Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: maminka labilní alkoholička
#15309
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Nyní je šance pro mamku.Tam je protialkoholní léčebna, doufám, že jí přemluví lékaři, aby nastoupila tam.K pití se teď nedostane, pročistí se jí hlava, možná nastoupí.Je mně jí líto, kdoví proč chtěla umřít, možná už to peklo s alkoholem nemohla žít.A také to neuměla skončit.Ty s manželem vůbec netušíte, jak je to těžké, děsné.Právě nyní by potřebovala podporu, cítit lásku, chtěla umřít, nemá motivaci k životu, potřebovala by jí.Doufám, že se někdo najde, který jí ukáže, že jí má rád.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15311
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Líbo, těch šancí a podpory už bylo tolik, že tohle asi fakt nezvládnu. Fakt mi to prostě nejde.
Lucka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15316
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Manžel v podstatě řekl, že buď oni (děti a on) nebo matka. Strašně se kvůli ní hádáme, nechce o ní slyšet vůbec nic. To ještě bude zajímavé,ale od rodiny neodejdu. Nejlepší by bylo aby zůstala půl roku někde v léčebně. Je tam možnost rehabilitací. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné zbavení svéprávnosti, pokud se pokusila o sebevraždu.
Lucka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15317
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Snad by to bylo možné ale není to lehké.Někdo za ní musí ručit, zodpovídat, což je těžké, a vše co provede, nic se jí nestane, starosti bude mít jen ručitel, stejně pít bude.Vždy si nějaký alkohol sežene.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15318
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Lucka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15383
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Tak dnes byla sestra za matkou v Kroměříži. Ta je úplně mimo a na otázku proč skočila z okna řekla, že se k ní vloupali cigáni a chtěli ji okrást a ona si řekla, že jako za mlada skočí z okna.Pak si zlomenými obratli odešla do nemocnice. Mele totální nesmysly a vypadá to na delirko. Už to tak měla několikrát. Tam bude 2 měsíce a pak nějaké rehabilitace. O léčení se nechtěla bavit. Tak ted nevím jestli jí přeskočilo nadobro nebo jestli zase bude aspoň relativně normální.... Je to děs! Sestra z ní byla vyřízená a říkala, že vypadá děsně. Takže takto to zatím dopadlo s mojí matkou.Co bude dál nevím, ale starat se o ní nechceme ani jedna. Zkazili bychom si život.
Lucka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15384
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Typické delirium tremens..myslím, že vaše matko končí a to nejen proto, že už jí nikdo nechce..Konečná alkoholika, který si nedal říct
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15385
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Opravdu myslíte, že to je konec?To jsem si myslela, že třeba tam se za ty dva měsíce dá trochu dohromady a třeba jí dojde, že musí jít na lečení a začít nový život....Ach jo, tak to je dost hrozný....
Lucka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15386
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Může to tak být, ale také nemusí..myslím si, že alkohol jí drží silně ve své moci a jen tak nepustí..A poku už je dementní i střízlivá, nebude to mít zřejmě dobrý konec ani bez pití
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15404
Re: maminka labilní alkoholička Před 10 rok, 7 měsíce  
Tak matka mi včera celý den po sms sprostě nadávala a chce abych jí dovezla malý, dámský revolver, že se zastřelí.Celé dny jen leží a takto bude ležet 2 měsíce. Pak prý, pokud se postaví na nohy, ale to asi jo, dostane korzet na půl roku. Sestra říkala, že je totálně zmatená a mele nesmysly. Byt po ní tentokrát zůstal zdevastovaný, pročůrané matrace, prostě hnus.Je mi z toho fakt zle. Když jí sestra řekla, že pak nastoupí na léčení, tak řekla,, že to je ještě předčasné. Takže v něčem se chová jako debil, ale na něco jí to myslí. Ted budeme mít 2 měsíce klid, ale co bude potom, to nikdo neví.
Lucka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter