Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu
#62990
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
H&Co (nyní Chuchto), netrap se tím.
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62993
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
MichalB napsal:
Borgles, obavam se, ze jste o dve patra jinde. Nevim, co se me ma tykat/dotykat?
Rikam, ze nemohla vedet, jak to cele muze dopadnout, kdyz tu zkusenost nemela.
Jinymi slovy je to neco jako "po bitve kazdy general". Dotycna ziskala zkusenost a nejpis se do podobne situace jiz nedostane.

Ten zbytek vaseho prispevku je naprosto mimo misu .




Máte pravdu, rodiče nikdy nepili, maximálně malý pivo jednou za půl roku někde na výletě a nebo si tukly na Nový rok sklenici šampaňského. A kdybych někdy potkala nového partnera, tak si dám sakra pozor, aby to měl s tim pitím taky tak. Kolikrat si přeju vrátit v čase s dnešními zkušenostmi:) ale bohužel no, byla jsem blbá
Julie
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62994
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
hojermirek napsal:
Jestli je manžel alkoholik, tak by si měl zkusit kolik toho může pít nejméně denně kontinuálně den co den. Já měl těch pět piv desítek. Měl jsem to tak, že šlo vypít třeba pět najednou před spaním, respektive tři před večeří a dvě během večeře.Nebo jsem pil dvě k obědu a jen tři po večeři. Nebyl to pro mně ale žádný rauš ani komfort, vlastně jsem celý den byl v nedostatku a těšil se na večer.Až bude vědět tu svou minimální konzumačku.Tak pak si bude moci říci, že se na to radši vykašle úplně, protože aby pil 8 piv třeba denně a nic z toho .....

Tak to má i manžel, celý den je vlastně nervni a čeká na večer, až si otevře doma to pivo... včera první den nepil a šel spát v 20 ...
Julie
Fresh Boarder
Příspěvky: 9
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62996
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Z hlavy se mi při čtení tvých příspěvků matně vybavuje refrén z písně Poslední kovboj.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62997
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 5 měsíce  
Julie, ty nejcenejsi zkusenosti byvaji nejdrazsi a odejit, vystoupit z toho kolotoce take neni jednoduche.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63039
Re: Manžel alkoholik, konečně snad odejdu Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj Julie, tvůj životní příběh je bohužel úplně přesnou kopií mého.... Nenech se rozhodit žádnými diskusemi, že jsi nezodpovědná a máš děti s někým "takovým". Ty za něj nemůžeš a nemáš si proč sypat popel na hlavu. Důležité je, že ty jsi začala žít s dětmi jinak. To, že to nedokázal on, je jeho slabost. Nikdo neví, jaký bude jeho partner za pár let... Každý se věkem mění. Držím palce, ať odchod dopadne co možná nejlépe. Určitě se ti moc uleví a budeš moci žít konečně svůj život bez ohledu na jeho závislosti ???? Já to bohužel propásla, neodešla jsem, když jsem na to ještě měla sílu, odvahu a pár peněz. Vždy jen plané sliby, pár dnů/týdnů bez a šup zpět... Ale to je jiný příběh ???? Hlavně mu nevěř, že přestane jen když s ním zůstaneš a podobné řeči. Je to jeho boj a on je za svůj život zodpovědný. Nenech se uchlácholit ani vydírat, vše se bude donekonečna opakovat. Přestat může kdykoliv i sám. Tak se drž, vydrž, přeji hodně sil a hezčí život ????
Lenka Lenková
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter