Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18307
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Danny, klídek.On by zrovna dr.Nešpora potřeboval a moc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18309
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Líbo,
já vím, že jsem asi neměla psát ta poslední slovesa, ale mě vytočilo i to uvažování a výrazy kriplkára a tak, už radši na něj nebudu reagovat, své jsem řekla. Přece, když něco nechápe(myslím Nešpora, jeho image, vystupování), tak inteligentní člověk tu jinakost zkousne, uvědomí, si, co ta osobnost všecko pro lidi udělala! A i mezinárodní ohlas, atp.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18310
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"V tom případě doporučuju souložit, souložit, souložit! Pak tě to přejde!"

Sex je zábava chudých, Danny, my co na to máme si radši vypijeme něco dobrého. Jinak v poho, nejsem urážlivý, napsal jsem svůj názor na Nešpora, ty jsi mi to oplatila, mimochodem docela vtipně. Asi budeš mít, narozdíl ode mě hodně vysoké IQ.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18311
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"ale mě vytočilo i to uvažování a výrazy kriplkára"

Možná budeš překvapena, Danny, ale výraz "kriplkára" používají i paraplegici. Dovedou si dělat srandu sami ze sebe. Jinak by třeba skončili u Nešpora.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18312
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jirko,
tak mi to nedá a reaguju: hodně nedorozumění asi vzniká touhle písemnou komunikací, já se přiznám, že výraz kriplkára mě nesedí, ale chápu, že třeba paraplegici místo toho, aby se litovali, tak takto mluví jakoby z recese. No, ale fórum je o alkoholismu, takže podle Nešpora:"Abstineci zdar!"
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18313
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
No máme všichni možnost uvědomit si,jak reagujeme,co každého hněvá nejvíc.Jestli to,že má k lkoholu pozitivní vztah,nebo jeho řeči vnímám jako ohrožující,nebo ho podezírám a beru jako provokatéra.V prvním případě-ještě nemám dostatečně zpracovanou svoji závislost a tím vlastně závidím že si dopřává něco co já nemůžu(což je blbě),V druhém případě to ve mne budí strach(což je taky blbě.)No a v posledním případě nejsem schopna důvěry,nedůvěřuju a tím se uzavírám nebo je to paranoidní sklon jako pozůstatek mého pití(což je taky blbě).Myslím blbě pro život,protože podobné budu prožívat i k druhým a budu tím trpět jenom já sama(což si jako alkoholička,která nechce pít, nemůže vůbec sama k sobě dovolit).Jediné co mi zbývá se naučit je být tolerantní,brát druhé takové,jací jsou,s tím co chtějí,či odmítají.Rozhodnutí, jaké jsem vydala za sebe bylo nepít.TOTO JE MÉ.Co dělá či nedělá druhý člověk,stejně jako co říká mne musí nechat chladnou.TOTO JE JEHO!Jinak za sebe-jsem se včera opravdu s chutí zasmála i pobavila.Což na těchto stránkách bylo zcela poprvé.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18314
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Náhodou, výraz kriplkára je sice trochu drsný, ale zato vtipný. Ale to ještě nic není. Vzpomínáš, Danny, na invalidní vozítko Velorex? Slušně se mu říkalo "hadrák". Slyšel jsem ale i drsnější výraz: "pytel na žebráka". Moc se mi to líbilo. Co ti lidi nevymyslí.
Já dneska taky skoro abstinuju. Jen dvě piva, byl jsem s pesanem na výletě, chata, do které jsem vkládal tolik nadějí byla zavřená, tož jsem trochu dehydrovaný.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18315
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"nebo je to paranoidní sklon jako pozůstatek mého pití(což je taky blbě)"

Nevěš hlavu, Jano. O paranoii se jeden renomovaný psychiatr, mám pocit, že Hoschl vyjádřil v tom smyslu, že paranoia sice není hezká vlastnost, ale pro život je výhodnější, než přehnaná důvěřivost. Já se s něčím takovým potýkám také. A sice, že za "každým rohem" vidím podvodníka, zloděje, který mě chce podvést, ošulit. Jsem hodně nedůvěřivý. Ale jak řekl klasik: to, že je někdo paranoidní ještě neznamená, že po něm nejdou.
Jinak, jsem rád, že ses pobavila, i mně to zde připadá jako na zádušní mši, tak jsem chtěl trochu pobavit.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18316
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Koukám Danny, že také nejsi "tolerantní"!!A neválíš se smíchy nad tou vtipnou diskuzí.Jak je lehké někoho urážet, když on o tom vůbec neví, nemůže se bránit.Jé, to je prdel, chááá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18317
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jano,nevím,co z toho,co jsi psala si mám vzít pro sebe.Ale vtipy typu:"Nejlepší je,když děti chlastají s rodičema" apod. mi prostě na fóru o alkoholismu,při vší toleranci,moc vtipné nepřijdou.
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter