Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Mám si brát alkoholika
#11281
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Můžu ti říct dopředu jak to bude vypadat.Z práce hospoda a kamarádi.ty budeš poslední a se strrachem čekat jak přijde ,co bude.Můj se pomočoval všude v bytě ani lednici neušetřil.Já jenom dávala po něm tu spoušť do pořádku,Do toho děti-hlavně aby neviděly-viděly všechno-Jeden ze synů se stal narkoman protože já viděla už jen to své věčně opilé prase.Milovala jsem a nenáviděla současně a chtěla věřit tomu,že jednou opravdu k vůli mně přestane.byla jsem tím posedlá.Kočko byly to zničené životy,které se mi těžce daří napravovat-Už proto,že se týkálo mých nejmilejších dětí.Jenže já žiju-on už ne a je mu to srdečně jedno.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11282
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Text smazán na žádost pisatele.
Katka
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 07/02/2013 11:27 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11283
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Katko, jestliže Tvůj přítel nepřestane pít, tutově to dobře nedopadne, na to vem jed.Přestaň si hrát na zamilovanou hrdinku z románu, a dívej se na život tak, jaký opravdu je.Vědomě chceš dostat pořádně přes pusu, dostaneš.Nějaký kecy, že občas střízlivý, je výborný, Tě přejdou brzy.Proč žádáš radu, když jí pak odmítáš.?Nechceš slyšet pravdu?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11285
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Nebudu ti mazat kolem huby.Uspěšnost vyléčit alkoholismus u že a mužů je 4procentní.Jsou za tím nejen zničené životy ale též neustálá a nimravá vysilující práce psychiatrů.psychologů a všech lidiček,kteří chtějí pomoci a to s nikým nemusí žít v soužití-mají své životy rodiny a přátele.I tak je kočko málo těch odborníků,kteří zůstali protože toto je neúnavná a nedoceněná práce-spíš poslání.O to horší je to u rodinného příslušníky,kdy nemáš kam odejít a plácáš se v tom sama.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11286
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Text smazán na žádost pisatele.
Katka
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 07/02/2013 11:28 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11288
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Text smazán na žádost pisatele.
Katka
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 07/02/2013 11:28 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11289
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Žádná závislost není konstruktivní.je nepochopitelná,je degradující,rovná se Tornádu,kterému už vůbec nerozumí ani ten,který touto nemocí trpí natož aby to pochopilo okolí.chceš trpět.-trp-je to tvé dobrovolné rozhodnutí.Ale věř tomu,že může být lépe kdykoliv své rozhodnutí změníš.Čekat na zázrak se nevyplácí.TOTO JE SMRTELNÉ A MENTÁLNÍ ONEMOCNĚNÍ.a vyžaduje si oběti-nebudeš první ani poslední obětí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11290
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Text smazán na žádost pisatele.
Katka
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Poslední úprava: 07/02/2013 11:28 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11291
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
ještě jedna věc Kačko.mám33letého syna.poprvé se opil,když umřel můj táta.před 16lety.V noci zvracel a poblil před mladšími sourozenci kober v pokojíku.Musel to po sobě uklidit.Styděla jsem se já ,stejně jako on i když jsem chápala celou závažnost situce.Otce jsme milovali všichni.Nikdy potom ho to už nenapadlo.jestli je pro tebe už nyní běžné,že se ti přítel počůrává-protože nedojde,kde máš záruku důstojnosti na potom.mu je to dle mého srdečně jedno-řešit to budeš vždy a jenom ty.Mít ze sta uzdravené 4 ,je maličký ale děsivý zlomek celého fakta.Není to procházka rajskou zahradou-a o tom vím své.Prvních osum let,které jsem nepila byly bolestná léta i přes AA,přes psychoterapie,za které jsem vděčná.Protože mi pomohla prokousnout se do neradostného dětství,do nechtěného,ale narozeného a odmítaného dítěte svojí matkou.Nebýt toho,nebýt toho,že jsem se naučila odpouštět celou duší a srdcem bych se o ni ani nemohla starat.Mám jí v plné péči už dementní,inkontinentní celých 6let.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11293
Re: Mám si brát alkoholika Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj Katko,dekuju,rada predam co vim nebo spis co jsem sama na sobe zazila.Chapu tebe i Janu,Libu.Obe to maji zazite,to peklo.Ja jeste tak daleko nezasla a uz to se mnou nebylo jednoduchy zit,neumim si predstavit to psycho zit s alkoholikem,ktery je v nejakem pozdejsim stadiu.A sama ,jako alkoholicka neumim rict,zda ma cenu za ty 4%uspesnosti bojovat.zda se to zrovna tobe povede?Mozna jo a mozna i me a mozna taky ne.Ale zensky ti nechteji vycist,ze do toho pujdes,proste te jen chteji usetrit te hrozne bolesti,zoufalstvi,beznadeje,ktera prijde,kdyz zrovna tvuj manzel nebude ten jeden z mala,ktery to dokaze.Tvoje role je v tomhle pripade opravdu zanedbatelna-jen on muze prestat,kvuli sobe,jen on musi strasne moc chtit...

Klidne si muzem pisnout na mail,ale nechci tu nechavat muj,mam tam cele jmeno,tak mi bud pisni tvuj,ja se ti ozvu a nebo si udelej jen nejaky anonymni na tuhle nasi konverzaci.
Pa Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter