Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Manžel agresivní alkoholik
#34835
Re: Manžel agresivní alkoholik Před 7 rok, 10 měsíce  
Žel zaznívá to tu znova a znova....musí chtít on sám....jinak je to beznaděj, či v "lepším" případě život od recidivy k recidivě...
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34836
Re: Manžel agresivní alkoholik Před 7 rok, 10 měsíce  
Katko, ono to netrvalo jen týden. On mi ten čas malinko splynul. Začal jsem chlastat 2. července a skončil 10. srpna. Bylo toho strašně moc. S těma padesáti litrama jsem se upsal. V tom lese už jsem byl s menším množstvím. Nepil jsem však jen tvrdý. Záměrně jsem mixoval víno, drobet piva a to tvrdý jsem nekupoval po půllitrech. Po litrových flaškách. Psal jsem tu jak jsem dopadl. I na ty leonidy, který lítaj v srpnu jsem koukal očima slepenýma hnisem. Je mi vyloženě zle a nepříjemné na tu dobu jen vzpomínat. Bylo to strašné. Ale tak se mi ten chlast znechutil, že dodnes se mi dělá šoufl při představě, že bych se měl napít.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34839
Re: Manžel agresivní alkoholik Před 7 rok, 10 měsíce  
Je to hruza si to zazit a chtit se uchlastat. Ale Tobe nebylo souzeno umrit, ale zazit tu hruzu a opravdu zacit zit normalne bez chlastu a chlast se Ti hnusil. Ja se taky chtela upit, ale nedokazala jsem to najednou poprve za dobu piti jsem v ten den mela klapku. Stale bojuji a nevzdam se ))))
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34840
Re: Manžel agresivní alkoholik Před 7 rok, 10 měsíce  
Katko, věř, že když shrnu ten poslední rok, tak vůbec nechápu jak jsem něco takového mohl dopustit. Byl jsem regulérně posedlý tím chlastem. Když si vzpomenu jak mě nic jinýho nezajímalo. Jen ten zapráskanej chlast. Těžko věřit, že jsem to byl já. Ale naštěstí si to z velké části pamatuju. Na to peklo prostě zapomenout nelze. Myslím, že v tomhle se teď motá manžel Simony. Je už jen on a chlast. Nevíme proč, nebo co bylo tím spouštěčem této jeho monstr jízdy. Ale předpokládám, že pije z důvodu který tu zmínil Sochař, který našel v Malém Princi. Piju abych zapomněl. Na co abych zapomněl? Abych zapomněl, že se stydím. Proč se stydím? Stydím se, protože moc piju. Takhle jsem to měl já. A vyloženě k smrti jsem se za to nenáviděl.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34841
Re: Manžel agresivní alkoholik Před 7 rok, 10 měsíce  
Do stádia, kdy bych si říkal: "stydím se, že chlastám nebo že jsem chlastal" jsem se ještě nedostal.
Když piju, tak si nehledám záminky a důvody, prostě když je chuť a nekoliduje to s prací.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34842
Re: Manžel agresivní alkoholik Před 7 rok, 10 měsíce  
Tak u nás to je bez práce.... Od té doby, co do toho spadnul, tak je doma a nedělá nic
yet ooo
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter