Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: přítelkyně se v opilosti počůrala
#6287
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Michale po přečtení tvého vysvětlení jsem se musela zamyslet.
A to teď myslím vážně a upřímně.Ty jsi vlastně chtěl jen vědět,jestli se to tu někomu z nás též stalo???
Tak ti se zpožděním odpovídám,že zatím ne.
Ale napadla mě jedna věc....,kdyby se mi to někdy v minulosti stalo,možná bych to s pitím nedotáhla tak daleko.Asi bych se pití vyvarovala,já bych se asi moc styděla kdybych se vedle přítele opakovaně pomočila.
Tohle je moje upřímná odpověď.
Měj se.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6290
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 9 měsíce  
Ty náš malej úchyláčku, když se Ti to líbí, Tvá věc, jsi dospělý a svéprávný. Každý jsme nějaký.A opilci na internu fakt nepatří, souhlasím.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6361
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 8 měsíce  
Michale, já alkoholik nejsem a na forum jsem se přihlásila pro to, že jsem jen hledala více informací o alkoholismu - můj přítel pil a já jsme se s ním kvůli tomu rozešla a jeden z důvodů byl ten, že se mi doma po akci pocůrával... nevím, jak se ti to může u Tvé přítelkyně líbit... ale co proti gustu... znáš to. Paráda bude, až se ta tvá milá zřídí někde v hospodě a počůrá se i před ostatními. Ale jak říkám, když to nevadí TOBĚ....
Nevím akorát, co tě vede k tomu, abys tady urážel ostatní, co ti jen odpověděli a dali vědět svůj názor. Podle mě jseš ubožák ! A jestli chceš znát můj názor? Normální to rozhodně není, když se člověk dostane do stavu, že neovládá ani svoje fyziologické fuknce, tak je to napováženou. A to bys - když děláš ve zdravotnictví - měl asi vědět lépe, než my, co? Šacuju, že asi doktora na interně neděláš...
Martina
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6405
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 8 měsíce  
Nikoho tu neurážím, akorát Ty urážíš lidské pokolení, tím co tady píšeš, bohužel. Doktor nejsem jsem zdravotní bratr. A jestli chceš, tak se ti klidně...
michalmichael

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6428
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 8 měsíce  
Zdravím Michale.
Já ti napsala upřímně,tak proč si mi nenapsal?
Proč se necháš vždy od každého vytočit???
Já byla upřímná,budeš i ty???
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6669
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:00 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6926
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 6 měsíce  
Mě by to vzrušovalo
VB

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6927
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 6 měsíce  
To je ale jiná diskuze, sem nepatříš VB!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7061
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 6 měsíce  
Nevím asi se to nehodí,ale zaujal me tvuj prispevek a to z toho duvodu ze se mi stalo to co tve ritelkyni a rozhodla jsem se to resit zasla jsem ke svemo obvodakovi ted si zkocim za sychologema uvidim,ja totiz taky neznam miru kolik snesu nebo nesnesu a uz me to prestalo bavit jak jsem nemozna,myslim že by si mel pritelkyni byt oporou a zkusit to treba resit s ní .. a pak tady s ostatními je fajn že si se ji zastal,ale víš ja když si to četla ,všichni co ti psali meli naprostou pravdu a pokud jí milujes ... prostě bud sní a pomož jí ...pa
zuzankazajda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7070
Re: přítelkyně se v opilosti počůrala Před 12 rok, 6 měsíce  
Zdravím Zuzu.
A moc tě chválím....Ty jsi si uvědomila problém a řešíš ho.
Jsi úžasná,že jsi takhle postupovala a nejen úžasná,ale móóóc statečná,že jsi to sem napsala.
Takže ti přeji vše jen to nej....,a ať se ti daří a držím pěsti.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter