Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...678910111213
Dolů
Téma: Bratr alkoholik
#15167
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 7 měsíce  
Copak to čtu na Novinkách.cz_Ministerstvu zdravotnictví došla trpělivost, na alkoholismus bude testovat pacienty každý lékař.A ty názory pod článkem????
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15168
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 7 měsíce  
Paní Líbo,
nejsem si jistá, zda toto opatření pomůže, lidé budou fabulovat a napovídají lékaří co chtějí. Ale je to snaha!! A ty diskuze? V rámci zachování své rovnováhy se je snažím nečíst, ale po vašem příspěvku mi to nedalo a zasmála jsem se, když jeden čtenář píše:"To jsme to dopracovali za těch 24 let demokrácie - člověk už se nebude moct ani svobodně ožrat !!"
Přeji vám vše dobré
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15169
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 7 měsíce  
Tak at ten chlast neprodávaj ksindlové
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15252
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 7 měsíce  
Markéto a ostatní, které zajímá príběh mého bratra.Poté, co odešel z detoxu a snad(?) doma krátce abstinoval, je v tom znovu.Je strašné vidět ho po tom, kdy byl střízlivý a relativně v pohodě, zase zdevastovaného, fyzicky i psychicky.Moc fandím vám všem abstinujícím a držím vám palce.Mně pomáhá, že sem můžu psát, věci, které bych nikomu nedokázala říct.
Držte se!!Závislost je něco, co nedokážu pochopit,ale je to přítomné.
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15253
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 7 měsíce  
Petře v době prohibice v USA se vypilo alkoholu asi stejně jako když byl legální...nefungují zákazy. Mimochodem těsně po zrušení prohibice vzniká kniha Anonymní Alkoholici...
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15256
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 7 měsíce  
Někomu alkohol neškodí, chutná mu, proč by si nedal, přeji mu to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15905
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj Danny, to mě moc mrzí, já už ani nevím co ti na to napsat, obě víme, že my to nikdy nepochopíme:( Proč se ti lidi nevidí? Proč nemají touhu žít? Proč jsou tak slabí, proč i přes naše prosby a pláč se chovají destruktivně. Je to škoda, můj bratr by mohl být úplně někde jinde, měl všechno, a možná proto si ničeho nikdy nevážil._:(
Market

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15907
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj Markéto,
mrzí mě, že tvůj bratr v tom jede. U nás je to pořád!! stejný kolotoč, pití až na šrot, deliria, sanitka, pak nějakou dobu "ohromná sláva", že pije "pouze" pivo, pak zase na šrot s vodkou, pak zase "jen" pivo. Komunikace není možná, při náznaku mé řeči, aby se šel léčit, okamžitě uteče. A matka, místo, aby mu dala "nůž na krk" , ho ještě omlouvá, že já na něj spěchám, že to chce čas. Prostě ztracené vše, nemá to řešení, můžu to jen z dálky pozorovat. Snažím se tím netrápit a je fakt, že proti minulým letům, kdy mě to fakt vzalo, jsem ted s tím relativně smířená, nemá to řešení, resp. já už ani jeho, ani matku nemůžu ovlivnit.
Myslím, že i tví rodiče mají k tvému bráchovi takový ochranářský přístup, ale asi na alkáče to neplatí. Prostě si to vybrali, a tak pijí.Držím palce aspoň tobě!!!Vše dobré
Danny
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15951
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 5 měsíce  
Danny, děkuji, jak píšeš nezbývá nám než se smířit s tím, že to tak je a bude a můžu jen někde tajně doufat, že se to jednou změní. v tvém případě bych už na to opravdu neměla nervy, pokud se ani jednou tvůj bratr nebyl léčit ústavně. Odprosti se od toho, bohužel bratry si nevyberem Já jen vím, že když bratr byl kdysi pořád mimo, tak jsem ho nemohla tak vidět, rvalo mi to srdce, a pokud se to tak stane zas, tak mu stejně nemůžu pomoct.
Sám ví a sám se učil v léčebně , co má dělat.
Tak ti přeji hlavně ať to nějak v pořádku vše přežiješ hlavně ty.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15952
Re: Bratr alkoholik Před 10 rok, 5 měsíce  
Lidi, chraňte si svůj život, zdraví.Bratry nezměníte vy, to musí oni sami chtít, něco dělat.Rodiče je vlastně tou opičí láskou zabíjí.Jsou nešťastní nad dítětem, které už dávno dítě není, on je zneužívá, oni tiše trpí, a podporují ho.Mrkněte oba na Al-anon, třeba vám to pomůže, je to společenství pro příbuzné alkoholiků.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...678910111213
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter