Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije
#858
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj u nas doma je to zase naky divny, vcera sem nasla v lednici vino. Tak 1. človek na kterýho sem vyjela byl otec. Ten ze me delal blbou a vyprável mi pohadky že to je jeho (pritom vino nepije). tak sem mu vycetla, že když je ted doma, proc mamu nehlida, proc ji to dovoli zase pit. A on že za to nemuze, že když se mame zase neco stane, že to bude vsechno jenom moje vina.. Tak sme se chytli tim zpusobem, že sem ho servala jako malyho haranta a bouchla sem z dverma, jela za mamou do prace, kde to taky schytala. Mezitim ji tata informoval, ae rekl ji, že sem hnusna, protože mi nechtel dat penize, nic o tom že sem mu vycetla, že ji chce znicit, ji nerekl.. a to jeste zacal na me rvat že az mi padne muj 18 cty rok tak vypadnu a on vymeni fabku.. jenze to mu nedovoli mama(doufam) Ale zase toho zacinam mit taky plny zuby a nejradsi bych sla už ted nekam bydlet..
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#859
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahojky kočko
asi ty Vaše přijedu srovnat dostanou na budky:)tak to víno vem a vylej, nebo ho někomu dej, jestli to není tedy v plastu, nebo v papíru takže opět ten stejnej kolotoč, viď:( tak si s mamkou promluv od srdce a o samotě? Ať tam furt nezasahuje do toho on, když tu pravdu pokaždé překroutí...pa
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#860
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Je to těžký vid Leni?Vylitím vína se nic nevyřeší,koupí si novou,ale ta práce by ji mohla motivovat!5ekni mamce po pravdě tvůj vztah s otcem a co ti všechno řekl a že se o ni bojíš.Co na to vše babička?
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#861
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj Leni,
s tátou není koukám pořádná řeč. Něco takovýho nemůže říct člověk rozumě uvažující. Není to tak dlouho co mamka zkolabovala a obhajovat nebezpečí, které je na ni přímo nastražený, je hodně nezotpovědný. Navíc ze sebe chce setřást vinu a obviní tebe.
Není pravda, že za mamčino případné zkolabování budeš moct ty! Udělala jsi co jsi udělat mohla!!!
Jenže nemáš nikde dovolání.Asi by bylo nejlepší si s mamkou promluvit a říct jí, že už se na to dívat nemůžeš, a jít bydlet k babičce, kdyby to šlo.
Leni a co škola? Jaký byly prázdniny? A co bude v létě?
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 10/04/2010 15:22 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#865
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Polly nevim jak to udelam, máma je zavysla na tatovi.. Me neposloucha. To je jak kdybych mluvila do prázdna.

Jinak včera sem se u babicky zastavila, řekla mi že už nemá silu to resit, že když se chce nicit tak at se nici, každy už to s ni vzdává. Ted jsem doma terčem nadavek zase já. Je to pořád jedno a ten samej koloč. Aspon že mamka ma ted praci. Tak neposedává doma se sklenickou v ruce.
Květi já fakt nevím o co mu jde. Ted na me vyredukoval že chce zase nový auto, že už si nepriipada jako original, když ho na v Děčíně každy. Takže mámu zblbne na další leasing a me už odvezou. Jáuž to vzdavam, domov mám na obcastne prespaní, jinak sem u kamaradek. naštestí skolu to nejak neovlivnuje, spis naopak. Pohledem na strhanou mámu mám netší motivaci se učit. O prázdninach sem chteala jit na brigádu, ale ta moje mi padla, ae rozhodne musim neco sehnat, nebot nechci byt porad na nich zavysla. Ted fakt jediiny co po nich chci sou penize.. Takhle to nejde..
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#867
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Leni,jak píšeš,takhle to opravdu nejde.Jsou dospělí,at si svůj život zařídí podle svého,Leničko ty se soustřed na svůj a zatni zuby,nic jiného ti asi nezbývá.Necht je ti toto ponaučením do tvého žití
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#870
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahojky kočko,
tak běž k babi?
Polly
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#872
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Leni,tvůj taťka vůbec nechápe mezigenerační hranice ve vaší rodině, ty se u vás tak rozmělnily, že přebíráš roli rodičů. Místo, aby tě vychovávali a rozmlouvali ti některé neuvážané nápady, tak je to naopak. Žiješ v neustálé nejistotě, co se u vás doma bude dít. A co pochvala a uznání, které si také někdy zasloužíš,na to asi není ani pomyšlení, naopak se taťka stará, že nebude uznávaný, když nebude mít nové auto jako ostaní. Aby takhle nepřišel o střechu nad hlavou.
Leni, mamce asi jenom práce nepomůže, škoda, že nepokračovala v léčbě. Kdyby bylo u vás zase rušno, domluv se s mamkou a babičkou, že už takhle dál nemůžeš, že budeš bydlet u babičky dokud se nepostavíš na vlastní nohy.

U nás v rodině dvě děvčata přibližně ve tvém věku prožila tento příběh:
Matka alkoholička mojí neteře tragicky zahynula, neteř nechtěla žít se svým otcem alkoholikem a požádala mě, zda bych jí dělala opatrovnici a následně bydlela se svoji babičkou dokud se vdala. Má dvě děti, dobrého manžela, krásný byt a řekla bych, spokojeně plynoucí život.
Druhá mladší neteř k nám přišla až se jejich taťka upil k smrti jí hrozilo nápravní zařízení pro mládež. Byla s námi dva roky, dodělala si OU, má dvě děti za svobodna a dvě s manželem s kterým žije, řekla bych, že se snaží a ve šlépějích rodičů nejde.
Ta starší se těžko vyrovnávala s tím, že měla takové rodiče, snažila si připomínat, hezké chvíle, které se taky našly a s odstupem času došla k závěru,že jí měli rodiče rádi, a že se ji snažili vychovávat, jak ,, mohli,, hodně se jí ulevilo.

Leni, to je fajn, že ti to ve škole jde, je to TVOJE budoucnost
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 16/04/2010 11:49 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#883
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Táák a je to tady.. dneska jsem byla vážne unavená.. a sestra si uminila že bude hledat nejaky hracky.. a porad kriceli.. Az sem se nakonec chytla se sourozencem.. pak prisel otec a samozdřejmne, že jeho malej miláček byl obvinen nepravem. Do toho zacla kricet máma.. Pak mi vyčetl bordel na mém stole. až semm nakonec vypenila do tkvé urovne, ze sem mu řekla at se mi nestve do meho systemu.. a v nervech mu rekla že má IQ vyklepanyho koberce ( ona to je taky tk trochu pravda po tech jeho nekterých ukonech)samozdrejme vzal tu svoji zbran... moje darky byli za jeho penize.. tak mi sebral mobil.. je jenom otazka casu, kdy prijdu domu a nebudu mít pocitac .. no peklo... už me to neebavi tu bydlet.. iž mám vseho dost.. nejradsi bych se ted zbalila a odesla.. jenomže babicku zatezovat nemuzu má toho pritele.. pravej otec ten má svoji rodinu.. ted se z mamkou domlouvame na financich abych nebyla na nich zavysla ae to stejne nevyjde.. protože mamka si stejne kreckuje skoro polovinu z meho vyzivneho. to bude zase boj.. odmluvim ji a blokne mi ucet.. no mám toho plny zuby vseho už =/
Lenka Jindrová
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#884
Re: Mamka bere silny prasky na nervy a jeste pije Před 14 rok, 1 měsíc  
Leni a nemohl by ti pomoci pravý otec ( i když má svoji rodinu), do dospělosti už nezbývá mnoho, mluvila jsi s ním? Nemusela bys přeci mamku ani vlastně taťku nějak špinit. Prostě mamka je nemocná a nezládá a s náhradním otcem sis nepadla do oka, jak se říká a stává. Situace je vyhraněná a potřebovala bys pokojný život, aby ses mohla vzdělávat a připravovat do dospělého života. Nic víc nic míň.
Babičku bys taky přece nějak hodně nezatížila, jsi zodpovědná, jenom chceš klid.
Prosím tě aby ti taťka nepřišel na to, že si dopisuješ o svých problémech. Asi by to nepochopil. Má taky svoje problémy a ne malý, ale je dospělý a ty ne a v tom je podstatný rozdíl, že se k tobě tak nechová.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter