Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Zveličuju problém?
#64596
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
A Michale mohu se optat kde jsi byl? Jinak jsem na sebe dnes hrda, že jsem nepovolila. Byl to šílený sportovec a doufá, že to v sobě opět najde. Já doufám, ze do 14 dnů ho nějak zlomí a přistoupí na systém.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64597
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
Aleno, muzes se zeptat, na co chces. Odpovim vicemene na vse krom veci, ktere by me mohly zbytecne propojit, byt i to mi muze byt jedno.

Byl jsem v Bohnicich.

Asi te moc neuklidni, ze jsem tam byl asi 1, 2 mesice, vratil se odkud prisel a zacal po 2 mesisich desne lejt, mozna vic nez pred tim.

Dalsi procitnuti nastalo az za rok.

Kdyz se tlaci, posere se to. Lamat nekoho v lecebne je nesmysl a ani to snad lekari nedelaji. Clovek si na to prijde sam, kdyz se otevre a zacne davat prostor, zee nektere veci jsou jinak, nez si mysli, nez si preje.

Proste prijmout fakt: mam problem s alkoholem. Fajn, co s tim budu delat?

Uplne stejne jako kdyz nekdo chce zacit pravidelne cvicit, ale furt ma prisite teplaky na gauci a knuci, ze mu to nejde ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/10/2022 16:42 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64598
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
Jj, chapu. Tak už je po druhe ted
Nechanicich. Před 4 lety Červenak. Je to jen v jeho rukách.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64599
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
Alena, presne tak. Sam se do toho dostal, sam si umi pomoct. Neni potreba se v tom problemu machat spolecne s nim .

Normalne, po zkusenosti sam se sebou, bych se vyflakl i na nejake brzke navstevy, vozit vyprane pradlo, jidlo aj. Ve smyslu: uz sis moji pomoc vybral, ba co vic, zneuzil si ji, tak se starej sam.

Budto mu to pomuze, jako to nejspis pomohlo i me a nebo ne a upije se. Bohuzel ten propad na socialni a ekonomicke dno muzue byt zatracene dlouhy, pokud bude mit neustale nekoho jako oporu v chlastani .. viz "ta manzelka" a to neni vuci te pani, manzelce, nic ve zlem, naopak. Ona to mysli dobre pro vsechny, jen jaksi zapomina na sebe a to se vymsti. Vim, co jsem byl pod vlivem a ve vleku zavislosti za hajzla - proste jsem mel v hlave jen to pivo a jak se co nejdrive napit a kde se dobre opit.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/10/2022 19:21 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64600
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
Já ji chapu a strašně se v ní vidím. Byla jsem mnohem horší. Manžel je kuchar a došlo to tak daleko, že jsem se naučila varit a když v práci nebyl schopný tak jsem vařila za něj. Úplně bych si teď nafackovala. Strašně ji rozumím a ono to toho blízkého člověka tak bolí a je těžké koukat na něj když ho milujte. Je to beznaděj.A pomoc pro ty blízké není. Nebo ne v malých městech. A strašně dlouho i mě trvalo pochopit, že je to opravdu problém.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64601
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
Jak pises, Aleno, ja ji take naprosto rozumim. A nepochybuji, ze bych se choval dost podobne v jeji situaci. Ale protoze uz jsem si tou zkusenosti prosel, desi me, co j jeste ceka a ze zkusenosti jsou neprenosne a ze si ona i dalsi po ni vyzkousi to same. Asi to tak ma byt. Nejdrasi zkusenosti byvaji nejcenejsi. Snad se ji z toho podari vymotat, zachranit sebe a deti.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/10/2022 19:38 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64602
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
Matka je matka a když jde do tuhého. Najde si cestu jak z toho ven. O to bych se nebála. Ale prostě sama musí vědět, že udělala naprosto vše. Není to s vama žádný med.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64603
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
No ano. Ono se to lehko řekne, tak odejdi. Ale zatím na to pomyslné dno nepadnul a žádný kiks neudělal, tak vlastně nemám odejít "za co". A odcházet jen proto, že to možná bude horší časem? A proto brát dětem tátu, když jinak nám spolu je docela dobře? Já to nedokážu. Pořád bych přemýšlela, jestli jsem neudělala chybu. Je to těžký, ale teď mi jde hlavně o ty děti.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64604
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
Slyšela jsem jen odejdi odejdi. Nikdy jsem to nechtěla slyset a donutilo mě to vše nikomu nerikat.Dusit v sobě a být na to vše úplně sama. Nenech se odradit.Az přijde ten čas tak přijde a nebo ne. Poznáš to. Pro mě bylo nejhorší když děti usnuly a mozek začal srotovat.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64605
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 5 měsíce  
Ano. Všude slyším jen "odejdi", "tohle bych teda netolerovala", "prostě dej ultimátum buď my nebo chlast" ..... aham tak dík za rady. Kdyby to jen bylo tak jednoduchý. A kdyby ony byly v té situaci, stejně by se nakonec chovaly stejně jako já, i když mají pusu plnou řečí.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter