Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...14
Dolů
Téma: Nekontrolovatelné pití
#3251
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Aho Ríšo,
jsi fakt pašák a borec v jedné osobě Posílám ti sílu vydržet a jsem moc ráda, že ti léčba svědčí a jsou tam bezva lidi kterým můžeš vše říct. Teď jsem s mamkou dlouho nebyla, ale jakmile to půjde - musim říct jí i manželovi o tomto fóru. Přijde mi, že to je úplně ten první krůček - tady se člověk taky vypovídá a pak se jde na léčbu možná snadněji
VYDRŽ a moc na tebe myslim a jak koukám nejen já....

Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3320
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ahoj a všem moc děkuji za slova díků,hrozně to pomáhá a jedna perlička- jak se dokáže národ známých rozdělit na dva tábory-jeden chválí a druhý tábor zatracuje,ale s tím jsem počítal a hlavu si nedělám,já už své problémy, snad vyřešil, teď ať řeší ostatní a přiznám, je mi do každýho, víte co? Dnes jedu na dávku a taky si promluvit s terapeutkou, jak už jsem psal,hrozně příjemná paní a nemám vůbec zábrany jí vše říci a to je,myslím, velká výhra!!!!!!!!Přátelé a všichni, přeji krásné dny a znova říkám, nebojte se, stojí to za to a to jsem teprve na začátku - ahoj a zase napíšu a díky všem!! Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3321
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ríšo, furt neděkuj, kurňa, jsi náš, ne?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3328
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Souhlasim s Libuškou. Ríšo, my už tě nedáme!!! Jsi fakt náš

Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3329
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ženský a všichni! Neděkuji a vím, že sem už patřím a bude snažit už nikoho nezklamat!!! Ale je fakt,že slova uznání a díků moc člověku pomohou a jak jsem už psal, je taky krásné, jak se rozdělí lidé na ty co chápou,ale taky na ty co dokáží odsoudit a kroutí hlavouo, ale to jen výběr a tyto lidé už pro mě nic neznamenají a ba naopak, zůstali ty, kteří za to stáli vždycky pro ně žít!!Včera zase " dávka" a taky rozhovor s terapeutkou o celém životě a taky o životě dál a bez chlastu a je to divný, ale příjemný a uklidňující rozhovor. takže se všichni opatrujme a všem přeji jen to nej - zase brzy baj, baj! Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3341
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ríšo, jste tu teď takový milý sluníčko a statečný bojovník, jak říkáte:,,k problému čelem,,
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3380
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Ríšo,
výborně a jen tak dál.... Teď jsi obklopený právými přáteli a na ty ostatní jak říkaš - kašli!!!! A co manželka? Doufám, že se to uklidnilo a jdete spolu dál do lepší střízlivější budoucnosti!!!! Opatruj se a jen tak dál

Přeju vám všem krásný víkend a spokojené dny

Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3382
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 2 měsíce  
Verčo! Přátele jsem si už rozdělil na potřebné a ty co za to nestojí se s nimi zabívat!!! Taky jsem se zapřísahal, že nikomu nedám příležitost se mi montovat do soukromí, každý má svých starostí až až a tak proč se nestará každý o ty své?? Co se manželky týče,je to na dobré cestě, nechci o ní přijít a určitě moc pomohla má lečba, chce to čas a věřím, že vše půjde a líp, jak před tím a jsem rád,že jí mám a udělám pro to všechno,nejde o to něco ztratit, ale taky už zjískat a uvědomit si, že opravdu nej problém je chlast a nebaví to nikoho okolo toho dotyčného!!!!Po létech je toto zjištění šílený,ale o to cenější a jak mi řekla moje terapeutka " nikdy není pozdě zažít" a je myšlena abstinence,ale než na to člověk přijde a jsou lidé, co na to nepřijdou!!!Jsem rád, že já na to přišel a přeji všem, ať, i když to bolí, na to taky přijdou!!! Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3529
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 1 měsíc  
Ahoj Lidičky! Nepsal jsem už dlouho a tak jen troška,aby jstevěděli, co se děje! v podstatě "nic"! Chodím každé po a čt na Abus, měl jsem pohovor s terapeutkou ( báječná paní) a od března bych se měl začít zúčastňovat společných sezeních s dalšími,co mají problém s pitím!Jinak zatím vše zvládám a dokonce se doma situace stabilizovala a na př.po jedu k terapeutce na malé sezení s manželkou! Dnes ( je po) jedu zase na Abus a tak vlastně dokola! Ale přátelé - bez keců - jsem štastný a žiju a jak už jsem psal, každý,kdo se rozhodne, určitě bude spokojen, určitě víc, jak s chlastem!! Zdravím, všem držím palce a jdem do dní bez chlastu!!!Ríša
Ríša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3570
Re: Nekontrolovatelné pití Před 13 rok, 1 měsíc  
Ahoj Ríšo,

jsem ráda, že ti to jde a jsi fakt šťastný!!!! Jsi na skvělé cestě to zvládnout, ale znáš to - život je pěkná mrcha a občas nám servíruje totální mumus, který musíme sníst.... Zůstaň ve střehu a obklopuj se optimismem a fajn přáteli. Smekám i před manželkou - taky to pro ní není lehké, ale je vidět, že stojí o tebe a má tě ráda U nás nic nového - zatím mamka dostává další podpásovky ohledně bráchy. Je to složité a na dlouho - jenže rodič ty trápení se svým dítětem prožívá a to je v našem případě průser. Ale po lahvi nešáhla - ikdyž se přiznala, že hodně chtěla!!! Ještě,že její manžel je marod a je doma, tak si to nelajzla.... Tak - jdem dál, čas je je nejlepší lékař!!!!

DRŽ TE SE!!!!

Veronika
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter