Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Co bude dal?
#25353
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Aneto,
alkoholik blázen je, určitě pozdějších stádiích. Sám jsem jsem v chlastu lítal taky dost. Jedinej rozdíl mezi tím tvým a mnou je ten, že nemám agresevní opice a nemám absťáky.
Ta neochota se sebou něco dělat, pramení z přehnané hrdosti, ješitnosti, strachu a dalších dúvodů a pseudo dúvodů.

-------------

Když jsem byl ženatej, tak jsem taky často dělal od nevidím do nevidím. Prachy za práci nic moc, doma világoš za střízliva i pod vlivem. Pod vlivem se to líp snášelo, bylo mi víc jedno.

PS
Také mám dceru, 13.2. ji bylo dvanáct.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25354
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
anetak napsal:
Já blbosti dělat neminim........máme spolu dceru,a to me drží......ten kdo zná můj příběh dopodrobna,me komentuje tak,ze by už každý druhy byl v blázinci........ono se toto táhne už roky.....chodím od 8 h do 22 h do prace,které si vazim a potřebují peníze pro dceru a sebe.......chci si nasetrit na byt.........a to dle vše me drží......ale je o šílené těžké.......žít s blaznem(a to neprehanim-podivne chování, nekontrolovatelné nálady...atd).....už se kolikrát bojím i o svůj rozum..........já nemám kam jít.....


a te´d si vem, že tvoje dcera má jeho geny...takže Bůh s ní (s váma)

PS:než mě začnete za tuto větu kamenovat, připomínám, že již několikrát jsem psal že jsem realista ikdybych měl malovat třeba čerta na zeď
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25355
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
A chápu dobře,ze uznepijes..? Co tobě pomohlo?Ja na něj musím koukat.....když s nim bydlim,zkousim si sehnat jinebydleni,ale touz shanim dlouho.....nemám rodiče,příbuzné a přátelé se snaži mi pomoci s hledáním bydleni bezuspesne......
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25363
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Aneto,

nepil jsem necelý rok (11 měsíců), následující rok pouze oslavy (na oslavách tak do půl litru vína, nebaví mě to, myšleno oslavy - moc lidí, hluk, atd., teď tak jednou za čtrnáct dní, jednou za týden, jednou za měsíc. Prostě jak mám chuť a potřebu.
Vrátil jsem se k jiným zálibám a zábávám než je chlast.
Když mám čas, chuť a jsou k tomu podmínky, tak na hodiny mizím v lese (houby), zahraju si počitačové hry - strategie nebo taktické střelečky, koukám na detektivky. Občas něco přečtu, rád bych četl častěji, ale brání mi v tom tinnitus (ušní šelest).
5ekl bych, že chlast jsem zastavil tak nějak včas, hlavně jsem to udělal kvůli sobě. Svoji ex jsem ani neinformoval o tom, že hodlám s chlastem a psychikou (vice versa) něco dělat. Byla to moje volba, dostal jsem k nějaké hranici. Zřejmě jsem neměl potřebu házet kostkama a překračovat řeku Rubikon, jako Cézar
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25377
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
petrch napsal:
a te´d si vem, že tvoje dcera má jeho geny...takže Bůh s ní (s váma)

PS:než mě začnete za tuto větu kamenovat, připomínám, že již několikrát jsem psal že jsem realista ikdybych měl malovat třeba čerta na zeď

Pane realisto, dcera má za prvé geny i po matce, a za druhé nemůžete tušit, jak velké dědičné předpoklady otec měl. Třeba byly minimální. Kamenovat není třeba, prostě jste jen napsal neúplnou informaci.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25378
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
A dcera je s ním doma sama, když ty jsi v práci?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25379
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Kdo mu kupuje, nosí alkohol?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25380
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Dopiji zasoby..........v patek este chodil
anetak
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25381
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Nenos mu nic, a co malá?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25382
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 2 měsíce  
Malá je na svůj věk rozumná.......ale tím nechci situaci ylehčovat.......je to v pr.......dnes byl "on "celý den sám.......holcinu jsem si vzala radeji do práce.......závěr?Spadl a má monokla......vynadal mi,že jsem celý den v práci.......a to nej.....má dopito......zásoby dosly........do rána se svými poruchami spanku nevydrží.......docela se toho obávám.........
anetak

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter