Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Bezdomovec a zachránce
#19178
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Jo, jo, souhlasím.Jasně, pravdivě, hezky.Děkuji!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19183
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Lilien,
ještě dodatek a to tvrdou pravdu: proč jsi tatínkovi nepomáhala dřív, než se stal bezdomovcem?Tehdy snad byla šance, narozdíl od současné doby, co myslíš?
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19184
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Určitě bych se oprostila od tzv." tvrdých pravd"...Neznáš okolnosti kolem Lili a jejího táty, řešíš, co není tvá věc.
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19185
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Marti,
psala jsem názor, fórum je snad k tomu určeno.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19186
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Forum je k tomu urceno, psala jsem taky svuj názor...
marti
Expert Boarder
Příspěvky: 141
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19188
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Danny tatínkovi pomáhám celý život a snažím se mu být oporou. Bezdomovcem se stal ze dne na den. Moc možností nemáš v rámci 24hodin. Do té doby měl "hezký" život a nebylo co "řešit".
Lilien S.
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19189
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Lilien,
je to obdivuhodné, že jsi tatínkovi tolik oporou, snad ještě bude nějaká šance, nevím. Jinak příroda nebo pánbůh to nastavili tak, že rodiče by měli být ti silnější, co vytvářejí emocionální zázemí, ti, co to tzv. táhnou ve všech směrech.Nevím, jak dlouho tohle můžeš vydržet, přeju ti hlavně sílu a pud sebezáchovy!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19190
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Péťo moc ti děkuju za tvá upřímná slova. Řekla jsi to tak, že jsem si stoupla na tu druhou stranu a viděla to z pohledu tatínka.

Vím, že moje snaha může dopadnout špatně a že mě to třeba zničí. Ale zatím mi neublížil, moje první spolupráce zatím klape a nevím co mě může potkat za zkalamání, jak mě může ublížit.. asi proto jsem tak moc uplá a odhodlaná k té pomoci.

Tak moc jsem si byla jistá, že pomoc je důležitá a že to tak dělají všichni, že jsem prostě nemohla překousnout Váš opačný názor. Vůbec jsem si tuhle verzi nepřipustila a proto mě to tak položilo

Až budu mít za sebou první "zranění", tak mě ta snaha třeba přejde.

Děkuju Vám a nezblote se na mě. Mám ho tak moc ráda!
Lilien S.
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19191
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Myslíte, že to co se nám stává je práce Boha? Dělá to protože jsme udělali něco špatného, tak tím nám to vrací?

Musím nad tím přemýšlet a říkám si jestli jsem udělala něco ve svém životě špatně a za to musím projít takovou zkouškou.
Ale jsem mladá... co jsem mohla udělat špatně??

Je to kvůli tomu, že jsem spolužačce ukradla propisku? Nebo, že jsem učitelce lhala kvůli omluvence? Za tohle se přece tak krutě netrestá!

Myslím, že jsem udělala spousty hezkýho co by tyhle hříchy smazalo.

Přemýšlel jste někdo nad tím??

Je to divné, že na tohle myslím??
Lilien S.
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19192
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Lilien, řiď se hlavně svoji hlavou, nenech se ovlivnit některými příliš tvrdými názory. Pokud je tvůj otec bezdomovec, tak by si mohl zařídit trvalý pobyt na městě a získat příspěvek na živobytí.

Co se týká boha a tvých "hříchů", tak nevím jakým způsobem by musel jednat s většinou politiků a celou řadou všehoschopných "podnikatelů".

To co se nám děje, není žádná zkouška. Prostě život. Jednou je dobře, jindy špatně. Ideální situace je, když je prostě obyčejně.
Jestli chceš, tak napiš Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter