Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkohol a škola - co
#6577
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Libo,... já už to totiž fakt nechci.. nechci zas pít.
Několik lidí mi ukázalo, že můžu žít šťastně bez chlastu.. a líbí se mi to. Fakt hodně se mi to líbí
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6578
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
ivano, to mam velkou radost, je to uplne o necem jinem, ze jo..ten zivot bez alkoholickych vykyvu, jsi moudra, zes na to prisla tak mlada..usetrila sis roky trapeni a pritom uz znas i ty hluboke pady, tak se drz, ja si taky ziju dobre a klidne, tak hura...jde to...jsme na to prisly, a chodis na AA? nebo jak ti to tak vse doslo?
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6579
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Skvělý Ivanko, taková změna
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6584
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Ahojte,
..jojo, chodím na AA a pořád k té terapeutce.. Ale hlavní zásluha je Aček, protože přijít do té skupiny lidí, kteří mají stejnej problém bylo fakt hodně osvobozující. A díky tomu je to i pohodovější s tou terapeutkou.. Už si nepřipadám jako naprostej losťák. AA mi opravdu hodně pomohly
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6585
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Ivo, juchuuuuuúůúůúůúů.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6586
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Simčo, podle toho. co píšeš, ti k životu úplně stačí být prachobyčejnou ku.vou, nic jiného nepotřebuješ. To je teda nářez. O takovou jako jsi ty by si u nás normální kluk neopřel ani kolo. Z jakého důvodu ale lezeš sem a chceš aby ti někdo radil, když svůj život měnit nechceš a jen se utvrzješ v tom, jak to vlastně děláš dobře, a jak ti rodiče křivdí. NEKŘIVDÍ. A mít něco takového jako jsi ty doma, tak se jdu asi utopit.
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6587
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
obávam sa, že skutočná je. A asi ju tu poslala vyššia moc.
Vďaka ti Simča. Keď tu niekto bude mať depky, na aké dno vďaka alkoholu spadol,stále si tu ty a nebude sa musieť cítiť ako posledný.
makmak

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6588
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Já bych se nešla utopit, rozbila bych jí hubu, a ze školy pryč, makat, živit se prací.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6590
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Milá Simonko,jsi opravdu jen na trávě a chlastu?Já bych to viděla na českej perník.Měli jsme v Bohnicích taky tak zmatenou osůbku a dost mi jí připomínáš.Tobě totiž není pomici,jinak než zavřít do komunity,opravdu.Jestli jsi aspon kočka,tak ti je to s takovým mozkem na prd,protože chlapi chtějí chytrý kočky.Chtěla bych vidět tvoje rodiče,jak mohly dopustit něco takového jako si ty.Víš,že mě tě ani není líto?Jinak všem držím palce,Ivanko,Líbo...
simča-ale ta jiná,né ta šílená

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6615
Re: Alkohol a škola - co Před 12 rok, 7 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Simča

Poslední úprava: 22/09/2011 14:18 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter