Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...15
Dolů
Téma: přítel alkoholik
#24932
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24933
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Renčo dnes jsem si opět přečetla všechny příspěvky a všechny jsou k zamyšlení. Je z Vás všech cítit a absolutně víte o tom problému s alkoholem hodně a jeho moc velice dobře znáte.

Renčo z tebe zas cítím i přesto čím sis prošla a očividně ty nemáš ráda alkohol jen chápeš a neodsuzuješ lidé,který tento problém mají a dokážeš se jich zastat a ne jen ty!a umíš být i někdy ostrá. Nikomu neřikáš co mají a nemají dělat!

Evo a naprosto s Renatou souhlasím. Váš problém je alkohol a vy oba to s ním zkoušíte a nevěříte jeho moci a to oba. Chcete se toho problému zbavit,ale nic nechcete podstoupit. Jen doma a tam jste to nebyli schopni do teď vyřešit tak na co čekáte? Až zahřmí a váš přítel nebude závislý a chvíli pít bude a pak zas ne....co to je? To nic neřešíte jen si ty problémy vytváříte dál. Copak to nevidíš? To jako když nemocnému budeš dávat co mu tu nemoc vytváří...to je stejný. Tvoje veškerá snaha je zbytečná pokud tvůj přítel bude pít. Nebo ho nech ať pije a dojde na to dno a pak už to pochopí a přestane hned sám od sebe až mu půjde o rozum a život. Co vám má na to rozumný člověk říct a poradit,když jediný je nepít.
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24938
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Zřejmě tu nikdo nepochopil, že on neche přestat pít...tak co tu řešíte
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24939
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Jinak LIBO, nepřijde Ti že sem píšou spíš opilci než skuteční alkoholici? Jen Tvuj názor (zab mě )
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24940
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Máš skoro pravdu.Opilec s velkým egem zabíjí svou radou.Co je dno?Spousta lidí si myslí, že ho zažilo, když hodně pilo, jenže mýlí se, tu posedlost, šílenství neznají, jinak by alkoholismus nezlehčovali.A už vůbec neodsuzovali.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24943
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24945
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Radíte všichni léčebnu. A já se jen ptám, proč zrovna tohle, podle mě nejradikálnější řešení. Vždyť i tady čtu viz.Renata, že to vždy prostě nejde a musela se s tím poprat sama doma. Já chápu, že tohle je na celý život, a stejně jak není zaručené, že se to "srovná" při léčbě doma, tak není zaručené, že pomůže léčebna.

Ještě jsem se chtěla tedy zeptat, jak probíhá léčba ambulantně?
eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24946
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Petrch jak ty víš kdo je opilec a kdo alkoholik. Vždyť ty jsi nepoznal rozdíl opravdu nepít a být střízlivý třeba tři roky. Kvůli tomu soudíš jak alkoholik to nemůže zvládnout a opilec prostě ten nechce přestat? Dle tvého vyjadřování to tak chápu.

Já vím jen dle sebe, léta jsem to zvládala a pak to najednou nešlo. Nemyslím přestat na pár dnu ale napít se a zastavit a utrhnout se od pití. Tímhle se likviduje úplně každý i když nemusí byt tak těžký alkoholik. Oba neberete v potaz,že je velký rozdíl mezi alkoholikem a alkoholičkou. Ženský nejsou stavěný na alkohol a jiné zavislosti a daleko dříve propadají závislosti než muži a odumírá jim daleko větší počet mozkových buněk než mužům. Huř odbourávají alkohol z těla než muži. Stejně u každého vše není stejné.
R

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24947
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Petrch jak ty víš kdo je opilec a kdo alkoholik. Vždyť ty jsi nepoznal rozdíl opravdu nepít a být střízlivý třeba tři roky...


Já jsem byl střízlivý cca. 17 let...od narození do sedumnácti


a jaký je rozdíl mezi alkoholikem a opilcem, to snad ví každej....ale budu rád, když mě poučíš, třeba se mi rozšíří obzory
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24948
Re: Přítel alkoholik Před 9 rok, 2 měsíce  
Renato, nebuď tak vztahovačná, vůbec netoužím někoho zařadit do alkoholiků, opilců, píšu všeobecně, málokdo ten rozdíl pozná.V Tvém případě jsi riskovala život, náhodou jsi se dostala z pití sama, to štěstí ti přeji.Měla jsi dobrou terapeutku.A také sílu ještě fungovat, chodit do práce, měla jsi starost o rodinu, nepoznala jsi to dno, kdy je alkoholikovi všechno jedno, jen když má co pít.Jsem ráda, že jsi to zvládla.Jsou alkoholici, kteří nechtějí přestat pít a také jsou takový, co už na to nemají sílu, prožívají si děsy na dně.Určitě nejsou šťastný.Některé nakopne k abstinenci rozchod s partnerem, někteří naopak potřebují podporu rodiny.Někteří potřebují zázrak.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...15
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter