Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: sestra
#6377
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Dr.Raušalová, jedna je psycholožka, matka mladší, psychiatričky.Na cidrovi Ti píšou , a sestra už je v nemocnici, ne?Přeloží ji na psychiatrii. Odtud může do léčebny, většinou do Červeňáku, tam je to dobrý, tvrdší, ale mají výsledky.Proč máš víc jmen?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6378
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Ahoj. S těma jménama jsem tě to vysvětlovala. Prostě jsem na spříznivkyni začala psát jako Eva a už to tak zůstalo.Málokdo tam asi píše pod svým.Sestru bohužel pustí za chvíli domů. Pojedem pro ni tak za 2 hodiny.Žádná psychiatrie se nekonná.Oni ji nakonec ani nevypumpovali žaludek. Ani rozbor na toxikologii.Ten doktor od záchranky byl přesvědčenej,že to bylo z alkoholu. My ne. Opilou jsme ji viděli mockrát,tohle bylo jiný. Už to jednou udělala,vypila nejakej glacidet.Ale aby měla tolik promile,to zas nevím,co by mohla vypít. Asi se to ani nedozvíme,protože určitě bude na nás naštvaná,že jí děláme ostudu a voláme záchranku,když jí nic není.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6379
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Udělej trochu zle v nemocnici, že nevíte, z čeho měla ten záchvat, může to být epilepsie, že se o ní bojíte...už mně opravdu přístup lékařů k alkoholikům štve, někdy jde o život,jim to jaksi nevadí, vždyť je to jen alkoholik, ne člověk.Vysoce neprofesionální.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6380
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Zdravím,už je doma. Byla na JIPce a usoudili,že je v pořádku.Říkala,že dostala 2 kapačky. Teď potřebuju aby vystřízlivěla úplně a promluvím s ní. Dám jí vybrat.Dneska mi přišel dopis z léčebny Havlíčkův Brod. Děkuju za typ.Buď půjde dobrovolně nebo podle zákona č.20/1966 Sb. v jeho §23 /to mi poradil pan doktor/ a poslední možnost je částečné zbavení svéprávnosti/třeba na rok/,to pak nařídí soud. Já už na nic čekat nehodlám a musíme to řešit rychle. Jí jde fakt o život. Měj se.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6381
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Výborně, znám to tam, paní primářka je bezvadná, věřím, že jí pomůžou.Možná ji uvidím, doufám, chystám se tam na povídání o AA.Přeji Vám, jí, aby konečně zjistila , jak na tom je, a chtěla žít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6382
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
No,nevím,jak rychle to půjde,ale budem se fakt snažit. Děkuju tě zatím za pomoc a určitě se ozvu. Třeba se někdy sejdem všechny tři.Měj se.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6412
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Zdravím. Tak dneska mám velkou radost a jsem na sebe pyšná. Musím se tě pochlubit. Se sestrou jsem mluvila. Dala jsem jí vybrat z těch možností,jak jsem psala.Fakt jsem rozhodnutá ji tam dostat za každou cenu. Dneska byla střízlivá/sice se klepala asi absťák/ ale konečně se s ní po těch tejdnech zase dalo mluvit.Tak přistoupila na to,že půjde dobrovolně. Já vím,byl to nátlak,ale i tak úspěch! Volali jsme tam hned. Má zavolat znovu zítra v 8. Jestli se opije,tak tam zavolám s neteří.Sama se asi lekla,když četla na propouštěcí zprávě z nemocnice ty promile. Drž nám palce,ať mají volno a vezmou ji co nejdříve. Ať se tam fakt na konci srpna potkáte. Jsem moc ráda,že jsem objevila internet a s ním tyhle stránky. Určitě se ozvu. Měj se.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6416
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Nevím, kdy tam pojedu, někdo z mých přátel jistě.Nechystej se na návštěvu, jsou tam povolený za dost dlouho, spíše jeď na rodinnou terapii, máš to na nemocenku, strávíš tam týden, hodně sestru pochopíš, podržíš.Je to dobrá léčebna!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6456
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Zdravím. Líbo,tak sestra nastupuje 30.8. dopoledne. Asi ji tam povezu já s dcerou. Do té doby asi nevystřízliví,možná zas o víkendu. Jak my všichni musíme do práce,tak není kdo by jí hlídal a to je hotovo. Tak nám drž palce,ať to dobře dopadne a je nám to všem k něčemu. Děkuju a ozvu se.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6457
Re: sestra Před 12 rok, 8 měsíce  
Neděkuj, není za co.Sestru , když bude střízlivá, chvalte, nenadávejte jí, jen aby se nerozmyslela, a nastoupila.Pohlaď jí za mě, není jí dobře, bojí se, trpí.Znám to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter