Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...14
Dolů
Téma: Zveličuju problém?
#64532
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Já jsem byla jako ty. A stále jsem. Vše chápat omlouvat a užívat se sama v sobě.Hledala jsem cetla ptala se a strašně to chtěla pochopit. Pomohlo mi nejvíce až když prošla 3 terapeutama. Všichni doma to nezvládne. A pak jsem pochopila
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64533
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Já se na tu terapii těším jak na smilování. Moc bych si přála, aby mi někdo řekl, co mám dělat tak, aby to bylo SPRÁVNĚ. Ale samozřejmě vím, že to je nemožné a svůj život mám v rukou sama. Ale je to i velká zodpovědnost, protože vlastně rozhoduju i za ty děti. Je to moc a moc těžký. Vážně bych si přála, moct to vrátit a stále to "nevidět". Teď jsem jak nějaká zombie, nedokážu se radovat.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64534
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Taky jsem se těšila a myslela si, že se mi ulevi a vlastně bude vše fajn, ale slysela jsem tam spíše věci, které jsem nechtěla slyset. Co by se stalo kdyby jsi domu nakoupila tvrdý alkohol a vystavila ho třeba k tv do obýváku. Vydržel by tam?
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64535
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Nemám už týdny na nic náladu, nechce se mi ani mezi lidi, s dětma ven, nechce se mi nic. Ani jíst. A že já jsem velký milovník jídla jinak. Jen bych chtěla spát nebo brečet - ani jedno kvůli dětem nejde. Úplně jsem v tom celém ztratila sama sebe.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64536
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
To nevím, my doma nějakej tvrdej máme - většinou dárky nebo rum na pečení na Vánoce. Když dostal nějakou dobrou whisku, tak to ucucával, až jsem to docela se strachem potom sledovala, kolik a jak často to ubývá... ale další si nekoupil a jinak tvrdej nepije. Jinak on se zavírá u sebe u počítače, to je jeho relax. Před všema se zavřít, nic neřešit a být sám.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64537
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
A co ti na té terapii řekli? Že pomůže jedině odchod nebo léčebna?
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64538
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
A kdyby jsi zavolala, že jsi se zdržel v práci a bylo odpoledne kdy už je doma ať zajede nakoupit a udela všem večeři a s klukama ukoli.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64539
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Mluvila jsem spíše já. Sem tam mi odpověděl. Jako a o to stojíte? Slyšíte se? Atd a pak být důrazně napíšeš se spíš v jiném pokoji napíšeš se nebudeš u dětí, napíšeš se nejedu na chalupu. Brát mu co má rád, ale nevyhrozovat dodržet to. Nic nerici zbavit deti a zmizet
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64540
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
To by asi udělal. Vše by asi udělal jinak, než já, ale poradil by si. Tak velký děti ale ještě nemáme, s mladším jsem stále na mateřské. Takže se vlastně nemám kde zdržovat. Už mi z toho možná i trochu hrabe, to přiznávám. Nemám moc možností seberealizace ani socializace... Ale že bych vyvolávala dusno a hádky jen tak, aby se něco dělo, to si zas nemyslím. Já se taky chci mít fajn a mít pohodu.
Ta manželka
Senior Boarder
Příspěvky: 55
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64541
Re: Zveličuju problém? Před 1 rok, 6 měsíce  
Ahoj manželko, od rána čtu příspěvky.
Je mi to líto.
Mně by spíš vadilo, že mu je jedno, že odejdu a bere to jako plus, že bude mít svůj klid.
Na terapii Ti neřeknou jdi dva kroky rovně a pak do leva.
Myslím, že spíš, jak o tom budeš mluvit, Ti docvakne dost věcí.
Ale nikdo za Tebe nevyřeší, jestli léčebna, odchod a nebo nějaká jiná varianta.
Jestli je lepší nechcat děti s člověkem co pije a "jako by" funguje a nebo rozbít rodinu.
Nevím jak staré máš děti- ale můžeš je nechat s ním o samotě odjet třeba na nějakou dobu pryč??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter