Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit.
#6208
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Zdravím,
v neděli jsem se vrátila z dovolené po 15 dnech a zjiš´tovala jak je na tom matka a vypadá to ,ž se ještě do teď alkoholu nedotkla ,ale zatím do teď nikde nebyla, protože byla potlučená v obličeji myslíte ,že je to jen dočasné nebo na dobré cestě vím ,že asi to je moje přání ,ale opět zklame bez lékařské pomoci což odmítá
savami

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6210
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Nejdřív otázka,jsi Šárka ? Bez pomoci to asi nepůjde,já tomu nevěřím.Já jsem měla období abstinence 5 měsíců,když jsem to zkoušela sama a zase jsem do toho padla.Zkoušej to dál,stanovte hranice,které už nebudete překračovat,ale je to všechno těžké,vždyť vím jak jsem se chovala sama.Nejvíc mi "pomohlo",je mi úplně špatně i teď,když to píšu už s odtupem,když se mnou děti přestaly komunikovat.To bylo pro mě to dno,od kterého jsem se byla schopná odrazit.Ale sama ,bych to rozhodně nezvládla,to jsem si naprosto jistá.Přeju hodně sil,ale i laskavosti a hlavně tvrdosti.Nenechte se ukolébat tím,že už bude všechno dobré.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6220
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Jo jasně Šárka .No to jo ,ale ona je s manželem a ten nedokáže být tvrdý myslí si ,že ji tím ubližuje a že ji v tom nemůže nechat říkala jsem mu kolikrát ať ji nechá doma a jede k nám aby si uvědomila co dělá a on že nemůže atd a neřídit mu to nemůžu ,ale je mi nejvíce líto jeho trápí se a nevím jak pomoci snažím se ,ale jste hodná ,že mi odepisujete mějte se Šárka
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6223
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
znít to tvrdě,ale zkuste mu dát přečíst tady ty diskuze.Že jsou jen dvě cesty.Některým se povedlo se z toho dostat,někteří právě začínají a hledsjí i tady cestu a pak je tady popsána i ta cesta třetí.Ta nejsmutnější.Zázraky se prostě nedějí.Možná,že by pochopil,že ta tvrdost je opravdu namístě.Že mamminka na chvíli přestala pít neznamená,že je z toho venku.Jen se dá trochu do pořádku a ....Teď mluvím jen a jen za sebe.Myšlení alkoholika je stejné a naprosto pokřivené.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6230
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Máme nemocnou duši.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6234
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
já to vše vím dnes jsem tam byla vypadala dobře ,ale nechce ani slyšet o ničem tak asi to už nechám na nich děkuji za podporu dám zase vědět za čas
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6246
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
Tak přeju moc sil.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6252
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
jo tak moc děkuji přála bych to taťkovi
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6253
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 9 měsíce  
On by především potřeboval stanovit hranice,přes které už nehodlá dál jít.Pokud bude stále do jisté míry tolerovat maminčino pití,tak ona nebude mít důvod si uvědomit,že je něco moc špatně.Opravdu by mu třeba otevřely oči komentáře o snažení dcery,která se pokouší mamince pomoci,ale nakonec to skončí....Samo od sebe to trápení neskončí.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6461
Re: matka alkoholička, jak pomoct, nechce se lečit. Před 12 rok, 8 měsíce  
Tak jsem tu opět po delší době ,dneska jsem byla u rodičú a mamka při, každé mé návštěvě chce zkoužku alkoholu.Dneska i pekla buchty super komunikace s ní pohoda doufám,že jí to už vydrží vím ,že nemáme vyhráno ,ale opravdu se moc snaží tak zatím papá
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter