Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...14
Dolů
Téma: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?)
#15619
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Anoine, jen mluv a nestyd se.Každý je zde vítán, poku ví o čem mluví.


Jiří má zase alergii na jahody a já milovník jahod nedokážu pochopit, že on se po nich osype a pobleje a ostatní ne )
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15621
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Lidi, netrapte se s Jirkou.Má stihomamy, vidí špiony, nechápe nás, nemůže, není alkoholik!, možná je, a zkouší výmluvy, jak nepřestat pít, ale je pravda, že ubližuje.Je sám, potřebuje někoho, volá o pomoc, ale blbě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15622
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
"Je sám, potřebuje někoho, volá o pomoc, ale blbě."

Tak bys mě možná chtěla vidět, Libo, jenže tak to není. O pomoc nevolám, není proč. A i kdyby, jsem zvyklý hledat pomocnou ruku na konci své paže. Včera jsem nepil vůbec. Dnes také nebudu. Zítra, nevím. Nemám nějak chuť. Venku mlha, 6 stupňů, občas prší... alkohol mi chutná spíš, když je hezky, svítí sluníčko, mám dobrou náladu.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15624
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Blouzníš?Proč bych tě chtěla zrovna já vidět.Jsi vtipálek, nebo máš opravdu stihomamy, vymýšlíš si........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15625
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Napsal jsem "možná". A "možná" není jistě.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15626
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Myslím si, že by bylo nejlepší Jirkovy příspěvky naprosto ignorovat, nereagovat, nevšímat si jich. Jsou zcela mimo mísu, prostě potřebuje nějak utrácet čas a mít pocit, že s někým komunikuje.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15627
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Jiří nechápe asi víc věcí, pokud se máš tak fajn měl by jsi na lidi působit pozitivně a ně tady dělat rozbroje.
Vyjádřím se k té stopce, je těžké pochopit o co jde pokud to člověk nezná. Já ji též nemám, možná kdybych ji měla, nebyla bych tady. Jenže mě to zrovna vůbec nevadí, to že jsem tady aspoň ze mě dělá lepšího člověka, protože řeším velký problém který mi dělá ze života peklo. Snažím se hledat příčiny svého nezřízeného pití, dávat si psychiku do pořádku. Lidi si myslí že jsem velký pohodář, jenže málo kdo ví že mě tíží otázka světa a to jací lidé jsou. Ale to je fuk, prostě nechápu proč to děláš, když se tady lidi snaží změnit si své životy k lepšímu. Pokud nechceš pomoct, měl bys jít nejspíš vyvenčit pejska a projít se podzimní krajinou.
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15629
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Dělám rozbroje, Pavlo? Copak mě tady bere někdo tak vážně, aby z tohy byly rozbroje. Někdo řekne: Jirka má pravdu? Ubližovat rozhodně nechci, co bych z toho měl? Máš pocit, že jsem sadista? Tíží tě, jací lidi jsou. Když ti napíšu, že se budeš muset na to, jací lidi jsou vykašlat, snažit se nad to povznést, nejspíš se naštveš a řekneš, že to nejde. Jenže ono to ve tvém vlastním zájmu jít musí. Chlastem lidi nezlepšíš. Lidi byli vždycky svině... vždy lhali a snažili se ošulit jeden druhého. I když je za to ve středověku lámali v kole, sekali ruce. Nic nepomohlo, takže se s tím asi nedá nic dělat. Leda se domluvit s Bohem, ať vyhladí lidstvo a začne znova.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15630
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Lanička napsal:
Myslím si, že by bylo nejlepší Jirkovy příspěvky naprosto ignorovat, nereagovat, nevšímat si jich. Jsou zcela mimo mísu, prostě potřebuje nějak utrácet čas a mít pocit, že s někým komunikuje.

Možná by je měl dokonce admin, jako nekorektní, smazat. S tím slovem "ignorovat" jsem si vybavil jeden starý vtip:

Po razii v nevěstinci dva policajti podávali hlášení náčelníkovi:
"Hledaného jsme na místě nenašli, jedna dívka se nás snažila svést".
"Chlapi,doufám, že jste ji ignorovali", pozvedl náčelník obočí.
"Samozřejmě, pane náčelníku. Já jsem ji ignoroval jednou, Pepa dvakrát".
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15631
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Stačilo, jsi jasný!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter