Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jsem již alkoholikem? Jak dál...
#11885
Re: Jsem již alkoholikem? Jak dál... Před 11 rok, 5 měsíce  
Wolfe ve středu se tam uvidíme.Jestli to myslíš vážně a dorazíš.Je to moe domovská skupina.Má ti co nabídnout-pokud budeš ochotný přijímat.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11890
Re: Jsem již alkoholikem? Jak dál... Před 11 rok, 5 měsíce  
Ktory den tam o dva tyzdne presne budes? Uz som zistila, kde sa to nachadza:-).
sad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11894
Re: Jsem již alkoholikem? Jak dál... Před 11 rok, 5 měsíce  
V pondělí odvážím mámu na Čeladnou do odlehčovacího centra.Je to sice na deset dní-cena je příliš vysoká,abych si dovolila víc.Nicméně situaci doma nezvládám.Psychicky mne to zabíjí a mám obavy abych nezačala pít-což už by bylo v prdeli.Nyní budu chodit na veškeré středeční setkání AA.Ti lidé mi nesmírně scházejí.Schází mi osobní kontakt vůbec s jinými lidmi,než je moje matka.Ona je už dementní silně závislá na mé osobě.Mně to už silně dusí.Musím ze své péče ustoupit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11895
Re: Jsem již alkoholikem? Jak dál... Před 11 rok, 5 měsíce  
Je to na Výstavní ulici.Zastávka tramvaj Dům energetiky a kousek po Výstavní pěšky.Každou středu v 16hodin-3 patro
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12310
Re: Jsem již alkoholikem? Jak dál... Před 11 rok, 4 měsíce  
Tak za chvíli to bude 4 týdny, z toho 2 týdny jsem bez alkoholu. Nemělo cenu s tím bojovat sám. V AA jsem poznal skvělé lidi. Popravdě jsem AA moc naděje nedával. Myslel jsem si, že tam potkám samé šmouly z nádraží. Opak byl pravdou. Potkal jsem tam dlouhodobé abstinenty, jejichž výroky mi v kritických chvílích zněly v uších a pomohly mi. Někomu to možná nepomáhá, mně ale ANO!

Zdar všem bojovníkům s alkoholem!
Wolf
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12311
Re: Jsem již alkoholikem? Jak dál... Před 11 rok, 4 měsíce  
Nazdar a hurá!Jen tak dál!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12374
Re: Jsem již alkoholikem? Jak dál... Před 11 rok, 4 měsíce  
Ahoj Wolfe, tento problém jsem měl taky a je to opravdu těžké. Tak jako každý závislost je to především v hlavě a jen na síle tvé vůle aby jsi s tím dokázal něco udělat. V tom mi pomohl psycholog, kterého jsem našel na stránkách www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/psycholog určitě to zkus stojí to zato.
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter