Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Co s tím ?
#10414
Co s tím ? Před 11 rok, 7 měsíce  
Ahoj všichni

Jsem alkoholik - to vím. Věděl jsem to i před tím než se to v pátek stalo. Jenže do toho pátku jsem to měl "pod kontrolou". Byli jsme pít s klukama z práce, byla ten den totiž výplata. Pily jsme a pily až jsem se zvedl že je čas jít domů. V tu chvýli jsem netušil co se bude odehrávat. Pmatuji si jen útržky svého počínání. Vým že jsem měl utkvělou představu, že jsem kdesi v Praze i když jsem z jiného města.. Vlastně teď při psaní si začínám vybavovat co se stalo - přišel jsem totiž o celou výplatu a začínám si vzpomínat. Mám silné tušení, že mi někdo hodil něco do pití - pamatuji si nějaký klub a pak že jsem byl snad v Berouně na nějaké zastávce autobusu nebo co ? Ani nevým jak jsem se dostal domů - faktem je, že ještě teď v neděli mám potíže s koordinací těla a myšlenek - což se mi nikdy nestalo. Touto víše uvedenou situací jsem se rozhodl že přestanu s pitím, piju totiž každý den tak 5 piv a začínam mít i problémi v rodině. Rozhodl jsem se kontaktovat Anonymní alkoholiky tak mi držte palce
Michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10417
Re: Co s tím ? Před 11 rok, 7 měsíce  
Míšo, vše se mohlo stát jen díky alkoholu, bylo ho moc, mozek Ti nefungoval,byl jsi mimo.Buď rád, že žiješ, že se ti nic nestalo.A jdi do toho, poznáš, že bez alkoholu žít jde, a dobře!!AA Ti pomohou určitě!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter