Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...56789101112
Dolů
Téma: Rada
#27349
Re: Rada Před 9 rok  
Je mi tu z toho celeho fora smutno. Slusni ludia, ktorych nazory boli prinosne ako napr. Stopka, Anna a mnohi dalsi, odchadzaju. A Liba miesto toho, aby tomu zabranila, tak tu este obhajuje Jane.

Preco si Liba tak vehemetne neobhajovala aj vsetkych ostatnych, ktorych Jane uraza? Ked niekto s tebou nesuhlasi ako dnes napr. Aneta, tak je podla teba ubohy a vulgarny, ale ked niekto spieva na teba chvalospevy, tak moze pisat aj vulgarne a uboho, ale toho si obhajujes, ze ved je to chudacik alkoholik. To sme mimochodom skoro vsetci tu, tak by sa mala mat pochopenie pre vsetkych a nielen pre tvojich vulgarnych obdivovatelov. Okrem toho Jane od vyplyvom nepisavala, to bolo poznat, ze die o cielene a premyslene urazanie.

Mna osobne si velmi ale velmi sklamala tymto tvojim pristupom.
Mam tiez chut odist, ale nespravim to, len preto, ze o to prave niektorym vratane teba islo. Aby sme kazdy, kto nie e tvojim obdivovatelom odisli a ty si mala zas cele forum len pre seba.
Suhlasim s Renatou, JA by bol dobry moderator diskusie. je spravodlivy a vecny. JA, nechces to vziat?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27350
Re: Rada Před 9 rok  
Ani jedna rada pro nově příchozí. Jenom hastereni. Vrána k vrane seda, tak se nedivte,jak to tady vypadá . Vy jste tvůrci své reality. Vůbec se nemůžete divit,když si z vás někdo dělá prdel.
jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27351
Re: Rada Před 9 rok  
Ja tu ziadnych novych nevidim a ti co by mohli poradit, tak hromadne odchadzaju kvoli tvojmu urazaniu, tak sa necuduj...
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27352
Re: Rada Před 9 rok  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27355
Re: Rada Před 9 rok  
Já píšu o Janě, která tady kdysi psávala.Ani jsi ji neznala.Trošku se snaž pochopit má slova.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27356
Re: Rada Před 9 rok  
Hodně se v tomto Kiro mýlíš.
Já jsem sem nakoukla až po upozornění jednoho kamaráda, který hledal na internetu pomoc a našel tohle a byl v šoku.
Takže noví nahlédnou, zjistí, že jsou tady jen psychopati a vydrží jen psycho. Jako já nebo ostatní tady:-).
Jenomže já už taky jdu. Nejsem alkoholik a ani takový psycho a blbeček, abych to tady četla. Ani sranda tady není.
Zoufale pomoc hledající alkoholici se tady nedozví vůbec nic, max. jak můžou dopadnout, když nepřestanou chlastat.
Uvědomila jsem si zde, že mám opravdovou averzi vůči takovým ubohým, blbým, krávám jako je např. Míla a Anna. Mám totiž možnost sledovat osudy dětí, které tyhle blbky porodily. To je opravdu můj problém, který se budu snažit zpracovat.

Špatná zpráva pro všechny je - že já nejsem ani Jane2 ani Sara, takže do poj.. Slovenek ti tady budou psycha nadávat dál:-)))

Ja to tady ošéfuje, jsem si tím jistá:-)))
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27357
Re: Rada Před 9 rok  
Vlastně, ani nesnaž!Jsi tak zahleděná do sebe, přesvědčená o své vyjímečnosti, že pleteš vše možné i nemožné, jen aby tu bylo zle.Proč si nezaložíte svou novou diskuzi?Já vůbec nestojím o nějaké hlídání diskuze, ale nechápu, že někdo chce v cizí diskuzi rozhodovat o něčem, co fungovalo roky!Směšné.Nerozpila jsi se po té flašce?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27358
Re: Rada Před 9 rok  
A hned hodit starost na někoho jiného, sama nic nedělat, jen to proboha néé.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27360
Re: Rada Před 9 rok  
Jané,Seš oprvadu blbka až to bouchá dveřma.
Vůbec ti nedošlo,že sem chodí lidi kterým není to co dělají jedno a chtějí s tím něco dělat.
Byť kvůli sobě nebo rodině.
A jestli chceš vidět opravdovou krávu,tak se mrkni do zrcadla.
Končím!
Míla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27361
Re: Rada Před 9 rok  
Jane, kdyby se chtělo, tak je to pochopeno, že nejsi jako ty dvě další.Máš ale pravdu, že pár nadávek je určitě lepší, než smutné děti alkoholiček.Jenže tady ani o ty děti nejde, tady má být vše růžové, krásné.....přitom alkoholismus přináší slzy, bolest, rozvody, smrt....i když nejsi alkoholička, víš to.Nezdá se ti, že jim to nadávání dělalo dobře?Reagovali pořád, kdyby hloupé příspěvky ignorovali, dávno by se to vyčistilo.-Míla pije x let, manžel to nezpozoroval, o dítě se vzorně starala, přesvědčili jí, aby zkoušela sama abstinovat..naštěstí včas skončila na Detoxu,ale nikdo upřímně nenapsal, že si jen nalhává sama sobě, ničí se, že za chvilku může z chlastu umřít.....je prý dobrá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...56789101112
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter