Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: vydržet nebo vzdát??
*
#48930
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
Můj manžel o tom problému nechce ani mluvit a ani slyšet, řekl, že chce udělat tlustou čáru za tím vším. Mě to taky nejde a občas vzpomenu nějakou situaci a je to špatně Teď jsem o tom mluvila s psycholožkou a ona mi to potvrdila. Nevracet se!!!
Já to kolikrát nemyslím ve zlém, třeba jen chci srovnat jak je to teď prima oproti tomu, ´jak probíhala stejná věc před rokem. Tak bohužel. Manžel jen zasyčí .Vnímá to určitě taky, jen chlapi nejsou na to rozmazávání. A už vůbec, když je něco mrzí nebo štve.
Kájo hlavně ty nežij život závislého. Dělej si co chceš, jsi unavená? Odpočívej. Jen ty víš jaká jsi a co chceš. Žij si svůj život a ne někoho jiného. Člověk chce občas klid sám pro sebe, rozumím ti.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48932
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
asi toho dělám hodně špatně .-(. nemáš pocit, že zůstalo hodně věcí otevřených?? přítel se omluvil snad všem, já nic. jen bych chtěla vše pitvat, neumím žít, jen se šťourám, jsem puťka...nejhorší je, že má pravdu. jen mu to nechci vyčítat. je to má věc, jak se ke všemu postavím. ale lásku necítím. on ve všem roste. já přišla o hodně kamarádů, zájmů...
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48933
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
Tak se v tom zkus nešťourat. Buď ráda, že nepije, že se snaží. Vždyť to jsi chtěla.
A že jsi puťka si všiml až teď? No hlavně aby ses ještě obviňovala zato jaká jsi.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48934
Re: vydržet nebo vzdát?? Před 5 rok, 11 měsíce  
to je to, sportovala jsem, dělala jazyky, měla kamarády, výlety, cokoli. se strachem, který byl s ním všechno odešlo.
děkuji, máš pravdu, neš´tourat se.
kaja136
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter