Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...28
Dolů
Téma: Nevím, co tu furt řešíte...
#18206
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ahá, konečně je šídlo z pytle venku. Kdybych smrděl chlastem, kdybych s ní nekomunikoval, kdyby byla na všechno sama, dávno by se se mnou rozvedla. Nic o mně nevíš, a soudíš.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18207
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
JÁ NESOUDÍM ALE USUZUJU A HLEDÁM.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18208
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Úsudek může někdy klamat a hledání může být zbytečné.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18209
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Víš,žila jsem s člověkem,který měl problém s alkoholem ovšem on si ho nepřiznával ani nepřiznal pro svoji pýchu.Jak jsem trpěla vedle něj nikdy netušil,nikdy netušil,že jsem ho nenáviděla z hlouby celého srde.Nikdy netušil,že se už trápím proto,že jsem vedle něj frigidní.Že už hraju jenom nějaké divadlo at´mám od něj klid.Neopustila jsem ho,protože už jsem trtpěla spoluzávislostí v našem vztahu.Odešla jsem od něj až když jsem měla strach z toho,že ho jednou zabiju sama.Celou tu dobu byl přesvědčený o své dokonalosti-ke které měl opravdu hooodně daleko.Až v léčebně jsem pochopila,že můj odchod byl správný.Jak skončil on?Upil se!Jeho konec byl v Klokočově,kdy byl odkázaný se vším na péči jiných lidí.Podotýkám já sama jsem ošetřovatelkou.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18210
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Smutné. Nechtěl bych žít s někým, koho nenávidím, nebo komu nevěřím. O kom bych věděl, že mi lže do ksichtu, krade prachy z konta, tahá se s jiným... Udělala jsi jistě dobře, jen to asi mělo být dřív.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18211
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Dnes už je to jedno. Odpustila jsem všechno jemu i sobě.Pochopila jsem a porozumněla jeho závislosti až když jsem si přiznala tu svoji a začala ji také poznávat ze své stránky.Příznaky i projevy jsou stejné i u mně.Nejvíc to odnesly děti a na to nesmím zapomenout.Ovšem pracovat můžu jen na sobě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18212
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Nejlepší je, když děti chlastají s rodičema. Tomu se říká harmonická rodina. Všichni non-stop v lihu čekají na sociální dávky.
Nevhodný fór, taky fór. Černý humor, no.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18214
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
To by se moc neožraly při vzrůstající tendenci cen.Jsem ráda,že mi odpadly dlouhodobé úvahy o tom co koupím,co budeme pít nejen na svátky a především návštěvy(největším návštěvníkem jsem byla já),když přišly,musela jsem pro něco odběhnout.Ale připravená jsem byla pokaždé precizně. Ale už vážně.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18215
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
To ani není vtip, Jirko, děti chlastají i v normálních rodinách s rodiči, nikomu to nepřipadá divné.Přípitky, Silvestr, narozky......pak se rodina diví!Včera v Tv ukazovali 12, 13 leté feťáky, nejsou pro ně léčebny, takže s alkoholem to bude u dětí ještě horší, ten je víc tolerovaný všude.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18216
Re: Nevím, co tu furt řešíte... Před 10 rok, 1 měsíc  
Ten Jiri ma ale IQ...
xxx

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter