Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosím..poradíte mi?
#10511
Prosím..poradíte mi? Před 11 rok, 8 měsíce  
Zdravím,
píšu teď po dalším několikadením tahu, tak se předem omlouvám za překlepy a chyby. Nepiju vlastně dlouho - asi od 14, což jsou jenom 4 roky, ale za to to docela dohánim...můžu říct, že 3 roky svýho živora si prakticky nepamatuju. Nikdo mě už nebere vážně - rodina, kamarádi, vlastně ani já...chtěla jsem tolikrát přestat pít a pak jsem se střískala tak, že se divim, že jsem to přežila. Vždycky si řikám, že zkusim aspoň omezovat, ale z mejch "max 4 piv" je jich pak min 12 a panáky radši nepočítám. Všechny peníze propiju, půjčuju si, utíkám bez zaplacení.
Samozřejmš jsem měla už tolik problémů spojenejch s alkoholem - různý nehody, problémy v hospodách, s chlapama, znásilnění a bůhví co se dělo, když mám okno...ale nic mě nedonutilo opravdu přestat. Chodila jsem i k psychologovi, ale přestala jsem chodit po pár týdnech, protože mi to přišlo zbytečný...
Chtěla bych se jen zeptat, co bych měla dělat, protože já už nevím...tenhle rok maturuju, takže se bojim, že léčebna mi mě mohla na rok zadržet...zajímal mě antabus - kdo má na tuhle léčbu nárok? Kolik stojí? Musím mít vlastního psychiatra? Omlouvám se za ty otázky, ale nevím, jak to chodí
Děkuju )
Sandra
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10513
Re: Prosím..poradíte mi? Před 11 rok, 7 měsíce  
Sandro, zeptej se obvodní lékařky na antabus, zajdi k psychiatrovi, na AA, kde najdeš mladé lidi, pomůžou Ti, jen jistě co nejdříve něco s pitím dělej, jinak maturitu stejně neuděláš, zničíš se.Je nejvyšší čas něco s tím Tvým pitím dělat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10516
Re: Prosím..poradíte mi? Před 11 rok, 7 měsíce  
Ahoj, a co vaši? Můžeš od nich čekat v tomto směru nějakou podporu? Pokud ano tak by to bylo moc dobré. Maturitu přinejhorším uděláš příští rok kdyby ta léčebna byla nutná. Hlavní je přestat pít. A v čem ti přišel psycholog zbytečný?
abstinující alkoholik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10528
Re: Prosím..poradíte mi? Před 11 rok, 7 měsíce  
Sandro, nech si udělat jaterní testy a nech si po dohodě s nejbližším adiktologem napsat antabus. Ale můj názor je ten, že by jsi měla jít před antabusem alespoň na týdenní detox.
Jestli antabus přepiješ, můžeš zemřít. Držím Ti palce.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter