Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a škola - co
#6557
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:13 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6558
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo pokud si z nás fakt neděláš legraci, pokud píšeš opravdu, že takhle žiješ, tak vlastně nevím, na co se tady ptáš. Můžeš si takhle žít, to je tvoje věc, ale nečekej, že tě zrovna tady bude chápat. Já teda jednoho chlapa mám, i nějaký ty děti, ale jestli bych zjistila, že takhle uvažují, že jsem je takhle vychovala, tak to se můžu jít rovnou utopit.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6559
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
....čéče mám pocit, že já o voze a ty o koze....
Kamarádi nechtěli abych pila, protože to jsou KAMARÁDI! Nejsou to žádný prasata, kterým jde jenom o jedno... Nechtěli, abych pila, protože mě to dostávalo celý naprosto do sraček..
Samozřejmě jsme se nejdřív pitím bavili.. DŘÍV..!
Předtím jsem šla do školy - myslela na chlast.. Byla ve škole - myslela na chlast.. Skončila škola - šla jsem se opít.. Spánek, ranní probuzení a znova myšlenka na to, kdy se budu moct znovu opít.. Tohle byl celej kolotoč.. Pak jsem máslila školu, abych šla pít.. Občas jsem šla nakalená do školy, někdy s monstrózní kocovinou.. Můj život byl totálně o hovnu (o chlastu)..! Nedělala jsem nic jinýho kromě chlastu. Myslíš že tohle je život??
Teď... je to naprosto jiný. Můžeme se s kamarádama sejít a normálně pokecat. Bez chlastu, hulení... Teď jsem schopná někomu pomoct, když mě požádá - ne jako dřív, kdy jsem nebyla schopná skoro ničeho.. Můžu jít jenom tak ven a nemusím se bát, že potkám někoho, kdo pozná, že jsem na sračku.. Můžu dělat co budu chtít. Můžu fotit. Můžu se bavit. Můžu si užívat život. Konečně můžu dělat co budu chtít a... to je fakt super pocit!! Už mě něomezuje ten pitomej chlast. Nechci už pít, proto nepiju... Protože NECHCI..!!!!!!
...Chlast mi byl příjemnej asi tak ve 14,15.. pak to šlo do kopru.. v 16 jsem tím začala řešit nějaký problémy.. a vadilo mi to něco před 18, když jsem prostě nemohla dělat co jsem chtěla.. Nemohla jsem nic. Chlast mě svazoval. Psychika v totálním pekle........ Všechno v totálním pekle..
Chápeš, že se ti snažím říct, že chlast a hulení ti život nezkrášlí? Že ti to ten život jenom podělá?
...................... Je ti asi 15, nechápu, proč chceš tím stylem co píšeš strávit zbytek života.........................
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6562
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Ivamko, je to fakt radost tohle číst. A to jsi na tom nebyla zrovna nejlíp. Moc se mi líbí, jak jsi napsala,NEPIJU, PROTOŽE NECHCI. Přesně tak to říkám taky.
Tak se drž dál
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6564
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Anno, budu se snažit držet dál...
Je zvláštní, jak se některý věci za ten, podle mě, krátkej čas změnily.. Naštěstí pro mě se změnily k lepšímu
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6569
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
simča, tí chlapi tárajú ako aj ty tu teraz. Buď úplne, alebo by ťapo krátkom čase poslali kade ľahšie. Raz skončíš s rozláteným kschichtom, opľutá a potom zas a zas a čoraz častejšie. Napokon pôjdeš za rohlík a poldeci.
Nemáš žiadnu sebaúctu. Rozhodla si sa, že si blbá. Možno sa iba málo snažíš, možno naozaj máš slabšie predpoklady na vzdelávanie. Choď k psychológovi a zisti si to. Prestúp na inú školu - čo tak kuchár - čašník. Písala si, že to by ťa bavilo.
O alkohole ti písala Ivana a so sexom no môže byť tiež podobné. Je možné, že po čase z neho nič nebudeš mať.
Chceš žiť do tridsiatky, máš tie gule a hodíš si v tedy mašľu? Možno to urobíš skôr, osamelá, bez rodiny, bez priateľov, závislá, zvädnutá a škaredá. Možno to za teba urobí nejaký úchyl.
si totálne nešťastný tvor, akurát si to neuvedomuješ a snažíš sa to zahnať sexom chľastom a podobne. Po čase to prestane fungovať.
makma

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6573
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:14 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6574
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:07 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6575
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo,
mám pocit, že všechno co píšu překrucuješ na naprosto jinej význam.. Proč mám kamarády???? Někdy možná zjistíš na co kamarádi jsou..!!
Nemám problém se s lidma bavit bez chlastu. Dokážu se skamarádit bez chlastu.
Co bychom dělali, když nechlastáme? Večer se sejdeme, foukneme si vodárnu, pokecáme, dáme si minerálku nebo někdo si dá škopka - ale nepijou všichni. Nemají důvod pít každej den. Ne, člověk se může bavit bez chlastu a jiných drog. Divila by ses, ale JDE TO! Jestli si myslíš, že to bez chlastu a trávy nemá smysl OK, mysli si to dál.....
NEŘÍKÁM, ŽE CHLAST JE DOBREJ TAK 3 ROKY!!!!!! Naprosto to překrucuješ...
Ty ještě nemáš problém s chlastem že... ty si tady akorát plánuješ svůj život a jak by to bylo "nejlepší" že?
Promiň, ale já jsem ti už asi napsala všechno co jsem mohla a docela mě štve co píšeš... Jak to chceš celý totálně zamáslit. Naprosto si posrat život a všechno zahodit. Nevíš jakej můžeš žít život... Máš svoji vidinu, OK.
........................................................
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6576
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Ivanko díky Ti za to, jak jsi nám dokázala, že umíš přestat.A nezahazuj se s tou Simčou, myslím si, že si někdo dělá z nás srandu, přece taková blbka nemůže ani existovat!Zneužívá tuto diskuzi, kazí ji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter