Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Žízeň.. :-)
#11866
Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Dobrý den ve spolek, na začátek bych rád napsal pár údajů o sobě. Je mi 25let, piju a kouřím trávu od 13let. To ovšem bylo pár lahváčů s kámošem a jednou za uherák špek(tenkrát ganja nebyla na každým rohu jako teď, člověk musel znát ty správný lidi), samozřejmě že jsme nebyli zvyklí, takže jsem se opil na mol a zvracel, motal se, atd. V té době jsem začal také vrcholově trénovat kickbox za účelem závodění. Trénoval jsem 6dní v týdnu často dvoj i třífázově (rozumněj trenál kicku, bazén, večerní výklus 5 kiláčků, atd.). To mi vydrželo 2 roky, než jsem vypadnul do Brna na intr a tady se to zlomilo. Doma nemáme nejlepší vztahy a vždycky jsem měl problém navázat vztah s dívkou(ne že bych neměl hubu a trpěl trémou, prostě mam blbou taktiku a taky si neumim počkat, což platí o všem v životě), přitom stálou přítelkyni potřebuju jako prase drbání, protože mam strašně rád sex a ten by mi vyplnil volnej čas plus se samozřejmě cejtim osaměle a je mi smutno. v Brně jsem začal chodit chlastat se spolužákama(vojenská škola) a získal jsem přísun hulení. Za půl roku jsem to musel zabalit, ale chlast v tom ještě moc nefiguroval, nechápu fyziku a matiku. Po příjezdu domu jsem začal chlastat víc, protože to dělali všichni a měl jsem(a pořád mám) pocit, že se holky balí v hospodě a že bez chlastu to nejde. Že to v je hovadina je nad slunce jasný.. (Taky jsem znova začal fightovat, ale přišel hit kolene a to byl konec kariéry, do dneška mam s oběma problémy a budu mít do konce života.) To jsem ale chodil "jenom" středa pátek sobota a občas jedno dvě po tréningu(znova jsem začal decánko fightovat). Další zlom přišel, když jsem si před cca 4 roky poprvé čuchnul ke strojařině. Abyste tomu správně rozumněli, tenkrát se ještě brali za práci peníze(měl jsem tak 25tis. plus stravky za normální hodiny) ne jako dneska kdy tady každá mongoloidní špína dělá za 10tis. a všechno se zdražuje). No, byly kačky tak jsem začal chodit every day, ve všední dny 3-7piv o víkendech tak 10. Pak přišla rádobykrize a firma šla do pr.... Chvíli jsem se poflakoval a pak šel dělat k fízlům. Tady jsem přišel o poslední iluze jak funguje tuten skurvenej stát a začal chlastat na bomby. Nepiju tvrdej, nepiju víno, piju pivo a to v množství 5-15denně, těch 5 je spíše vyjímka. Teď dělam zase strojařinu(za 14-15tis:-((( a pozítří se stěhuju do svýho(4 měsíce jsem bydlel u našich). Rodiče jsou kapitola sama pro sebe. Měl jsem tvrdou výchovu a proto asi nedokážu navazovat vztahy a moc spolu nevycházíme. nechci svoje děti rozmazlovat, ale tuto bylo moc. Na jednu stranu jsem dost odolnej, na druhou taky dost labilní. O alkoholismu jsem si za cca 1,5měsíce zjistil všechno(rád čtu) a je mi jasný, že ňáký polovičatý řešení jsou na hovno. Samozřejmě nedokážu dát dvě a jít domu jako slušnej kluk.. Alkohol mi přináší hlavně finanční starosti(nechápu, že nemam dluhy?), dále vztahové, protože to mam např. dobře rozjeté s barmankou, pak se vožeru a už nemam přehled a pochopitelně vypadam jako ko..t. Ne že bych někdy byl chytrej, ale v poslední době jsem zaznamenal markantní úbytek intelektu plus mi jako bonus cvaká v palici(takovýty schízy jak tady popisuje každej). A konečně zdravotní problémy, poslední dobou mam dost často pocit, že se složim a dost to přisuzuhu i trávě. To je taky kapitola sama pro sebe. Jsem produkt protrávový propagandy, kdy se tvrdilo, že je ganja neškodná, zdravá, nenávyková.. Samozřejmě to je kec, je to fet jako každej jinej. No abych ukončil ten příběh. Chci dát stopku chlastu, trávě a cigárům. V poslední době taky dost chlastam kafe. Chtěl bych se taky dát kapku dohromady(na ňákej fight už to moc nevidim, ale kardio trenál, shyby, lehysedy, kliky, bazén, v létě kolo, atd.) Nejsem moc přispůsobenej na ňáký větší akce typu AA, psychouš, atd. Vždycky jsem se musel rvát sám a nevim, co bych jim tam měl řikat. Spousta lidí zde uvádí, že používají medikamenty. Samozřejmě je to jejich věc, ale berou drogy, které jsou stejně ne-li víc návykové než chlast. Neplánuju stát se z opilce feťákem, takže to brát nebudu. Taky se tady dost lidí na můj vkus moc lituje. Teď sem samozřejmě zhulenej jako dobytek a za půl hoďky mě vyzvedne kámoš a deme na pivo. Toto vlákno bych rád pojal formou deníku a psal sem své zkušenosti a zážitky. Děkuji Vám, že jsem sem mohl napsat, omlouvám se za sprostá slova(jinej už asi nebudu) a přeji Vám všem hodně zdaru při boji s chlastem a pěknej víkend
JRP

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11869
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
JRP, píšeš od srdce, zajdi na áčka v Brně, poznáš tam super lidi.Zrovna zítra je v Černovicích v blázinci větší slezina, celý den, skoč to omrknout.Chodí tam mladí, super lidi, tam si kámoše najdeš, pomůžou Ti, vysvětlí to, co ještě nevíš o chlastu, bude ti tam fajn, vím to!To, že piješ, nejásám, ovšem tráva a pivo?!!!FUJ!!Musíš být totálně vygumovaný.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11871
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
ahoj, tohle je zajímavej přístup, jestli to tu chceš pojmout jako deník, máš první čtenářku
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11876
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Ahoj Hanko a Líbo, předem bych Vám rád poděkoval za podporu a pochopení. Líbo jak řikam, nejsem zrovna svěřovací typ(zřejmě dáno výchovou). Už to, že jsem založil toto vlákno je pro mě nadlidský výkon. Samozřejmě chápu, že AA můžou hodně No, ale řeknu to na rovinu, stydim se přijít s kůží na trh. Další problém je, že jsem z Plzně(to jsem na sebe prásknout nechtěl:-), i když chápu, že AA jsou tu zřejmě taky. Hanko, taky Ti moc děkuji za podporu a jsem rád, budu se snažit psát poutavě.
Včera jsem dodržel, to co jsem slíbil a dal jsem cca 10 piv, desítky a pak dvandy. Trávy bylo taky tak po půl gramu a krabička cigaret mě též neminula. Že bych se ale bavil, to se říct nedá. Byl jsem takovej skříplej a přemejšlel jsem, co bude. Ráno jsem se vzbudil, cca v 7:00 ještě znatelně opilej a vzhledem k tomu, že jsem usnul v 1(pít jsem přestal cca v 23:30), tak i celkem unavenej. Po hodině klimbání a převalování jsem seznal, že to nemá cenu a vylezl jsem ven. Posnídal jsem dva toasty, zelený čaj a hromadu zeleniny. Byl jsem a ještě pořád jsem úplně mimo.. Pak jsem přišel k elyptickému trenažéru(máma se nedávno zbláznila a samozřejmě já jsem dnes jedinnej, kdo na tom cvičí) a dal si ekvivalent tak 5km běhu v terénu. Teď jedu kliky a čekaní mě ještě shyby a lehysedy. Co se týká toho, jak se cítim.. Mam rozkopaný trávení(žáha, atd.), hrabe mi v palici, a mam takovej ten pocit, že je všechno v pí.... a že to nedam, prostě naprosto šílenej a hlavně neopodstatněj strach z ani v podstatě nevim z čeho. No, uvidíme..
JRP

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11880
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Klepavka, pocení, nechuť do všeho.. Trenál jsem odflákl(nejel jsem shyby ani lehysedy) a dvakrát už jsem si zahulil. To mě celkem spravilo, ale žáha mě pálí pořád a jak řikam, fyzicky je mi šíleně..
JRP

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11881
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Vše chce čas, už jsi napsal sem, za chvilku budeš uvažovat o AA, u Vás jsou výborný lidi, ten jeden je pro Tebe jako dělaný, jestli chceš, napiš mně soukromě, já Ti pošlu na toho kluka mail, telefon, kluci, vy dva to zmáknete.S jeho pomocí Ti bude nejlépe, vím to.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11887
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Sám to nedáš.Měla jsem kamarádku.Myslela jsem,že má šanci se z toho dostat.V léčebně na sobě makala,dřela.Byla cvičitelkou aerobiku-jezdila na Kanáry kvůli tomu,že to tam měla dobře placené.Tam se naučila pít.No nepřežila upila se manžel jí odešel i s jejich synem.Po léčbě se upila.Neunesla to!Alkoholismus ,drogy nejsou jen o fyzické kondici.Je to o udržování psychických stavů a duchovním rozvoji a rozvoji sama sebe.Znám horolozce,hory miloval,svoje tělo také-ale v podstatě nenáviděl sám sebe-svoji slabost k alkoholu.Už také nežije.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11888
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Nejhorší je, že už se mi udělalo relativně dobře a dostal jsem žízeň..
JRP

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11889
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Tak dobrou cestu do pekla?Nebo vydržíš, vykašleš se na chlast, začneš být člověkem s důstojností, veselým, v klídku,
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11891
Re: Žízeň.. :-) Před 11 rok, 5 měsíce  
Tak si uvař čaj nebo měj doma po ruce minerálky.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter