Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...18
Dolů
Téma: Abstinuji = peklo doma
#42292
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Manuela,
Áno máš pravdu, viem že v mojom prípade je to najlepšie riešenie, ale nieje to priateľ, s ktorým som rok a máme tak akurát spoločný byt, ktorý sa dá predať a každý si pôjde vlastnou cestou. Ale manžel už 22 rokov , 2 deti, spoločný dom a firma, ktorú sme spolu budovali 20 rokov a tá nas oboch živí, zatiaľ i naše deti. To je to, o čom píše Garmosuke, že rokmi sa situácia poriadne zamotá a niekedy je poriadne ťažke nájsť cestu z toho von.
Ale ja ju chcem nájsť - ona vždy existuje.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42297
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Včelař tak to s tymi ocami si mi pripomenul mojho manzela. ten ked prisiel domov a pozrel na mna tak hned vedel ze som pila ani tester netreba
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42298
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
I kdybych měl s přítelkyní 10 firem a 10 dětí, vytáhla by alko-tester a nestačila by počítat schody. To smí jen Policie a ozbrojené složky. Je to nadřazenost partnera, který se chová jako debil. Nedůvěřuješ mi, že nepiji a mám v sobě Antabus ? tak co děláš se mnou v jedné domácnosti. Některé z vás naprosto nechápu. Jak se dá žít ve vztahu, kde není důvěra ?? když není důvěra nemůže být ani láska a když není láska, nemůže fungovat společný život. To se přeci nedá ….
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42299
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Medovka,
To je jiná situace než u mne. Hodně alkoholiků o svoji firmu a majetek přijde. Pokud chceš pro své děti a sebe mít nějaké zabezpečení ohlídej si to. Pokud manžel nebude řešit problém s pitím, stáhne Vás všechny. Vím, že ho máš ráda, ale on to nevnímá.... Dnes jsem byla na lyžích a moc jsem vzpomínala na bývalého přítele, rád lyžoval, ale přestal cítit nohy (následky alkoholu)a stejně dál pije.
Přeji Ti najít cestu ven, ale ta je jen jedna....
Manuela
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42300
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Ladis,
A co bys udělal, kdybys sedl v ranních hodinách do auta partnera, který Tě má odvézt do práce a ucítíš zápach čerstvě požitého alkoholu?
Manuela
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42301
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Manuela napsal:
Ladis,
A co bys udělal, kdybys sedl v ranních hodinách do auta partnera, který Tě má odvézt do práce a ucítíš zápach čerstvě požitého alkoholu?


Samozřejmě bych vystoupil
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42302
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Gennosuke napsal:
Dee napsal:
Tak ty říkáš, že jsi nepil? No pojď si fouknout, uvidíme!!!

Je to smutny, je to osklivy ale neda se nic delat - UCEL SVETI PROSTREDKY. Ono se snadno radi a kritizuje (a ted vubec nemyslim Tebe) ale kdyz ti dva nehraji jen sami za sebe - kdyz je ve hre dite nebo deti, na krku je hypoteka a zivot je plny starosti a problemu ktere je treba resit a dotycny opakovane zklamal a selhal - tak jak jinak?

Ladislav,
neviem, čo furt riešiš ten alkotester. My sme ho za tú dobu, čo manžel chlastá (asi 10 rokov) použili asi 2x aj to bol jeho nápad takto mi dokazovať, že nepije. Ja som akurát iba prišla na to, že je to úplne, ale úplne zbytočne a teraz by ma to už ani len nenapadlo.

A keď nechápeš, prečo to niektoré rodiny ťahajú ďalej aj s alkoholikom, tak si ešte raz prečítaj príspevok, ktorý napísal Garmosuke - on to veľmi trefne vysvetlil. Ja viem, že takto by vzťahy nemali ,, fungovať"- je to však veľmi častá realita a vždy nejaký čas trvá, kým partner pochopí, že je bezmocný a nazbiera odvahu a sily ukončiť tento chorý vzťah.Je to niečo podobné ako u alkoholikov - tiež potrebuje k radikálnemu rozhodnutiu dozrieť.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42303
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Nikdy jsem nedala příteli alko-test, ale vystoupila jsem jednou pro vždy, bylo to stále dokola.....
Manuela
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42304
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Manuela ďakujem,
je dobre, že si to ukončila hneď na začiatku. Nás s manželom tiež spájali spoločné záujmy, hlavne šport a prvých 10 rokov manželstva som ešte netušila, že budem musieť čeliť takemuto problému.
Medovka
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42305
Re: Abstinuji = peklo doma Před 7 rok, 3 měsíce  
Medovka,
byli jsme spolu 5 let, to není začiatok.... Pátý rok se to nedalo vydržet a když vyslovil větu "Musel bych tě nakazit" abych s Tebou mohl být (byl opilý)....tak mi došlo, že se nic nezmění. Přeji Ti pevné nervy...
Manuela
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter