Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...80
Dolů
Téma: Uvědomělí bojovníci za střízlivost
*
#21312
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Režim léčby mi fakt nesedl, to je pravda:-) Tam byli uvědomělí všichni. A všichni mi chtěli "upřímně pomoct", abych si něco "uvědomila". abych jako pochopila život, svět, vesmír a krásno..

Nikdo mě tam už nedostane ani kdyby mi za to zaplatil. Zít bez alkoholu je určitě fajn. ale s alkoholem taky, když je to pod kontrolou a člověk nechlastá každej den do takové ožralosti, že o sobě neví...
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21313
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jorgo,OK.Jen nechapu,pokud jsi jela na psychiatrii dobrovolne a STRIZLIVA,proc te zavreli na detox.Takto to nechodi...Po realnem pokusu o sebevrazdu (az te daji zdravotne do kupy) nasleduje povinna konzultace psychiatra a vetsinou odvoz na psychiatricke oddeleni.Ne na detox.Pokud jsi sla na psychiatrii s tim,ze mas v umyslu se zabit,tak pak uz to nechapu vubec..."Neco" mi na tom NESEDI...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21314
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Mně na tom taky něco nesedělo, když mě tam zavřeli. Ale takhle to opravdu bylo.
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21315
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Ale o sebevraždu jsem se nepokusila. Jen jsem o tom přemýšlela, protože jsem měla depku. Nepokusila jsem se reálně si něco udělat. A psychiatr, když mi psal doporučení na psychiatrickou hospitalizaci, napsal tam, že mám problém z alkoholem:-) tak asi proto mě tam zavřeli na detox. Ale mohli se mě třeba nejdřív zeptat, jestli se chci léčit z alkoholismu že
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21316
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jorga napsal:
Protože jsem měla depku no a chtěla se zabít:) ale z jiných důvodů, než alkohol. Spíš jiná diagnóza. Jela jsem...Tam mě teda humor trochu přešel. Ale už ho mám zase zpátky:-)) tak takhle no.

Depka v súbehu so samovraždou - duševná rakovina. Chýba už len paranoja a schizorénia ako bonus.
Zrejme stále trpíš a smeješ sa cez slzy - tak gogoľovsky(N.V.G.)!


Alkohol je *len* kamufláž na mimikry boľavého Ega.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21317
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Jorga napsal:
Mně na tom taky něco nesedělo, když mě tam zavřeli. Ale takhle to opravdu bylo.
...ze by meli nejake indicie;-)?Jinak opravdu neverim...
Ale to je jedno.To neni podstatne.Vlastne ani nechci dal nic psat.Ono moc neni co...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21318
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Můj první pobyt v protialkoholní léčebně který jsem absolvovala na doporučení soc.pracovnice,která mi odebrala děti.Byl o tom,že jsem si namlouvala,že já nejsem žádná alkoholička,že jsem tam kvůli svým depresím,kterými trpím díky soužití s alkoholikem(otcem dětí).Já můžu kdykoliv přestat pít,já piju kontrolovaně.Já NIKOMU NEDĚLÁM PROBLÉMY.Já mimo depresí nemám žádný problém.Pochopila jsem tam jednu věc-a to,že nemůžeme spolu dál žít,že se musíme definitivně rozejít a jít si každý svojí cestou.On chtěl pít.Také na následky alkoholismu umřel.Já jsem se rozhodla,po tom co jsem tam slyšela abstinovat.Vydrželo mi to rozhodnutí půl roku.Podlehla jsem tomu,že jsem vyléčená.Po několika letech krátkých úspěchů,a dlouhých neůspěchů(detox,léčebna se střídaly už dost nepravidelně jsem se pokoušela o sebevraždu.Byla jsem střízlivá,ovšem už tenkrát začínaly mé ALKOHOLICKÉ HALUCINOZY,KTERÝM JSEM PODLEHLA-opět léčebna,do které mne odvezli.Rozhodně už v té době,kdy jsem byla v léčebně poprvé jsem nebyla normální(jestli jsem vůbec kdy předtím normální byla).A ještě mi to nestačilo!!!!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21319
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
V našem kraji to přesně také tak je, jak píše Anoine, takže něco tu smrdí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21320
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Je to tak Libo.Bohuzel jsem si to,pred x lety zazila na vlastni kuzi:-(Byla jsem tehdy opravdu na dne a nasledovalo to po fazi tezke deprese (tehdy jsem sice pila vyjjimecne,ale bylo to,vedomne,podporene alkoholem).Na Jipce jsem byla pod kamerami,nasledovala konzultace s psychiatrem,vyrozumeni policie a dvoz na uzavrene oddeleni,kde jsem,nastesti,stravila jen 3 dny...Je to uz dlouho a doufam,ze uz nikdy na tom tak nebudu.Ale bojuji.Stale a na vsech frontach.Jorga,dle meho,zatim bojovat o nic nezacala...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21321
Re: Uvědomělí bojovníci za střízlivost Před 9 rok, 8 měsíce  
Pokud,v jakemkoliv pripade,neni podezreni na naduzivani alkoholu nebo drog,ci to nevyzaduje akutni stav pred jakoukoliv lecbou,zadny lekar nikoho na detox neposle.Jsou na to predpisy...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter