Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jsem alkoholička a nevím, jakou zvolit léčbu
#11930
Re: Jsem alkoholička a nevím, jakou zvolit léčbu Před 11 rok, 5 měsíce  
Noční pocení,třes a ostaní abstinenční příznaky jako nervozita neschopnost se soustředit jsou jen malým příznakem,než přijdou halucinozy a mnohem horší odvykační stavy.Žádný z nich mi nesmí říct,že na tom nejsem až tak zle,tak,že bych se otřepala a pokračovala v pití NIKDY NEVÍM,JAKÝ STAV BUDE NÁSLEDOVAT.hODNĚ TEKUTIN,nASADIt Magnesium a pokud se dá odpočívat
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11931
Re: Jsem alkoholička a nevím, jakou zvolit léčbu Před 11 rok, 5 měsíce  
Utajená, vitamíny by žádné vedlejší účinky mít neměly. Glukózu jsem doporučil, protože šetří játra, slinivku a přímo vyživuje mozek. B1 - thiamin, je pravděpodobné, že budeš mít při dlouhodobém nadměrném piti sníženou hladinu. Ovlivňuje mozkové funkce, vstřebávání glukózy mozkem.
Konzumací vitamínů by ses mohla některým abstinenčním příznakům vyhnout. Chuť napít se asi mít budeš.
Jsem rozveden teprve od srpna, momentálně mám relativní klid. U nás to došlo tak daleko, že jsem na ex-manželku podal trestní oznámení pro ublížení na zdraví. Pomalu se za pomoci psycholožky ze všeho vyhrabávám.
Držím palce.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter