Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná.....
#22882
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
A naposledy (doufám), že nebudou reakce typu - vše lze překonat a svět bude růžový. Takto to nefunguje. A na otázku a odpověď na Dr. nebudu reflektovat. V AA jsem byla jednou a to mi stačilo. Abych se předváděla jako opice a vstala s tím - jsem alkoholička, to bych snad skousla. Ale řešení a hurá, to mi nejde. Nechci mluvit v kroužku o tom, co jsem udělala pro. Jednou v životě jsem byla v sektě apoštolů a ... Odmítám společenství většinou hrané, doma je doma a blázinec je obsazený.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22890
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
No, chtěla jsem se držet a mlčet, ale bohužel. Poněkud se mi nedaří komunikovat s lidmi. Dokonce se hádám i s kočkou Míšou, sedmnáctiletou stařenkou. Ruská modrá. Byly dvě - druhá z ulice - Kapřík, domácí, zesnula stářím v požehnaném věku 14 r. Dalších osm běhá kolem domu a krmím je. Některé jsou bojácné, jiné ne. Kočky jsem nechala vykastrovat (bohužel). Nemám financ na očkování, tak je pouze odčervuji. Snad alespoň tímto odlehčím útulkům a mají veselý život. Zahradu za domem, přísun krmení z více stran (bydlím v činžáku s velice příjemnými lidmi). Pohled z okna na kočky, které se láskou navzájem olizují, občas si dají pohlavek, vyvalí se, je ta nejlepší terapie na deprese.
Martina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#22891
Re: Matka pije dlouho...jsem úplně bezmocná..... Před 9 rok, 5 měsíce  
Proč si myslíš, že se ti nedaří komunikovat s lidmi?Kde je chyba?Cítíš, jak jsi jsi zoufale sama?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter