Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Alkoholička, žena 45 let
#18928
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 11 měsíce  
Spíše bych doporučila léčebnu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18930
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 11 měsíce  
To je mi jasné, ale k té ji nedonutím.
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18931
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 11 měsíce  
Mirku-přesně to byl problém IB.Spoléhala na pomoc svých partnerů.Léčebny odmítala.V Bohnocích ani v Kroměříži léčbu nedokončila-tím nechci říct,že by jí léčebna zachránila.Každý tam je od chlastu odstavený-má možnost si udělat náhled na sebe a celou situaci se svým pitím.Čím déle nepije tím upřímnější můžu být a získat i hlubší pohled sám na sebe,na svůj život.Léčebna to umožní všem.Je otázkou jestli toho jsou schopni sami závislí.Iveta toho schopna nebyla ztratila důvěru k léčebnám.Strach že ji bude odejmuto její jediné potěšení jako alkohol a léky jí to nedovolil.Stálo ji to život.Jako celebrita to ukázala v přímém přenosu.Tvoje žena chce přestat a zároven´z toho má strach.Pokus se ji nevést na tyto nebo podobné články a diskuze at má o čem přemýšlet.Nabídni jí doprovod do AA at´má možnost vidět,že to doopravdy jde.Nenechej se uchlácholit tím,že to zvládne sama.Bude se o to snažit přesvědčovat tebe a tím i sama sebe,že to dá.To jí nedovol!Bez odborné pomoci nemá šanci.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18932
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 11 měsíce  
Já si myslím, že IB chtěla pomoc, i léčebnu, jenže Rychtář jí to nedovolil, potřeboval jí mít ve své moci, ovládal ji.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18933
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 11 měsíce  
Jste ukňouraná bábovka. Bývalý policista, který si neumí udělat pořádek ani doma!
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23248
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 5 měsíce  
Petro, zrovna na takový stupidní názor jsem čekal. Asi nežijete s alkoholikem a zároveň s malým dítětem, které milujete nade vše. Přečetl jsem ohledně tohoto problému již mnoho odoborných článků, tak nesuďte aniž mě znáte. Mj. policejní práce a vztah s alkoholikem jsou naprosto dvě odlišné věci. Ale Vy jste asi nejchytřejší, tak mi určitě poradíte...
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23252
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 5 měsíce  
Úplný souhlas s Petrou. Mirek je ukňouraná bábovka.
Mirku, je plno chlapů, kteří mají doma násosky. Ti mají však koule na to, aby se o své dítě postarali sami a nenechali ho vyrůstat v závadném prostředí s matkou alkoholičkou. Anebo dostatečně důrazně posunuli svojí ženu k léčení. Jako třeba Saša Vondra.
Vy si čtete články a navážíte se do lidí,kteří pojmenovali váš problém.
Mimochodem, kdybyste tady četl diskuze, věděl byste, že Petra žila s alkoholikem.
Závěrem můžu akorát napsat, že je mi líto vašeho dítěte, ze kterého pravděpodobně vyroste buď ožrala anebo ukňouranej měkoň.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23258
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 5 měsíce  
Zásadně na anonymy nereaguju, ale udělám vyjímku. Anonyme, tak abys věděl, já jsem už teď se synkem téměř v každé volné chvíli. Nevím proč by měl vyrůstat jako ožrala, když ho od styku s alkoholem absolutně ochraňuji. Doma u nás nenajdete ani pivo. Pouze poschovávaný chlast manželky. Píšete, že Petra žila s alkáčem. (nemyslíte, že spíše ona se navezla?) A není to trochu rozdíl, když pije otec nebo matka? I když jsem s prckem velice často, přesto matčinu roli težko muž nahradí. Představujete si to velice jednoduše, ale ani odborníci nemají 100% radu. Mj. jsem kontaktoval i pana Mudr.Mlčocha. Já jen vím jedno, že než syn půjde do školy bude u mě. Do té doby prostě (zatím) nevím...
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23259
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 5 měsíce  
Mirku, ženě nevadí, že může přijít o malého?A bábovka nejsi, kdybys manželku nahnal násilím do léčebny, je to zbytečné, vrátila by se a pila opět.Když ona nechce přestat pít, není na světě superman, co by jí k abstinenci donutil.Kdo to nezažil, nepochopí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#23261
Re: Alkoholička, žena 45 let Před 9 rok, 5 měsíce  
Libo, já vím, že mě chápete. Žena si to nepřipouští, že by malý mohl být se mnou. Ono se to někomu řekne, abych se jí "zbavil", ale když je střízlivá, tak je fajn. No, vlastně už bývá nervní a dost věcí jí začíná na mě vadit. Slíbila mi, na jaro, že navštíví AA v Uh.Hradišti. řekla mi, že tam byla, ale nebyla to pravda. Prostě nechce to řešit, protože by to bylo pod její úroveň. Ono k tomu přispělo i červnové úmrtí tchána. Ale 25 let nejde jen tak hodit za hlavu. Je fakt, že kdyby nebyl Kubík, tak už s ní dávno nejsem. Další problém, kdybych zústal sám s prckem, tak kvůli mým směnám mi ho na noční nemá kdo pohlídat. Ale jak jsem psal, pokud to nebude dřív, za tři roky, při nástupu malého do školy, už s ní nebudu. Počítám, že by se už s ním nedokázala ani učit, pokud se sebou něco neudělá. Protože bude mít zničené mozkové buňky vodkou...
No, už tu mé výlevy někomu vadí, tak se radši na čas zase odmlčím. Přeji všem hezké a poklidné dny.
Mirek

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter