Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...80
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#21393
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Ale jinak vse ostatni je pro budouci dite pripraveno: mam s kym, mam kde a dokonce vim jak se to dela:-))
jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21394
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Tvé fantazírování je směšné, jen doufám, že neotěhotníš brzy, možná se probereš, změníš, a až pak měj dítě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21396
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
Tvé fantazírování je směšné, jen...

Jorga,

naozaj máš "smiešne-osvietenecké fantázie."
["Buď Svetlo!" ... ale stále je Tma.] Aj to však patrí k etapám života v nevedomosti.


Potrebuješ asi len čas, aby si sa úspešne prepila k rozhodnutiu, čo s načatým životom, alebo skôr s načatou fľaškou?!


Humor? Áno, aj! ... ( ako pre koho.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21405
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Ahojky jorga. Když je všechno tak skvělé, proč jsi vlastně na tomto foru? Nějak mi to uniklo.
Přeji hezký den.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21408
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Jorgo,neustale tu "omilas" jednu vec.Stale dokola."Slunickovi",uvedomeli lide (brr) versus neuvedomeli (humor,zabava,zivot,"to prave").Alkohol (prijemno) x abstinence (brr).BILA x CERNA,nic mezi...Alkoholik,dle sveho nazoru jsi a jeste k tomu vlastne stastny.Nevis,proc te odeslali na leceni,ale zaroven pises,ze jsi v te dobe pila litr vina denne a chtela se zabit.Pro dite mas vse "pripraveno",jak jsi napsala,jen vyresit zavislost,dle svych slov.Zavislost?Proc,kdyz jsi spokojena?Jorgu tady ,v par svych prispevcich,oslovujes tak,jak kdybys ani nemluvila o sobe...Nejak moc rozporu...Kdybych nevedela,kolik ti je,myslela bych si,ze mluvim s 18-ti letou holkou,ktera se hleda,ale takto....ja osobne nekde vidim dost velky problem a myslim si,ze alkohol v tom hraje dost velkou roli.Ale je to jen muj nazor,ktery jsem si na Tebe udelala...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21417
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Také si myslím, že má s alkoholem velké starosti, jen se s ním nechce rozloučit,a hledá výmluvy, proč pít.Je jí škoda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21419
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Libo prozrad nám prosím, jak si se chovala ty, když ti celý okolí řikalo roky, že nemáš chlastat?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21420
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Mě spíš dost překvapuje, proč ti, kteří nechtějí přestat pít,mají potřebu chodit na toto fórum a rejpat do úspěšných abstinentů nebo do těch, kteří s tím chtějí něco dělat, ale zatím se jim třeba nedaří, hledají cestu...
Já si taky roky svoje pití obhajovala, přestat jsem nechtěla, ale to mě ani nenapadlo chodit sem, protože na diskuze o tom jak je pití skvělé jsem měla svoje pijící "kumpány".
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21421
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
Petře propít jsem se musela.Netušila jsem,že můj mozek je tak propitý,že sebevíc dobře míněné rady nebere.No moje zkušenost se závislostí na nikotinu.Kdykoliv se stalo a já si s chutí zapálila cigaretu a našel se někdo,kdo k tomu měl připomínku.MUSELA JSEM SI ZAPÁLIT I DRUHOU.VZBUZOVALO TO VE MNE VZDOR A ODPOR.S MÝM PITÍM TO BYLO STEJNÉ-VZDOROVAT,ODPOROVAT,BRÁNIT SE,ZUŘIT ŽE MI NĚKDO NĚCO CHCE ODEPŘÍT-PROTOŽE PŘECE JÁ MÁ NA TO PRÁVO,JÁ VÍM,CO DĚLÁM-PROČ?(ŽE MNE K TOMU NUTÍ MÁ ZÁVISLOST-JSEM NEVĚDĚLA,JSEM SI NEPŘIZNÁVALA,NEMOHLA)!To znamená,že jsem byla blbá,po celou tu dobu a opravdu věděla kulový!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21422
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 7 měsíce  
S tím souhlasím Jano.

Ovšem proč lidé, kteří pijí chodí na toto forum? Třeba jim to pomáhá nepít tak moc, dávat si aspon trochu bacha..I to je malinký úspěch, alepoń pro mne
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter