Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit.
#5763
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
ahojky našla jsem tady tu vaší debatu my doma řešíme mojí matku, která pije rum šeredně se praštila v obličeji tak jsme jí domlouvali ať jde k doktorovi v žádném případě a že samozřejmě nepijě asi po dvouhodinovém domlouvání se sebrala a šla pryč jdu za ní a ona v ruce flašku a pila vůbec nechce nic slyšet o léčení ani lékařích je hrozně slovně agresivní někdy až nepříčetná je možné takovému člověku ještě vůbec pomoci a jak nevím si rady moc děkuji děkuji
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5764
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Šárko,víš proč já cjodím na tuto diskuzi.Abych si stále připomínala,jak to bylo strašné.Ale co bylo ještě strašnější,že to zažily moje děti.A právě proto ti odpovím na tvoji otázku,jestli se dá mamince v tomto stavu ještě pomoct.Přečteš si to tady několikrát,ta hlavní iniciativa by měla přjít jen a jen od ní.Asi je teď v hrozném stavu,ale i tak může dát do pořádku a fungovat jako máma.Jako se to zatím daří mě.Teď v tomto stavu s maminkou moc nesvedeš,ale zkus s ní mluvit až bude trochu v pořádku.Těch možností je několik,ambulance AT,psychiatr,AA poradny.Teď jsem si vzpoměla na jednu "kolegyni" z léčebny.Ta se rozhodla léčit, až v okamžiku,kdy se sama viděla.Právě v takovémto stavu ji totiž děti natočily a pak ji to pustily.Ještě je šance se z toho dostat.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5766
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Anno moc děkuji za odpově´d ,ale ono to není s ní jednoduché ona se nechce léčit ,ale ani k lékaři nepůjde a nechce to řešit a zastihnout ji v lepším stravu nevím kdy již dvakrát denně chodí spát jak s ní začneme mluvit a chceme něco řešit tak hned křičí a je sprostá a arogantní a´t se staráme o sebe a odnáší to můj taťka a deptá ho děkuji
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5780
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Asi budeš chodit do práce nebo taťka,ale nemohli by jste ji zkusit hlídat,aby měla omezený přístup k pití.V tomto stavu se s ní absolutně nedomluvíte.Já jsem se jednoho dne probudila a uvědomila si,že svou rodinu,děti miluju,ale takhle tam s nimi nemůžu být. A od té doby jsem se už nikdy nenapila.A to jsem čekala na léčebnu dva měsíce.Ne každému se to podaří,ale je nás tady dost ,kterým se to daří, nemůžu říct podařilo,protože z alkoholismu se uzdravit nedá.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5804
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Bohužel s nimi nebydlím ,ale včera jsme snad našli vše co doma bylo a taťka s ní je doma dnes jsem tam byla bylo to jiné přijití ,ale léčit se nechce prý to zvládne má staršně vysoký tlat ,ale nepůjde si pro léky ono to bude asi jestli to dokáže a hlavě jak bude chtít staršně na dlouho ,když pije již 27let je to hrozný co ,ale aspoň dnes nebyla tak slovně nesnesitelná momentálně nemůže nakoupit jak je potlučená ,ale nevím jak to bude až se ty monokly ztratí a co s ní bude dělat absťák dneska jsem sní mluvila ,chválila,vše rozebírala ,ale nevím sama tomu nevěřím že to zvládne bez lékařské pomoci zatím díky pa
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5810
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Šárko,je mi líto co prožíváš,alespoň si stále připomínám co zažívala moje rodina.Ale jestli maminka pije 27 let,tak to už snad ani jinak žít neumí.Určitě to bez lékařské pomoci nemá šanci zvládnout.Možná ji dostat do léčebny zbavením svéprávnosti.Nenech se tím ale pohltit.Máš svůj život.Alkohol je prostě strašné svinstvo,které je tady tak strašně tolerované.Až teď vidím kolik lidí s tím má problémy a nechce si to uvědomit.Drž se a ozvi se
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5975
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Dobrý den,
tak mamka abstinuje již 4 den ,ale to asi nic neznamená co ,ale je úplně jiná a to chování super no doufám,že jí to hodně dlouho vydrží nejlépe už na pořád
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5976
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Šárko, chval ji, nahlas, říkej jí , jakou máš radost, jak je bezva, naťukni léčení!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5990
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
no to děláme ,ale o doktorech ani léčení nechce ani slyšet prý to zvládne sama ani nechce jít s vysokým tlakem jinak díky za radu
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5993
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Je to moc těžký,ale rozhodně nevěřte tomu,že to zvládne sama.I kdyby se jí podařilo nějakou dobu abstinovat.Neustále trvejte na svém,sama se z toho nedostane.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter