Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Přítel...prosím pomozte...
#9308
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Pavlo, dokud mu nedocvakne, že má s chlastem problém, tak se snažíš a ztrácíš čas zbytečně. Nicméně Ti přeji, aby Ti to vyšlo.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9311
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Pavli,mas velmi dobre srdce :)vela zien by sa na neho uz vykaslalo..moj brat je taky isty,jednoducho ten chlast je na prvom mieste.zbytocne si budes klast akekolvek otazky.mozno sa Ti s nim podari nadviazat nejaky kontakt opat po case...ale akekolvek "vnucovanie" sa mu je zbytocne..je to dlhotrvajuci proces,kde treba vela trpezlivosti.netrap sa!
farfalle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9314
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Dostat se z jedné závislosti je problém,který ne všichni zvládnou.Kombinace závislosti,neboli zdvojená závislost je o to těžší.Líba má pravdu,je hodný protože má výčitky,ovšem jen ve svém podvědomí-není si jich vědom.Být s člověkem,který vydrží 3 dny z měsíce čistý?Je na pováženou.Být s člověkem jen kvůli sexu je na povážení a nezodpovědné také od tebe.Být s člověkem,který vím,že neuživí rodinu protože všechno téměř propije nemá budoucnost.Na co čekáš?Až se upije?Odejdi od něj dokud je čas.I pro něj aby mohl CHTÍT PŘESTAT ŽÍT TAK JAK ŽIJE!POTOM BUDE POZDĚ PRO VÁS OBA!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9322
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Já ti Pavlo rozumím. S
SABI
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9348
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Děkuju za vaše názory. Pokračuje to tak, že se sám ozval, o víkendu jsme spolu byli, sic to trochu zmírnil, ale do té hospody hnát musel, i když jeho tata chtěl pomoct a já jsem chtěla, aby šel se mnou k našim na grilovačku na chvilku...prostě ne, milejší než vše mu byla opět hospoda. Večer jsem seděla s jeho tátou asi 6 hodin a povídali jsme si tak o všem a on říkal, jak ho to mrzí, že by mě chtěl hrozně za snachu. Netuším, jak toto dopadne, ale nechci na něj tlačit a říkat mu denně, ať tak nepije, protože by se taky mohl zatvrdit a chlastal by ještě víc. Navíc já nechci dělat nějaký razantní rozhodnutí, jako že se třeba rozejdem. Nechám tomu asi čas, třeba mu to dojde, ale kolik času si to vyžádá a jestli mu to dojde, to taky netuším. Já jsem asi úplně blbá.
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9349
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Jo, děvče, čekat, doufat budeš marně!Škoda těch zbytečných pročekaných dní!Aspoň, že nemáte dítě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9350
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Liba: Jsem asi hodně naivní, že? Je fakt, že na to, jakou mám zkušenost s otcem, který mě prakticky psychicky zničil, tak se sama sobě divím, že pořád věřím, že se to změní a diví se mi i moje mama...
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9351
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
A nejsi náhodou na přítelovi závislá?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9352
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
To není závislost na přítelovi.To je je on snu,který si holka udělala a ona realita je pořád jiná,než představa.Vid´?On tě neklame.Je jednoduše závislý,jen ty si tvrdošíjně stojíš za svým.On se ale kvůli tobě zněnit nemůže,ani nezmění.On se m MUSÍ CHTÍT ZMĚNIT JEN KVŮLI SOBĚ.A to se mu bohužel nechce.Nedošel k vlastnímu poznání celé své závislosti a už vůbec nedošel k poznání sebe sama!A toto je děvče základ toho,aby vůbec přestal!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9356
Re: Přítel...prosím pomozte... Před 11 rok, 10 měsíce  
Závislá jsem na čokoládě a mojem králíčkovi. Holky, já vím, jaká je realita, jen bych mu ráda nějak pomohla v tom, aby mu došlo, že toto už není normální, ale nevím jak, když žádný alkoholik si nepřipustí, že je alkoholik. Přece všechno jde, ale to chce asi už těžkou psychologii, protože jak píše paní/slečna Jana Mertosová, tak se musí chtít změnit hlavně kvůli sobě, ale jak toho docílit???
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter