Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí
#17586
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Ještě jednou ho požádej , aby s pitím něco dělal, pak odejdi.Nečekej na průšvih v jeho práci, na to, jak bude pít víc a víc, vymlouvá se, lže.Sám nic nezvládne, pomoc nehledá, tak nechce přestat pít.To, že jezdí nákladním vlakem, je také hrozné, může narazit do vlaku osobního.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17627
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Já tohle všechno právě vím...
Snad si to všechno uvědomí. Ještě jednou to s ním proberu a pak udělám ràzný krok.
A děkuju...je to strašně těžký, nevím si s tou situací prostě rady.
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17636
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Kdo z nás byl ochoten připustit, že jsme jiní než ostatní, že nedokážeme pít jako oatatní. Proč se máme zříci něčeho, čeho ostatní využívají libovolně....
Chápu současný stav tvého muže a tvoji bezmocnost. Problém je jeho Ego(které chce řešit vše po svém, tedy trošku nebo vůbec), ale i tvoje Ego(dokážu mu pomoci...)
můj mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Až se tvůj muž rozhodne(SÁM), že už to dál nezvládne, klidně se s ním sejdu sám.
Standa
Gold Boarder
Příspěvky: 265
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
standa_t.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17642
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Báro,prohlédni konečně!Chceš jenom ty,aby on přestal s pitím.On sám váhá ještě není přesvědčený o své nemoci,ještě hledá způsoby jak pokračovat v pití.Píšeš,že nemá čas hledat pomoc.On ji nechce hledat.Protože SVŮJ ČAS VĚNUJE ÚSPĚŠNĚ PITÍ.Píšeš,že je srtojvedoucí a má svoji práci rád,věříš,že ještě stále má rád tebe.Musím tě zklamat on už miluje jenom to jediné-alkohol.Stal se alkoholikem se vším všudy!Píšeš,že je introvert,nerad o sobě mluví,straní se lidí.Převážná většina alkoholiků má stejný problém.Ti,kteří se chtěli z problému vlastního pití vymanit se museli poprat sami se sebou aby dokázali přetnout ten věčný kruh,který je svíral víc a víc a zbavit se vlastního trachu,aby z něj dokázali vystoupit.ON HLEDÁ VÝMLUVY A TY MU JE ŽEREŠ.JE TO STEJNÉ JAKO BYS MU SAMA TEN CHLAST NALÉVALA.Nezlob se za moji upřímnost.Má být především proto,aby ti konečně otevřela oči.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17656
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 2 měsíce  
Báro neznám Tvého manžela, ale z toho co o něm píšeš je zřejmé, že má opravdu velký problém. To co napsala Jana je pravda, já když jsem pil, choval jsem se velmi podobně. Bohužel
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18292
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 1 měsíc  
Zdravím ještě jednou...
díky všem moc za rady. Nebudu popisovat vše, tento týden byl neskutečně náročný...dnes ráno to vygradovalo a stalo se to, že jsme ho společně s mými rodiči odvezli k praktikovi, dostal léky...a souhlasim s léčebnou. Zítra tam jdeme znova a apk nastoupí.

Teď už sice zase nesouhlasí...chce pít, je mu špatně a chová se hrozně, ale pokud nastoupí, má u nás dveře otebřený.

Jinak ne.Nenechám si zničit život od člověka, který o naší pomoc nestojí.
Držte nám palce...trochu se bojím, jaké to bude, až se vrátí...ale na to je brzo.
Věřím, že to dokáže av léčebně mu pomůžou.

Ještě jednou vám děkuju.
B.
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18293
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 1 měsíc  
*on souhlasil s léčbou, ne souhlasim -omlouvám se za překlep.
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18294
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 1 měsíc  
Báro,neustup ze svého stanoviska.Chce ted´pít,potřebuje alkohol,protože se u něj dostavují abstinenční příznaky,které si neuvědomuje.Nedovol mu to i kdyby žadonil,nadával!Ani kapku,ani hlt!Do léčebny musí nastoupit čistý.Nesmí nadýchat jinak ho nepřijmou.Je to jediná podmínka,ale i důkaz,že to myslí vážně.Toto si musíš ustát za něj též.Co je důležité pro tebe?Udělala jsi všechno,co bylo v Tvých silách-ostatní(výsledek)záleží jenom na něm.Tak hlavně neočekávej a nevkládej svoji veškerou naději do léčby,která ho čeká.Nauč se být milá,ale tvrdá a neústupná.Držím palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18295
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 1 měsíc  
Báro, připrav si i na horší alternativu, může podepsat reverz, jít domů, čímž dokáže, že se léčit nechce, že je mu alkohol milejší, než ty, odejdi.Doufejme, že neohrozí životy lidí, které poveze.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18297
Re: Manželovi - alkoholismus a zaměstnání strojvedoucí Před 10 rok, 1 měsíc  
Neustoupím...mám v tom jasno, mám podporu od rodiny a nechci si zkazit ve 30 život. Táta na něj má velkejk vliv a věřím, že ho zítra zase přemluví k tomu, aby tam šel - stejně jako doktor, který je úplně perfektní a snaží se pomáhat. A jestli podepíše revers nebo nenastoupí, tak končí - dny a večery s ním doma jsou nesnesitelný. Mám z toho všeho hroznej strach a navíc to s ním doma není lehký...jsem z něj ve strašným stresu. Nemůžu se pořádně soustředit v práci, nic.
Bára

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter