Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Rada
#27216
Re: Rada Před 9 rok  
Klidně sem piš dál, těch nepřejících příspěvků si nevšímej. Chodí sem i normální lidi. Budeme rádi sledovat, jak se ti daří.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27217
Re: Rada Před 9 rok  
Ludku diky,
budu psat jak na tom jsem treba tim nekomu dodam take odvahu zkoncit. Ted ponocuji nemuzu spat udelala jsem si caj na spani tak snad trochu usnu.
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27218
Re: Rada Před 9 rok  
Taky nespím, ale u mě je to normální, mám převrácený režim.Mám rád ten klid v noci. Bohužel to má nevýhodu, když začnu večer pít, tak se mi nechce přestat a táhnu to až do rána B)Ale teď jsem na zeleném čaji.
Luděk

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27219
Re: Rada Před 9 rok  
Kamila, prepac, ak som sa ta dotkla, to som naozaj nemala v umysle. Tu prvu ligu som asi precitala predtym a nevsimla si, ze si to nenapisala ty. Ja som sa len pozastavila nad tym, ze ked niekto pije dlhodobo, tak manzel o tom netusi. Myslim, ze to urazka nebola.
A urcite pis, uz aj preto, ze o tomto tvojom boji vieme len my a potrebujes sa niekde vyrozpravat. A ako som ti uz pisala, drzim ti palce.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27220
Re: Rada Před 9 rok  
Ludku, taky mam ten rezim ako ty. Zboznujem noci a ten klud, a vtedy sa mi aj najlepsie pracue. Len pri piti to bol vazny problem, ked som zacala vecer, pre mna to bol vlastne este len obed a tahala som to potom az do rana a niekedy aj dlhsie..
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27221
Re: Rada Před 9 rok  
Kamčo
Vypadáš odhodlaně.Je to super.Jseš na ten chlast naštvaná a to je dobře.

Takhle jsem si to řekla i já,druhý měsíc ani kapka.Vydrž a nenech se rozhodit.Většinou sem píšou normalní lidi.
Kvůli alkohoulu jsem změnila místo podnikání.Měla sem tam "kamarády" a vždycky jsem se nechala stáhnout.Následovala ostuda......Tak jsem vzala do zaječích a začala znovu.
Snad mi to vydrží
Piš jak se ti daří.Všichni ti držíme pelce
míla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27223
Re: Rada Před 9 rok  
Kira, to nebylo mirene na tebe. Manzel dela na smeny a par hodin nez se mel vratit z prace jsem prestala pit aby nic necitil. Pak jsem pila vecer v pokojicku u deti kdy spali. Spim tam s prckem, v noci se hodne budi tak jsem u nej, to byla taky moznost pit aby nic nevedel. Ale psychicky a fyzikky jsem na to spatne a hlavne ty hnusny abstaky, ktere me uz unavovali prepijet. Jsem odhodla prestat:-) Mejte se vsichni a drzte se Milo dekuji
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27224
Re: Rada Před 9 rok  
No jo, oddělené ložnice a místo sexu flaška, to je fuška.
Psychika v prdeli a žádný smysl pro humor.
Starej bude docela čumět, až se jednou vrátí s bandaskou domů ze šichty a ožrala bude v Bohnicích na detoxu.
Zeptej se Anny jak to tam vypadá, ta tady taky machrovala, jak to dá a pak si ustlala tam. A představ si - její starej, kterej na ní do tý doby sral, jí tam přivezl pyžamo!!!:-D.
Díky za tohle forum, válím sem smíchy. Ještě, že sem chodí normální lidi:-)))
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27226
Re: Rada Před 9 rok  
a taky dost hulvátů sem chodí
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27227
Re: Rada Před 9 rok  
Jane
kamila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter