Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...17181920212223...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18389
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Panebože, co to tady čtu? Kvůli tomu, že někdo napíše o někom, že je "horší než impotence", tak se dotčený urazí natolik, že dotyčného zcela škaredým způsobem pomluví a dehonestuje? Kvůli takové kravině? Proboha, to nemáš, Libo, už žádnou schopnost nadhledu? Nejsi schopna porozumět nadsázce? Nejsi schopna si udělat srandu sama ze sebe? Pak je mi líto. Jsi zaživa mrtvá...
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18391
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Jirku, co to meleš?Opět nevíš nic!Pleteš se do všeho, vševěde.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18392
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Nejsem vševěd, Libo. Jak řekl Sokrates: vím, že nic nevím. Tvá reakce na Janu však vyzněla v tom smyslu, jak jsem popsal.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18393
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Milá Libo.Loni jsem na AA nemohla nadávat ani kdybych chtěla.Neměla jsem přístup k PS.Také jsem nikdy předtím na AA nenadávala.Co se týká nadávky do manipulantů.Právě ty jsi mne kdysy oslovila soukromým mailem o urgentní pomoc na tomto foru.Tenkrát,jak jsem později pochopila z celého vlákna,které jsem si dodatečně v klidu prostudovala se pisatelka dokla AA -A TÍM I TEBE.Bylo to nějaké téma o depresi a úzkostech.Tenkrát jsem zasáhla zcela nerozvážně,protože jsem ti věřila.Když jsem zjistila později celou realitu velice jsem toho litovala stejně jako té paní,protože její názory byly naprosto správné.No,poučilo mne to důvěřovat můžu, prověřovat nikdy neškodí a od té doby se nehrnu do akce bez uvážení a už vůbec ne s horkou hlavou.Zatímco já přijala,že uzdravená nebudu nikdy.Že potřebuju lékaře,neustálé doléčování na základě své víry udržovat pokoru což se učím v AA ale i ve všech situacích i u všech lidí kolem sebe převádět do praxe.Moje názory už nejsou teorií ale bohužel vlastní zkušenosti.Jinak využívám řeč kterou mne naučili a že čtu ráda?Byl a je to také jeden z mých koníčků a zůstane,dokud mi slouží oči.Za svoji práci se nestydím a že se tam kradlo?Mé svědomí je čisté.A jsem tomu nesmírně ráda,protože stavím především právě na něm.Ty už jsi uzdravená docela!To já byla už 2x mimochodem a stálo mne to opětovné pití.A děkuju učím se právě z těchto a podobných projevů nejvíc.Hodně štěstí
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18394
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
"Ty už jsi uzdravená docela!"

Pokud se můžu vměšovat... To mě zaujalo. Já si myslím, že alkoholik není nikdy uzdraven docela. Vždy ten doutnák tam někde doutná...

Dost mě překvapil včerejší pořad se Šípem. Byl tam spisovatel a cestovatel Formánek. Toho času na protialkoholním léčení... Prý dostal vycházku, a předvedl tam cvik z léčebny: Antabus ano, alkohol ne. Docela prča.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18395
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Psala jsi, že se OVA AA smáli, když ti brali děti, nevěřím.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18396
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Helo, ujišťuji tě, že se neurážím,dávno ne, a kvůli Janě už vůbec, jenže mně vadí, jak sobecky zabírají tak málo místa na této diskuzi, někde někdo by chtěl napsat, požádat o radu, a ty jejich duchaplnosti mimo téma každého musí odradit.Nebyla jsem sama, kdo je žádal, aby toho nechali, ne!Janu také už neřeším, každý si úsudek udělá sám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18397
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Nemáš pravdu opět.Nikdy jsem nepsala že se mi proto někdo smál,či vysmíval.Ovšem odtažení,které samo o sobě mluví o odsuzování bylo prvotním přijetím ,tak ,jak jsem je přijímala tenkrát před víc jak 12lety.I dnes se na ty chvíle dívám stejně,když si je promítám.Toto jsem zaznamenala především u žen-členek AA.Toto byla má prvotní zkušenost s AA i mojí upřímností tak jak jsem byla schopna.Toto mne překvapilo a také zklamalo.Jsem tomu ráda,že neodradilo.Dnes se tomu musím smát,celé svojí naivnosti.
Jirko,jsi šikulka.Učíš se rychle.To víš,že nikdy nikdo z alkoholiků nebude nikdy vyléčený.Můj mozek je potvora chtěl by mi to našeptávat,že jsem zdravá a můžu všechno co ti druzí.To už je krůček k pýše a už je tu krize a ta spustí pití,když si ji hned nepřiznáš a nezačneš řešit.K tomu každý potřebuje svoji Vyšší moc(Boha) a stále pracovat na vlastní pokoře na základě víry a sám na sobě.Liba už nemusí.Už vystupuje jako vyléčená.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18398
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Tak mě teď napadla jedna věc, Jano. Jsou tisíce alergií. Alergen může ohrozit život člověka. Působí v podstatě jako jed. Nepomohlo by alkoholikovi, kdyby alkohol považoval za svůj alergen? Za něco, co jej může ohrozit na životě? To nevymyslel ani Nešpor. Dám si to patentovat.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18399
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ale ano.Alkoholik trpí v podstatě alergií na alkohol.Je to tak vysvětlované i v Modré knize Anonymních alkoholiků.Takže k něčemu docházíš.To mám velikou radost. No na patent to není Protože ta kniha vznikla v minulém století
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...17181920212223...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter