Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Rada
#27337
Re: Rada Před 9 rok  
Zašlapaly jste jí do země, ale ona vstala jako Fénix z popela.
Vivat Líba!

Dnes vás všechny sprosťáky zablokují a jedeme dál:-)
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27338
Re: Rada Před 9 rok  
At žije lidská blbost, Jane, fandím Vám, takový jasnovidec se se hned tak nenajde.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27339
Re: Rada Před 9 rok  
Také jsem si Anetko všimla, že se blbci mají v životě lépe.
Fandím Vám a život si krásně užijte.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27340
Re: Rada Před 9 rok  
Budu se snažit, co mi budou síly stačit Pokud se vám podaří udělat si z toho tady fan klub Líby, přijdu nahlédnout."Líbí" se mi, jak měníte slovník a styl psaní, když odpovídáte "běžným " lidem a potom svému "guru".jak průhledné.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27341
Re: Rada Před 9 rok  
Vidíš, už opět dedukuješ, posmíváš se, urážíš!Škoda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27344
Re: Rada Před 9 rok  
Rád čtu staré příspěvky a přemýšlím, co ti všichni co tu psali jak se jim vede, jak se drží a nic to co se děje teď, se tam nevyskytovalo.

Je to tady na zavření a jenom proto, že neexistuje ADMINISTRACE. Nikdo nemaže nevhodné příspěvky a kdejaký notorický grafoman se do všech naváží.

Pamatuju jak Jana M. přepila antabus a po letech do toho vlítla a jak Liba vyváděla, že tady psala pod vlivem, chtěla jí zakázat přístup...Ten pravej na administraci fakt.

Pro holky by to chtělo udělat jako chat. Anna by si založila místnost, byla by správce, ostatní by se přidaly, navzájem podporovaly a vyměňovaly zkušenosti a Anna by jim dala správcovství a nevhodné příspěvky by se mazaly. Jinak se tadytohle troskalkoholfórum nikdy nespraví.
axl

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27345
Re: Rada Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27346
Re: Rada Před 9 rok  
Bohužel jsem měla pravdu, Jana psala pod vlivem, nesmysly, tím myslím rady o AA, neuměla napsat ani správné názvy....třeba bude nyní už na tom líp.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27347
Re: Rada Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27348
Re: Rada Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter