Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: ani nevim kdy to začalo
#11932
ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 5 měsíce  
ahoj. ani nevim kdy jsem začal pít, tušim že to bylo někdy kolem 15tyho roku. pivo mi nechutnalo, ale abych nevypadal jak macka tak jsem ho do sebe valil o 106.

to tak na uvod, neni mi ani 25, ale dokažu pit 3-4 dny v kuse.. uz jsem vydrzel skoro cely tyden byt denně na šrot. jak začnu tak prostě nevim kdy prestat. ze zacatku jsem pil max v patek a sobotu, sice pravidelne kazdy tyden, ale jen tyhle dva dny.. a vetsinou to bylo jen pivo. pak jsem prisel do nove prace a tam se pilo fest . hlavne gořalka. a ja dokazal vypit behem pul roku pul litra rumu skoro denně. pak me to nejak opadlo, protoze mi vratili ridicak.. (alkohol...) a byl jsem tak pul roku strasne opatrnej protoze jsem nasel i lepsi praci... ale ted se to nejak zlomilo a ja za posledni rok sedim skoro denně někde v hospode. lamu jedno pivo za druhym a tvrdy mi taky nedela vubec problem. akorat je spatny ze nevim kdy mam dost.. okna mivam skoro pokazde kdyz jdu na pivo.. vzdycky se rano probudim v posteli a nevim jak sem se vubec domu dostal. nekdy se probudim i nekde na zemi a v tezkym draku se snazim dostat domu.. jednu dobu jsme si s kolegou kupovali čistej lih v drogerce a redili ho destliovanou vodou. - od oka - uz ani nevim kolik jsem toho vypil. skoro si posledni dva roky nic nepamatuju. ale predevcirem jsem se probudil po 4 denni štaci s hroznym pocitem viny co jsem to zas udelal ze sem se tak ozral. tak pred mesicem jsem vydrzel dva tydny ani kapku a pak sem si sel na jedno v pondeli a behem par dni uz jsem tam sedel zas jak na bidilku furt. ted mam i obavu ze bych mohl prijit o praci a v praci uz zjistili ze piju tak se na me vsichni ted divaji tak nejak jinak.. nic nerikaji ale ja to citim ze je neco spatne.. navic se mi libi jedna slecna a ja bych rad se vzpamatoval.. ale tusim ze jsem ji pri poslednim nekolikadennim dychanku potkal. tak nevim jestli uz to neni v prdeli.. no atd..

ted kdyz se divam zpatky tak si uvedomuji ze alkoholik jsem. nejak mi to doslo ted v pondeli jak jsem strizlivel a hledal jsem na netu a nasel tyhle stranky a tak jsem je procital a nakonec se rozhodl sem napsat.

jo jeste jedna vec.. alkoholismus mam asi v genech, protoze otec pije fest uz od mlada a deda pije taky hodne a taky od mlada, stryc to samy v blede modrym. a ja mam nejak pocit ze jsem tomu propadl.. protoze kdyz mam moznost dat si banku tak nikdy nereknu ne.. ne ze bych to neumel, ale proste mi to chutna. akorat jak dam dve nebo tri tak uz v tom zas litam..

chtel bych toho nechat... prave mam chut si jit dat aspon ze 6 piv, abych na to co sem provedl zapomněl, obratil list a zas fungoval dal.. ale myslim si ze to neni dobry reseni, protoze to uz tak delam chvilu a zatim mi to vubec nepomohlo, spis mam cim dal tim vetsi deprese, hubnu a celkove se citim spise jako troska nez mladej clovek, ktery by mel byt plny energie a sily.. jestli se nekdo ozvete diky.. ale mozna to smazu, protoze se toto tezko priznava a nikde bych to asi ani nerekl.. nevim proc jsem ted zacal.. snad abych skoncil.
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11933
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 5 měsíce  
tak Irone smazat to můžeš nebo taky ne, to na faktu nic nezmění, žejo...máš prakticky jen dvě možnosti, buď se na to vykašlat a nepít vůbec, nebo se uchlastat... nic mezi není, je mi líto
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11935
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 5 měsíce  
Irone, víš, že máš problém, je dobře, že máš strach.Jenže s tím alkoholem musíš něco dělat hned, budeš potřebovat pomoc někoho dalšího, sám budeš pořád zkoušet nepít, nezvládneš to.Ber to vážně, je to smrtelná nemoc, nemusíš zemřít, ale skončit na ulici, dement......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11938
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 5 měsíce  
Alkoholismus je zakořeněný v genech.Ovšem doporučuju ti zapomenout na tuto informaci,aby ses tím neoháněl.Je třeba s tím něco začít dělat a vzít to tak,že se tomu asi muselo stát.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11951
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 5 měsíce  
Pekelně se v tom poznávam, akorát, že několikadenní tahy nedávam, protože 10kousků mam tak na 3,5hod..
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12204
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
zitra du za doktorem at mi da antabus. propil sem uz dost. nerozumim tomu. je to nemoc. ktera se drzi. naposledy kdyz jsem psal tak jsem si myslel ze to ovladnu. ale ani picu. je to jeste horsi. ted se mi tak klepou ruce. a ta chut je strasna. driv jsem si myslel ze su frajer ale ted vim ze toto je prokleti. vsude to propagujou. vsude to do cloveka snazi dostat. tak uz to dal nejde. ja sem doufal ze treba vypiju tri a pudu domu.jo jeden den se to podari ale dalsich pet dni su v lihu. uz fakt nevim jak dal. pomuze mi nekdo????????????????
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12205
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 02/12/2012 21:33 Provedl: iron.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12207
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
Super.Antabus je dobrý nápad.Pokud nepomůže,tak je tu potom léčebna.Pokud se nenapiješ?Vyklepeš se z toho.Pozor na alkoholickou halucinozu.Pokud jsi to táhl 5dnů může se dostavit.Každopádně zítra zajdi k lékaři,napíše ti léky i na psychické stavy úzkost,podvědomé strachy,depresi,která se jistě dostaví.V lékárně si kup B-forte a šumivé Magnesium-pomůže ti.Drž se chlape!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12208
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
vis ja se prave bojim toho tam prijit a rict mu to. ale na druhou stranu bych se tomu mel postavit celem. je to tak jak to je. nic vic, nic min.
iron
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12209
Re: ani nevim kdy to začalo Před 11 rok, 4 měsíce  
Hlavu ti nikdo neutrhne.Od toho je lékař.Nemáš syfilis ani AIDS-stal jsi se alkoholik.No a?Víš kolik jich je?Kolik z nich má odvahu s tím něco začít dělat?To vyžaduje odvahu vyjít ze své ulity a zaslouží si to obdiv a pochvalu.Tak do toho a žádný strachy!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter