Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Bezdomovec a zachránce
#19193
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 11 měsíce  
Lilien,
prosím, podívala jsem se na 1.stránku a tvůj příspěvek, cituji: Jsem na dně, připadám si bezmocná, atp. K tomuto tě přivedl alkoholismus tvého blízkého. Já jsem se také snažila pomáhat, ale vše má své meze. Nechápu tvůj postoj, protože jsem si sama prošla rodinou, kde byli alkoholici.A ráda je mít nemůžu. Tak ještě jednou, držím palce, třeba ti časem leccos dojde.
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19194
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 11 měsíce  
Lilien,
zklamání by mohlo přijít v podobě toho, že tatínek "nový" start do života nezvládne a bude pít dál. Zatím se asi snaží, ale povést se to nemusí. Je dobré vědět i o této alternativě a případně se připravit na to, že pak tě bude bolet až půjde cestou ke smrti a nebude návratu.
Máš ho moc ráda, vím to, proto jsem ti napsala takový román, abys správně pochopila.
Takže o této možnosti víš a už se s ní předem netrap. Je velmi dobré žít přítomností. Tady a teď mu pomož, když to vyjde bude to skvělé!
O Bohu takto nepřemýšlej. Bůh je milosrdný, netrestá. Lidé si svým konáním přivádějí do života neštěstí a problémy.
Co jsi provedla ty? Nic. Jsi moc hodná a za sebe ti mohu říct, že tvrdé životní situace, člověka ve výsledku neuvěřitelně posílí.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19195
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 11 měsíce  
Petro promin, ale blabolis totalni nesmysly
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19197
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 11 měsíce  
Máš právo na svůj názor, nemusíš se omlouvat.

Přeji ti krásný večer a ještě hezčí ráno, pokud možno bez tvého ranního rituálu u vany;-).
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19198
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Lilien, rady tu máš, obrať se spíše s žádostí o pomoc u některé organizace, co pomáhá bezdomovcům, pomoc najdou, když chtějí, zapoj tátu.Připadáš mně už také závislá na tátovi nemoci.Jdi určitě na A-anon.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19215
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Danny bezmocná a na dně jsem byla, protože mi přibyly problémy, které neumím řešit. Proto jsem pátrala na internetu a našla tyhle stránky. Tady jsem naštěstí našla lidi co mi pomáhají a nasměrovali mě dál. A co je důležité, že se teď usmívám, protože je mi díky ním dobře!!! Děkuju Vám!!
Lilien S.
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19217
Re: Bezdomovec a zachránce Před 9 rok, 10 měsíce  
Jak těžké je přijmout svoji bezmocnost a začít podle toho jednat.Trvalo mi to téměř 10let,než jsem byla schopna přiznat,že nemůžu.Dostalo mne to opravdu na kolena.Jaký obrat to způsobilo v mém životě,jaká nepopsatelná úleva se dostavila tímto přiznáním své bezmocnosti,slabosti.Probudilo to ve mne víru,která mi dává sílu,našla jsem tím cestu k Bohu,která mi dává útěchu a je zároven´pramenem nezištné a čisté lásky,která nevychází ze mne,ale z Boha.Tou největší pokorou je často jen to,že nechám s důvěrou a prosbou pracovat Boha.Je to nemožné tam,kde mi brání má pýcha,která má tisíce převleků,které pokud jsem nemocná-slepá nemůžu vidět,natož přiznat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter