitu odmítá........ma takovou povahu.........jednou si malém uřízl prst......všude plno krve.....,a sanitu odmítl taky.........ikdybych ji zavolala,tak nepojede...............vůbec nevím co s nim......todle je na 2 pecovatelky,už ho nezvladam.........
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25245
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
paneboze, neovlada nohy, nedojde na WC, pri abstaku mava halucinacie a ty mu mas este donasat vino?
naco, preco 2 osetrovatelky?!!!
liecebna!!!
miriam

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25248
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
To vim.......ze léčebna.....ale jak ho tam dostat......už tam byl,a spokojeny s peci rozhodne nebyl......on si plně uvědomuje to,ze je alkoholik,ale tím to konci.........nemám kam jít jinam bydlet,takže tady nato musím koukat,at se mi to líbí nebo ne......a pecovatelky myslím tím,ze není schopny ničeho......čili mu dělám takovyhootroka.........
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25343
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Nevím co mám dělat.......úplně chátrá před očima..... už je leží,sice vnímá,ale nedokáže se ani posadit,asi 45 kg a když se mu podaří posadit se a zkouší vstát, hned padá na zem........když za olam sanitku, přijedou a odmítne je.....když nic neudelam,mužů čekat nejhorší.......s jeho dokt.počítat nemuzu.......
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25350
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Aneto,
ty mu nemůžeš pomoct. On tvoji pomoc nechce. Zkus pomoct raději sama sobě. Najdi siurychleně psychloga, než začneš sama dělat nějaké hlouposti (třeba chlastat), jan abys to neviděla.
Jemu budeš moci pomoct, až to bude chtít, dřív nezmůžeš vůbec nic.
hodně štěstí
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25351
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Já blbosti dělat neminim........máme spolu dceru,a to me drží......ten kdo zná můj příběh dopodrobna,me komentuje tak,ze by už každý druhy byl v blázinci........ono se toto táhne už roky.....chodím od 8 h do 22 h do prace,které si vazim a potřebují peníze pro dceru a sebe.......chci si nasetrit na byt.........a to dle vše me drží......ale je o šílené těžké.......žít s blaznem(a to neprehanim-podivne chování, nekontrolovatelné nálady...atd).....už se kolikrát bojím i o svůj rozum..........já nemám kam jít.....
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter