Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Zveličuju problém?
#64606
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
MichalB napsal:


Uplne stejne jako kdyz nekdo chce zacit pravidelne cvicit, ale furt ma prisite teplaky na gauci a knuci, ze mu to nejde ..


Hlavně být se vším hned hotový, co? Lenoch, tak ho kopat nejlíp kanadou do hýždí, ne?

Já jsem jednoho alkoholika řešil přesně tvrdě na radu takovejch chytráků jako ty. Dělal mi bordel na pracovišti. Byl konflikt, vyhodili ho z práce a pak doma umřel. Nebylo mu ani 40. Neříkám, že je to moje vina. Ale nevyléčilo ho to a teď je mrtvej. Já už neradim a sem na tyhle rady dost háklivej. Ať si to každej dělá po svym.
Killer
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64607
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Jednou jsem si řekla a dost jak jsem nasla lahev tak jsem ji vylila. Pak jsem je postavila na stůl a pij. Byla jsem posrana abych ho tím nezabila. Fakt jsem se bala. Nakonec jsem volala záchranku, nepamatoval si to. Pamatoval si naposled, že šel z prace. Takže jsem dělala že nic nevim a že byl na zachytce a netuším jak se tam dostal. Pak držel asi 4 měsíce.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64608
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Jses haklivej zbytecne a vidis v tom to, co se ti zrovna hodi . Neradim. Rikam sve zkusenosti a nerikam udelej to a to.
Umrel, no. Sam si vybral a dal? Co je pointou?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64609
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Pointou je, že se to dobře říká a radí. Pak když znáš člověka, který se jmenuje třeba Josef Novák a víš, že po odchodu z práce, ke kterému jsi pomohl, začal kalit totálně jak protrženej a doma umřel, tak to vnímáš osobněji, než napsat něco skoro jako no, tak se zbytečná troska ožrala uchlastal, tak co jeho boj, vybral si sám.

Já říkám každej je jinej a jednotná rada a mustr neexistuje. Já se už do toho nepletu, fakt.
Killer
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 26/10/2022 21:58 Provedl: Killer.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64610
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Manželka
Neuděláš s tím určitě nic tak jak si představuješ. Já chtěla vždy slyset co mám delat a jak dlouho a kdy bude výsledek. Teď to mám v hlavě taky, že se za 4 měsíce vrátí je tam ta hranice což je pro mě důležité a bude to ok. Jenže nemusí. Ale je fajn, až ti přijde den kdyzbuz nemůžeš napsat sem. Nikdo tě neodsoudi. A nebude si klepat na čelo, že žiješ s alkoholikem tak jako v běžném životě. Mě to tu pomáhalo a teď vlastně zase. Můžu ventylovat svůj pocit.Nikde jinde nemohu. Já se dnes tak styděla jed do té lecebny jak na mě budou koukat. A oni všichni super. Pokud se tu dá poslat soukromá zpráva. Dám ti klidně facebook můj a můžeme společně řešit může a deti. Já mám totiž pocit, že opravdu kdo se do té situace nedostal tak ho druhý nepochopí. Protože já bych za manžela i prez to vše dýchal.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64611
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Aleno, jestli muzu radit, tak si zaloz nejakou novou emailovou adresu a az se nakontaktujete, tak ji zrus.
Psat sem svuj facebook mi prijde nebezpecny.
Nevis kdo to tu cte a lide jsou ruzni.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64612
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Killer, nevim, kdo ci co provedl, ale me z toho vynech . Znovu, nikomu nic neradim a rika se to jednoduse stejne jako jednoduse se to dela. Komplikujeme si to my a z jakeho duvodu, je v celku jedno . Nevim, kam chodis na "zbytečná troska ožrala". O mustru a universalni rade tu nikdo nehovoril.

Je ta komunikace obcas drina, ze?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64613
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Aleno, tak mi napiš na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64615
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Moc zde nediskutuji, ale tohle se mi líbí a vypadá to velmi chytře, dát si měsíc před alkoholickou léčbou ještě "strejčka" mi přijde super selským rozumem žensky zvládnut, to je ten měsíc, který je na sichr a může mu zachránit absitineneci.A až se vrátí s vaší pomocí dotáhne 6 měsíců, pak prodlouží o další 3 měsíce a tak dál a za dva roky by měl mít realativně prá hodně dobrou šanci , že mu již abstinence zůstane.Držím palec. To mne nanapadlo, že to někdo takhle udělá a připraví se na léčebnu měsíc sám doma pro sichr, fakt dobrý přístup.
Chuchto
Junior Boarder
Příspěvky: 39
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64616
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Moc děkujeme. Zatím to vše vypadá nadějně. Musím říci jak jsem vždy říkala, nebude psát, nebude kreslit. On dělá vše a ještě mi píše,že ho strašně bavi aktivity hra. Posila mi co namaloval. Mě přijde, že se mu tam snad i líbí.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter