Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alkohol v kombinaci s marihuanou
#62322
Re: Alkohol v kombinaci s marihuanou Před 2 rok, 9 měsíce  
"ma zrejme", "ma pocit, ze .." - to neznamena, ze vi, ale ze si "mysli, ze vi, kde je problem"
Je to vzdy o uhlu pohledu a kazdy koukame na realitu pod jinym uhlem a jeste navic s filtrem.

A jake podmniky zde mas .. nevim, ale urcite takove, jake sis vytvoril Pokud maji spolecneho neco s negativni naladou, tak to sem ani, prosim te, netahej .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/07/2021 14:49 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62541
Re: Alkohol v kombinaci s marihuanou Před 2 rok, 9 měsíce  
Ahoj, vím moc dobře jak se cítíš a jaká panika v tobe teď je.
Já jsem tady panikarila před měsícem. U každého pomůže něco jiného,ale já už byla zoufala a muži to bylo asi někde. Takže jsem nejdřív panikarila tu. Pak jsem si ho posadila a dala na výběr. Zda chceš být s nama tak to bude tak a tak a nebo tamhle jsou dveře. Strašně se to vyhrotilo a opravdu zvítězila lahev, ale cca na 2 dny. Já ty dveře pak otevřela a nekompromisně zavřela. Je to těžký, ale uklidnovala jsem se tím, že je mohu kdykoliv otevřít. A asi to opravdu pomohlo. Byl v AT bere léky a je veselejší vtipný a opět úplně jiný pohled. Denně se bojím tedy zda přijde opilý nebo ok, ale drží se. A stavěla bych to na tom. Že jedno dítě je v prdeli díky všemu tak ať se sebere a nezlomi další,ale naopak.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62898
Re: Alkohol v kombinaci s marihuanou Před 2 rok, 7 měsíce  
V kazdom pripade je jasne kazdemu ze alkohol je otupenie Reality. Kazdy je iny, robil som to iste. Neuvedomoval som si moje vybuchy zlosti. Casta Nervosität.A Konsum Marihuany nepobada do aktivity. Pracovna aktivita je priam nemozna. Marihuana spojena s alkoholom to je utlm. Neviem poradit, ale moja zena sa so mnou rozviedla za alkohol. Urobila dobre. Lebo len ty sam sa musis rozhodnut nepit alkohol. Nie je hanbou sa poradit s rodinnym psichologom. V kazdom pripade nie si jedina. Urcite je moznost. Ja som to pochopil. Drzim palce
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter