Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná.....
#22431
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Martino,
pokud jste viděla film "Dobří holubi se vracejí" a pokud máte s alkoholem problém, tak by jste si z toho filmu měla vzít příklad a ne ty léčebny zlehčovat-ten film vypovídá svatou pravdu-tak to prostě je!Ať se Vám to líbí, nebo ne.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22432
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Dozor návštěv, myšleno tak, že pacient nahlásí den dopředu, kdo za ním přijede, v jakém jsou vztahu, personál posoudí, jestli bude návštěva umožněna.Rodině je vždy, kamarádům málo, možnost přinešení alkoholu, fetů do areálu.Návštěva se musí zapsat na vrátnici, toť vše.Omezení kouření-jen v určitou dobu na kuřárně.Ta možnost rodinných příslušníků na léčení, to je bomba, příbuzný může strávit týden v léčebně, podstoupí pohovor s lékaři, zúčastní se programu....má to na nemocenku.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22433
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Heleno, závislost na alkoholu nezlehčuji. Psala jsem o přístupu k pacientům + léčbě. Model alá film je neustále v praxi a výsledky mizerné. Bohužel se nebere ohled na introverty, kteří odmítnou sdělit své soukromí. A tento člověk je vyřazen. A posléze odchází na revers. A to je onen přetrvávající a zarputilý kolektivismus.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22434
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Libo, mí blízcí zemřeli. Nemám rodinu. A pokud by jeste perlustrovali přítele, ne. Zvládneme to sami. A pokud léčba, tak společná.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22435
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Martino,
asi jste mladá a pletete dojmy s pojmy-víte vůbec co to byl kolektivismus,asi ne,to vůbec s alkoholismem nesouviselo a doplatilo na to spoustu lidí,kteří vůbec alkoholici nebyli,to by Vám mohli vyprávět pamětníci z vesnic!Nepouštějte se do věcí,kterým nerozumíte!
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22436
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Heleno, "kolektivismus" chápán jakožto semnknutí, bez náznaku ideologie.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22437
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Heleno, tento slovni obrat jsem priradila k deni v blazinci. Spolecne sezeni, problemy, hra, snaha a stejne jako za komancu mysli kazdy sam na sebe.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22441
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Martino, odsuzuješ něco, o čem nevíš vůbec nic.Jsi hloupá!Když jsi to nezažila, radši mlč.Myslíš si, že někdo touží platit tak velké peníze za to, aby mohl někdo někoho šikanovat, ničit?Sami tu abstinenci nezvládnete, ale je to vaše věc.Možná přijde čas, kdy budeš zoufale toužit po nástupu do léčebnu, bude plno, a nepomůže ti nikdo.Urážíš plno lidí, co tam pracují, i se léčí.Já osobně jsem vděčná, že mně přijali, pomáhali, věnovali se mně, a věř, že tyto zařízení jsou promyšlené, udělané tak, aby pomáhali alkoholikům, gemblerům i feťákům.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22444
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Myslím,že velký nepřítel alkoholiků je jejich ego.Když někdo bere pokoru jako něco ponižujícího,pak jeho šance na uzdravení je malá.
ha13

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22445
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 6 měsíce  
Souhlas.Pokora je důležitá, s velkým egem, s jájínkovstvím žádný alkoholik nedokáže přestat pít.Dnes už musí každý vědět, že si zahrává se smrtelnou nemocí, samoléčba nezabírá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter