Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: vydržet nebo vzdát??
*
#47891
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
nejbližší vidí, že už to nezvládám. bydlím se svojí matkou, mám malou dceru, má o ni strach...
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47892
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 2 měsíce  
drahu a reminiscence, krtku, šantal, ano, bude mi 40, mám jedno dítě, společné určitě v plánu nejsou, ale já jsem asi vedle z toho, jak moc jste vnímavý!! nebo já snad čitelná , no, chtělo mi nejdřív brečet, když jsem slova přečetla, ale moc si vašich reakcí vážím!! už musím něco dělat
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47961
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
Je moc dobře, že jsi k tomu dospěla, život je příliš krátký, abychom se trápily. Jestli máš malou dceru, ušetři jí toho. Děti jsou boží dar...jestli se můžu zeptat, jste z Prahy?
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47965
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
ivi, děkuji, děkuji!! pro mě je nejtěžší nechtít všechno hned, ani po sobě, ani po druhých. já jsem z brna...
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47971
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
Klárko, no vidíš, dcerka je další pádný důvod, proč situaci řešit. Nevím, jak se k ní partner chová, možná ne špatně, ale i tak to není v pořádku. Děti totiž mívají tendenci v dospělosti kopírovat rodinný model a přece by jsi nechtěla, aby si dcerka našla někoho takového. Představ si, jakého partnera by jsi dceři přála a pak ho přej i sobě! Měj se víc ráda, není nutné, aby se po tobě někdo vozil a vyčítal ti pomalu všechny hříchy světa. Máš taky nárok být šťastná.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48013
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
remi, nebydlíme spolu, tak byla, naštěstí, větší části ušetřena. ale píšeš to správně, tady nemůžu hájit ani sebe, ani jeho . nárok na štěstí...pomalu se začínám v myšlenkách odpoutávat, je to zvláštní pocit. už se líp soustředím i na práci. vím, že to má moc těžké, vidím, že se snaží
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48084
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
hezký den všem, kteří se mnou mají ještě trpělivost. jakou dostáváte podporu od partnera, abstinujete, jste střízliví, vyžadujete od partnera, aby vás chválil, neustále.
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48086
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
klára marešová napsal:
hezký den všem, kteří se mnou mají ještě trpělivost. jakou dostáváte podporu od partnera, abstinujete, jste střízliví, vyžadujete od partnera, aby vás chválil, neustále.
Klárka,
zmier sa s tým, že pochváliť sa nauč sám!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48087
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
u sebe si poradím, ale dost často slyším, že neumím ocenit jeho snahu, nejsem vnímavá, nerozumím, nechápu...
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48088
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 6 rok, 1 měsíc  
Klarka, ty budes vzdy vsetkemu na vine. On sa nezmenil. Predtym si bola na vine ze pil, hoci si pisala, ze pil davno predtym ako Ta stretol v zivote. A teraz si na vine vsetkemu ostatnemu. Asi by si si mohla kolo sebe polozit otazku ci je toto co v zivote potrebujes a Tvoja dcera. Podakoval on Tebe? Nechcem teda moc nejak radit ber to iba ako pohlad niekoho kto si takto nechal nicit vela rokov zivota.
Sflower
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter