Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Antabus
#17861
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Netrap se moc zbytečně, není to prohra, když to sama nezvládneš.On ten alkohol je silnější, než ty, my, takže klidně pak hledej pomoc jinde.AA jsou naprosto anonymní.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17862
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Jano nezáleží jen na jaterních testech.Každý kdo chce začít užíat Antabus musí projít interním vyšetřením.Internista dává souhla s jeho užíváním,pokud zjistí,že srdce a pod.je v pořádu.JE TO PŘEDEVŠÍM PROTO,ŽE SE TI MŮŽE STÁT,ŽE SE I PŘES ANTABUS MŮŽEŠ TŘEBAS NECHTĚNĚ NAPÍT,ŽE TI NEZKOLABUJE ORGANISMUS,POKUD BY SE TO PŘIHODILO.A užívat jej můžeš i přes obvodního lékaře.Podává se zpravidla 2x v týdnu
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17914
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Ahoj Liba, tak to som netusil a jj, prehlasenie som podpisal. Antabus bude nadomnou zdvihnuta ruka
Campral u mna uz nefunguje...
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17918
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Nezkoušej ho přepít, není to legrace, může ti to fakt ublížit, sice pár lidí to přepíjí, machrují, ještě žijí, náhodou.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17921
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Co se týče antabusu, je reakce na něj spíše individuální. Podle mého názoru se jedná spíše o placebo efekt. Vnímavější jsou ženy, byl jsem svědkem nervového záchvatu před jeho podáním v léčebně. Udělali tam z toho obřad, věc strachu, bylo to až k smíchu. Jinak mě Antabus způsobil pouze zčervenání ve tváři /myslím po napití/, žádná nevolnost nic, pil jsem na Antabus běžně.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17923
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Buď rád, že jsi to přežil, já viděla dušnost, lapání po dechu, zrudnutí...málem ten člověk zemřel, a to si dal malé pivo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17924
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Samozřejmě nikomu neradím to zkoušet, radši neriskovat. V tomto případě hraje skutečně hlavní roli strach z následků. Pro mě, a ty co zkusili a přežili, tento faktor chybí. Nedostával jsem antabus ani v léčebně.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17926
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
No ak budem mat pocit otestovat to, tak to radsej oficialne poziadam lekarku o zkusku antabusu, robi sa to pod lekarskym dohladom. Ale dolezite je skor chciet prestat pit, ako chciet pit dalej, ze
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17928
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
Jistě chtění je nejdůležitější. Ta zkouška antabusu, nevím, myslím, že se to už nedělá. Mělo by vám stačit to, že budete věřit, že po napití umřete. Což mě v té dané chvíli bylo jedno.
Taky byste mohl zjistit, že to na vás nefunguje, a co pak....
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17946
Re: Antabus Před 10 rok, 1 měsíc  
To mate pravdu... Ale musim napisat, ze craving sa s antabusom zvlada lepsie. Sice dostanem myslienku 'taka placka vodky by bola fajn', ale do minuty je tato myslienka prec s odovodnenim - nechcem skoncit na JIPke.

Raz som tam bol primarne kvoli pitiu, uz nikdy viac. Bolo to strasne - skor to prostredie. Ludia na pokraji zivota, stale tam nieco pipalo, kablov a hadiciek bolo tolko, ze otocit sa na posteli bolo skoro ako obesit sa na nich.

Som rad, ze zostavam cisty, venujem sa sebe, polovicke a praci. Je to super pocit Kazdy, kto aktivne pojuje s pitim ma moj respekt a uznanie.
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter