Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1213141516171819
Dolů
Téma: Matka alkoholička
#5410
Re: alkoholičko Líbo z doktorky a AA Před 12 rok, 10 měsíce  
Dávno už nikam nepíšu, všude se nacpal ten hajzl, pod jinýma nickama urážel, byl k zblití.Sice se mrcasí všude dál, dostává pěkné kapky , ovšem s jeho hroší kůží, blbostí, mu to nevadí.Je nebezpečný pro všechny, kteří chtějí abstinovat.Využije, vyzvídá, pak se pošklebuje.Humus.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5411
Re: Matka alkoholička Před 12 rok, 10 měsíce  
ahoj libi a o co panovi jde? chce prudit? ach jo...no neva..treba ho vymazou,lidi holt ruzni..tak se nenechame vyprovokovat, pane prudici adiooo!!! my vas tu nechceme...
papaaa
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5412
Re: Matka alkoholička Před 12 rok, 10 měsíce  
On třeba své recidivy nepočítá, jako zapomněl.Mně nenávidí, dokázala jsem mu, že byl na léčení, což zapíral, protože ON sám, jájínek, se svou úžasnou vůlí.....štítím se ho.Nestojí nám za to ho řešit, tuto diskuzi si ochráníme.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5413
Re: alkoholičko Líbo z doktorky a AA Před 12 rok, 10 měsíce  
Také cítím potřebu reagovat.Toto je totiž diskuze,Vy mááte právo na názor a ostatní taky.Zřejmě byl příspěvek jen a jen pro Líbu,ale budiž,zaměřím se jen na váš příspěvek.Každý hledá svůj způsob jak začít abstinovat.Někomu třeba pomůže tato diskuze,já osobně jsem zvolila léčebnu.Jak jste přestal vy,jste nám nesdělil.Já jsem se v léčebně naučila určitým pravidlům a modelém chování.I když proti vám abstinuji krátce,pouze 2 a půl roku,tak mi to pomáhá.Podle mě je velmi důležitá POKORA.A tu já z vás necítím.Pouze povyšování a urážky konkrétní osoby.Pokud skutečně abstinujete 30 let,tak vám gratuluji a vyjadřuji obdiv.A právě tady,jak jste zmínil ,že na rady má právo jen ten kdo abstinuje tak dlouho,tak máte prostor.A to tam skutečně nezaznělo.Jen cílené urážky.Nejsem tady dlouho,ale i tak nemám a Líby takové pocity jako vy.Ba naopak.Mě se její příspěvky líbí.Pokud tady ovšem ,já tomu nevěřím,hraje divadlo,tak by jí asi nebavilo a především nedávalo smysl.Ještě na závěr,vzhledem k tomu,že já byla v léčebně,tak vím jak je důležité doléčování.A k tomu patří i srazy nás kteří léčebnou prošli a kteří abstinují,ale i ti kteří zrecidivovali,ale snaží se abstinovat znova.A právě naposledy tam byl pán,který skutečně abstinuje 30 let.A z něho rozhodně nebyla cítit povýšenost a rád vyslechl nás ,kteří abstinují mnohem kratší dobu.Z něho totiž ta POKORA cítit byla.I když abstinuji možná déle než někteří na diskuzi,tak já necítím potřebu se povyšovat a urážet,ale stále si připomínám,že my tady jsme na stejné lodi a vyhráno nebudeme mít nikdy.Jestli jsme to zvládli budeme moci říct až na smrtelné posteli.Nejhorší na tom je,že váš příspěvek by někoho kdo sem příjde poprvé,mohl odradit a to by byla škoda.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5414
Re: alkoholičko Líbo z doktorky a AA Před 12 rok, 10 měsíce  
Cidrychu,Cidrychu,co to máte ve zvyku???
Kudy chodím,tudy prudím?
Protože se strašně nudím...
Clastu já jsem jednou propad,
v léčebně jsem byl....,
pokoru a lásku já nikdy nenabyl.
Tak jsem brouzdal světem,
dnes už jenom netem,
prudil kde se dalo,co se mi to stalo?
Nikde už mě nectějí....,tak to jsi Cidrych
V PRDELI!!!!!!!!!!!
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5418
Re: alkoholičko Líbo z doktorky a AA Před 12 rok, 10 měsíce  
ˇUžasný,že se tady pobavím to by mě nenapadlo.Dobrá práce bludičko !!!!!!
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5480
Re: Matka alkoholička Před 12 rok, 10 měsíce  
Pane Cidrych,
blahopřeji Vám k 30-ti rokům abstinence a nekuřáctví.Též Vám gratuluji k několika vítězstvím a to upřímně.
Musím též podotknout,že máte ve všem pravdu jen v pár věcech se mýlíte....
Vy jste si řešil a řešíte své neduhy podle svého fajn,tak nechte druhé ať si je též řeší.
Nikdo Vás nenapadal,to Vy jste byl jako první negativista a chytrák.
Líba Vám tu nic neudělala a Vy se do ní navážíte,proč?Co bylo to bylo a Vám to též nikdo nepřipomíná.
A mé jméno Bludička,ano hledám sama sebe jako vy jste hledal kdysi sebe se jménem Cidrych,co záleží na jméně když jsme chlastali oba že?A ano vybrala jsem Bludičku....,ale dobře....opravdu jsem byla holka nešťastná.
Vy než jste šel na léčení jste byl snad šťastný se jménem Cidrych????Né,všichni jsme si byli rovní ať s tím či s tím jménem.
A vážený nikoho tu nepomlouvám a o sobě a mém pití tu najdete dost,stačí když si vyhledáte nám oběma známou BLUDIČKU a věřte,též je to počteníčko.
Tak Vám přeji ještě hodně střízlivých dnů a vítězství a nechte nás tu bojovat,tak jak to umíme zase my.
Mějte se krásně Vaše Bludička.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5481
Re: Matka alkoholička Před 12 rok, 10 měsíce  
Bude asi nejlepší na toho JC nereagovat vůbec.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5483
Re: Matka alkoholička Před 12 rok, 10 měsíce  
Všechny vzkazy pana Cidrycha byly smazány.
MUDr. Zbyněk Mlčoch
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
Administrator
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 323586002 Pohlaví: Muž www.zbynekmlcoch.cz Narozeniny: 07/05
Poslední úprava: 22/06/2011 12:57 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
 
#5493
Re: Matka alkoholička Před 12 rok, 10 měsíce  
Děkujeme!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1213141516171819
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter